FAdent s.r.o.

Stroupežnického 18

150 00 , Praha , hl. město Praha

Tým zubních specialistů kliniky FAdent provádí veškeré stomatologické výkony od vstupního vyšetření, diagnostiky (za využití nejmodernějších zobrazovacích metod), dentální hygieny přes výplně a protetické práce až po specializované výkony endodoncie, reendodoncie

a implantologie.

Vždy upřednostňujeme záchranu zubu. V našem léčebném plánu se odráží individuální potřeby pacienta a jeho požadavky jak estetické, tak finanční. Léčebný plán obsahuje cenovou kalkulaci i orientační časový plán.

Používáme nejmodernější technologie a nejlepší materiály. Klademe důraz na vynikající technické provedení práce a využití moderních postupů léčby. Pracujeme v nadstandartní kvalitě, ošetření

a diagnostiku provádíme pod operačním mikroskopem, který je součástí každé ordinace. Spolupracujeme se špičkovými zubními laboratořemi.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

1 názor

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Yuri Mimori Jiný

Paní zubařka je velmi sympatická a pečlivá. Dělá vždy to nejlepší a nejpohodlnější řeseni pro pacienta. Díky ní nemám strach z návštěvy zubaře, který mne až do dospělosti doprovázel u jiných zubařů. Její čeština sice neni perfektni, ale po profesní stránce ví moc dobře, co dělá a vždy vše předem vysvětlí.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu