Samostatná ordinace praktického lékaře
Generála Janouška 902, Praha

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře Jiný

Za mne velice nepříjemný a arogantní lékař . Nicméně sestra je též nepříjemná . Jsem rada , ze už mám jiného lékaře .

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře Jiný

K Panu doktorovi hodin už delší dobu a nemůžu si ho vynachválit pečlivej nic nezanedba a vždy mi vše vysvětlí a poradí když sem potřebovala pomoc s diagnózou tatínka který už tady není vše mi vysvětlil a poradil za mě je to nejlepší doktor co znám a děkuji pane doktore jste 1

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře Jiný

Nejprve jsem čekala v čekárně 4 hodiny, protože přede mnou volali do ordinace lidi, kteří přišli až po mně (-k čemu je tedy kniha s pořadníkem?), o týden později jsem měla přijít na kontrolu a ukončení neschopenky. Lékař mě nevyšetřil a velmi zvednul hlas, téměř křičel, když mi vynadal, že mám mít neschopenku sebou (netušila jsem a nebylo mi řečeno, že ten canc papíru musím mít sebou, když ho musejí mít zadaný v systému). Následně mě poslal pryč, že se mám vrátit mezi 2-4 hodinou s tím papírem, na kterém není nic, než moje adresa a datum kontroly, abych si na další 3-4 hodiny sedla do čekárny. Kvůli těmto 3 minutám v ordinaci, jsem ráno jela půl hodiny na polikliniku, 3 hodiny čekala v čekárně a ještě se mnou bylo jednáno zcela nepřiměřeně. Není to moje první špatná zkušenost. Pevně doufám, že to byla ale poslední zkušenost s tímto lékařem vůbec.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře Jiný

K panu doktorovi docházím již přes dvacet let. Je pečlivý a své práci rozumí. Jen někdy je čekací doba v čekárně trochu dlouhá.

Pana doktora jsem potkala na pohotovosti a doufám, že to bylo poprvé a naposledy. Byl arogantní, nepříjemný, pořádně mě neprohlédl a vysmál se mi, že neštovice nemám. Hned druhý den mi byly diagnostikovány jiným, kompetentním lékařem.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře Bolest zádu

Dobrý den tohoto lékaře vůbec nedoporučuji, nikdy se tam nemůžu dovolat, orohantni přístup a vždy čekám 4-5 hodin což není možné.
Opravdu pokud mate možnost praktického lékaře změnit tak to radši změňte nemá zájem o vaši léčbu. Taky dnes jsem tam byla naposled!
Tesim se na nového kompetentní lékaře.
Protože takový přístup není možný.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře

Pokud jdete na vstupní prohlídku na kterou má pan doktor vyčleněný čas, tak bere přednostně svoje objednané pacienty. Vy čekáte neskutečně dlouho v čekárně. Dostanete vyplnit formulář, který je asi tisíckrát překopírovaný a tudíž nečitelný. Tento formulář smíte vyplnit v čekárně na koleni. Opravdu otřesená úroveň. Toto jednání vás odradí absolvovat vstupní prohlídku a nastoupit do nového zaměstnání.

Umístění: jiné místo Angína

Na pana doktora jsem měla to "štěstí" na pohotovosti. Abolutně arogantní, nekomunikativní, s nadřazeným a přednasraným přístupem. Odborně nejsem kompetentní posoudit, jen mě překvapilo, že tvrdil, že neexistuje virová angína. Na ORL, u mého praktického lékaře a u dětské lékařky kam chodím s dětma ji znají... Konstatoval, že mám v puse jazyk(a to je pravda:-), napsal léky, co beru s čím se léčím absolutní nezájem, jediná otázka nepadla ani doporučení. K tomuhle doktorovi jen při plném zdraví, pro nemocný lidi to fakt není:-)!

Dneska jsem poprvé a doufám, že naposledy byla v ordinaci u pana doktora. Nechci říkat nic o jeho profesionálních zkušenostech, ale co se týká komunikace.. tak to bylo hrozné. Pan doktor mi stanovil diagnozu jenom z toho, co jsem mu řekla. Vypsal mi nějaké léky, když jsem se zeptala na co jsou, tak mi jen odpověděl : "no a není Vám to jedno? Stejně je musíte brát". Celou dobu na mě mluvil latinskými názvy, tak jsem ničemu nerozuměla, vlastně jsem ani nepochopila co mi přesně je. Zeptala jsem se, jestli tu diagnozu můžu potvrdit nějakým vyšetřením, na co zase prozněla arogantní odpověd' : "Co jiného s Vámi může být pro boha" . Pan doktor je buď perfektní diagnostik s nulovými sociálními schopnostmi nebo prostě jen arogantní vyhořelý lékař, který by měl popřemýšlet o změně povolání nebo si znovu přečíst Hippokratovu přísahu. Dokážu pochopit, že platy zdravotníků, zvlášť ve státních nemocnicích nejsou zrovna vysoké a stereotypní práce také moc nemotivuje, ale rozhodně to jeho chování neomlouvá.

Po přečtení vašich zkušeností s panem doktorem se musim říct,že jsem byla ráda,když jsem od doktora odcházela s kartou v ruce a to jsem se o ní bála požádat.
K doktorovi jsem chodila před cca 3 roky,každou návštěvu u něj jsem byla neštastná. V čekárně jsem čekala i 4 h a to předemnou skoro nikdo nebyl,hlavně po ránu,doktor si místo v 8 h kdy měl začít ordinovat přišel třeba až v 9 a dalších pul hodiny trvalo než vzal prvního pacienta. Měl asi furt dost času. A to jsem zvyklá u doktoru čekat i ty 4 hodiny u jedný doktorky čekám takovou dobu,ale vim,že je skvělá,dusledná a maká jako šroub.
Moje poslední návštěva byla,když jsem měla dlouhodobé vážné střevní potíže,hrozné prujmy a já musela čekat tak dlouho,jsem se tam trápila v bolestech a to jsem zrovna bydlela za Prahou okres Rakovník,tak jsem s přítelem jela takovou dálku bez auta. Doktor mě vyslechl a získal podezření na Ulcerozní kolitidu a vubec mi nevysvětlil co to je a já měla strach. Při potížích mi řekl at si koupim léky přímo na tu chorobu a v lékárně mi bylo řečeno,že jsou jen na předpis a že jsou drahé. Poslal mě do Vysočan na objednání k vyšetření střeva kde mi doktorka řekla,že mají volné místo až za 2 měsíce,jela jsem ten den zpět k lékaři a řekla jsem mu co mi bylo od doktorky řečeno. Zeptal se mě jestli od ní mám nějaký papír,řekla jsem,že ne a začal nadávat jak mě s toutou diagnozou(podezřením) muže nechat tak dlouho čekat a poslal mě zpět do Vysočan s nějakým papírem co zalepil abych si ho nepřečetla,podařilo se mi z toho něco přečíst a bylo tam psáno jestli je pravda to co jsem mu řekla a jestli si nevymýšlim. Doktorka ve Vysočanech na mě koukala jak na blázna a dala mi pro něj zprávu,takže jsem se zase vrátila na černý most s tou zprávou a řekl mi,že ted už nemá čas a at přijdu zítra. jsem na něj koukala celá v šoku a řikala mu,že ví,že bydlim za Prahou,mám hrozné bolesti atd a řekne mi tohle? do toho byla hrozná zima a já se rozčílila a jela domu. I muj přítel který mě doprovázel na doktora pěkně nadával,tak jsem si našla doktorku jinou blíž k bydlišti. nakonec jsem se dostala rychleji na vyšetření na Kladenské nemocnici kde se diagnoza potvrdila,ale pak se mě doktorka při vyšetření ptala co jsem dostala od doktora za lék,řekla jsem,že Prednison(kortikojdy) a pak mi stále opakovala,že doktor udělal něco co neměl,že mi vubec neměl dávat tyto léky,když diagnoza nebyla potvrzena a dostala jsem od ní jiné léky. nyní bydlim zpět v Praze,ale jemu se vyhýbám jak mužu i když chodim na černý most k jiným lékařum.
Musim souhlasit s tim,že doktor je arogantní s prsteny na rukou,sestřičky se mu střídají a v ordinaci má hrozný nepořádek,nechápu jak v tom muže vubec něco najít,nejde jen o papíry,ale i přebytečné věci které do ordinace nepatří a nemluvě o jeho špinavém nádobí na stole a okousané jídlo. Opravdu nedoporučuji.