Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti moderní stomatologie v nadstandardní kvalitě. Více

FAdent s.r.o.

Stroupežnického 18

150 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Fatemeh Aboutorabi

Zubař, MUDr.

• Moderní soukromé zařízení, erudovaná a milá paní doktorka, zkrátka ošetření podle nejmodernějších standardů a požadavků doby..

• Paní doktorka je opravdová profesionálka. Jen asi není pro "běžnou" pupulaci, za jeden zoubek i s vyčištěním kanálků si řekla o 5000, a předem to neřekla, úplně mi vyschlo v krku, když jsem vyndavala platební kartu, asi by bylo vhodné předem upozornit. Je mi líto, že od ní musím odejít, protože takové ceny si nemohu dovolit platit, ale pokud by toto někomu nevadilo, a tací určitě budou :-), tak vřele doporučuji. Ona i sestřička jsou hodné a milé. Děkuji Vám oběma :-) MMm

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Nikola Cvetkovič

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Opravy vícero kazů

Za mě jednoznačně skvělý zubař, každý opraveny zub byl perfektně začišteny i v mezizubním prostoru a vymodelovany ( díky velkým kazum). Až teď vidím obrovské rozdíly po návštěvě jiné zubarky , kde plomba je jako jedna plocha a v mezizubnim prostoru se mi pořad zachytava bordel ( mezizubni nitě praskaji díky ostrým hranam) . Za mě nej doktor kterého jsem kdy měl jeho práce je velmi pecliva.....Z.Kl.

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubu

K panu Cvetkovici jsem zacala chodit pote, co tu samou ordinaci opustila ma predchozi zubarka, oba patrili pod firmu Hodni Zubari. S predchozi pani doktorkou jsem byla spokojena - byla vzdy mila, vse vysvetlovala a ptala se, zda je vse v poradku a nic neboli. Pan Cvetkovic byl v mem pripade bohuzel uplny opak.
      Pro extrakci zubu bylo nutno dohromady asi sest injekci a dva terminy. Skoro nic nevysvetlil, nevedela jsem, co se deje, lezela jsem v bolestech a kricela, zatimco se snazil vytrhnout zub, ktery vubec nebyl umrtveny (tedy neuspesne umrtveny). Take jsem vubec nevedela, jak se o ranu starat, a doktor mi myslim jen rekl at vyplachuji vodou a soli. Pozdeji jsem vyhledala ze alespon par dni jsem mela jist jen polivky a jogurty. O tyden pozdeji po uspesne extrakci, se stehy, jsem byla v zahranici a cela celist porad neustale bolela, brala jsem alespon gram ibuprofenu denne. Musela jsem navstivit zdejsi (finske) zubarku, ktera to vycistila, odstranila stehy (a poznamenala, ze jich bylo az prilis, a ze akorat udrzovaly spinu uvnitr), predepsala penicilin a behem tydne jsem byla v poradku.
      Mozna jen moje zkusenost je spatna, ale uz k panu Cvetkovici nepujdu.

• Yuri Mimori

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

Skvěle odvedená práce, všechen zubní kámen je pryč, paní doktorka krásně vyčistila i mezizubní prostory a ten pocit absolutní čistoty zubů po dentální hygieně byl skvělý. Zákrok byl bezbolestný a po celou dobu hrála relaxační hudba.
      Jen ten začátek byl trochu rozpačitý - po mém příchodu paní doktorka dívala do počítače a až po několika minutách se otočila a teprve mi podala ruku. Ale to je jen detail, pak už byla milá a vysvětlila jak bude zákrok probíhat a kolik bude stát atd.
      Ale popravdě jsem čekala, že zuby budou po pískování bělejší, rozdíl v barvě je téměř nepatrný.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Kamila Ježková

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Radek Pokorný

• R
      Umístění: Zubní ordinace D.VISIONSlužby: Jiný

Pan MUDr. Pokorný je opravdu výborný specialista na zubní implantáty, můj zubař řekl, že lepší práci neviděl. Jsem opravdu rád, že jsem se rozhodl pro něho, po roce a půl žádný problém, implantát drží, jako by byl můj zub.

• I

Uzasny! Velice profesionalny pristup, moderni vybavena ordinace, pan Pokorny - spickovy, zkuseny, citlivy doktor nejvissi kvalifikace ! Muj manzel a ja jsme velmi spokojeni!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře