Lublaňská 1015/13, Praha 2, Praha
Smile Centrum

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Celokeramická korunka • od 7 900 kč

Dentální hygiena • od 1 150 kč

Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp) +25 Více

Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)

Endodontické konzultace (hrazeno zp)

Estetická stomatologie

NAŠE STOMATOLOGIE PŘIJÍMÁ NOVÉ PACIENTY! Rado indyvidualně přístupuju ke každému pacientovi. Maximálně kvalitní prace je zarukou spokojenosti mojich...

• Nemoci zubů

od 7 900 kč

Dentální hygiena

od 1 150 kč

Smile Centrum

Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)

Smile Centrum

Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)

Smile Centrum

Endodontické konzultace (hrazeno zp)

Estetická stomatologie

od 550 kč

Ošetření zubního kazu

od 1 390 kč

Smile Centrum

Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)

Smile Centrum

Preventivní prohlídky (hrazeno zp)

Pískování zubů

od 950 kč

Smile Centrum

Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)

Smile Centrum

Strojové ošetření kořenového kanálku (za 1 kanálek)

990 Kč

Uzavření odhalených krčků zubů

1 190 Kč

Smile Centrum

Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

Výběr vhodných pomůcek

Smile Centrum

Zubní vyšetření (hrazeno zp)

Zubní šperky

od 1 200 kč

Ústní kamera zdarma

Umístění: Smile Centrum Jiný

Můžu opravdu doporučit. V době, kdy mě začala bolet osmička, jsem zjistila, že můj zubař skončil praxi. Zjistila jsem, že dostat se k dobrému zubaři v Praze s akutními potížemi je velký problém. Běžní zubaři se do extrakce osmiček pochopitelně nepouštějí a na stomatochirurgii vám dají termín za měsíc. Nakonec mě zachránil pan zubař Ridchenko, který mě vzal zázrakem okamžitě a zub vytrhl. V bolestech jsem už byla ráda za cokoliv. K mému velkému překvapení jsem se ocitla u zubaře, který odvedl profesionální zákrok, ale hlavně byl neskutečně milý a vlídný. Vše vysvětloval a tak i já, která mám ze zubařů hrůzu, jsem se uklidnila. Na cestu mě vybavil letáčkem, kde byla podrobně sepsána všechna doporučení, co dělat a nedělat, a kdy mám případně volat. Zdá se to jako detail, ale ve stavu v jakém odcházíte nejste schopni všechno udržet v hlavě a doma si v klidu vše přečtete. Dodatečně mi z kliniky pak zaslali erecept na léky proti bolesti, ikdyž už v ordinaci nebyl.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)

Při návštěvě jsem byla velice příjemně překvapena milým přístupem pana doktora a ostatního personálu. Byla jsem na prevenci i se svou dcerou, která je,, bojínek', ale po návštěvě byla nadšená. Pan doktor nám trpělivě vše popsal, vysvětlil a nabídl další léčbu. Je to člověk na svém místě, profesionál. Moc děkujeme

Moc krát děkují!

Umístění: Smile Centrum ošetření zubního kazu

Perfektní zubař! Precizní práce, bezbolestná práce, moderní postupy, přijemné vystupování. Není co vytknout.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkují za Váše vysoké hodnocení, pane Rigó, je to moc přijemné!

Umístění: Smile Centrum

K panu doktorovi Ridchenkovi chodím již více než půl roku. Ke každému zubaři jsem vždy chodila s obrovským strachem, ale již po dvou návštěvách u pana doktora toto odeznělo. Velmi milý přístup, pan doktor vše vysvětlí, připraví plán na základě rentgenů, popíše na fotografiích a sdělí i informace o ceně, vzhledem k využití nadstandardních materiálů a zákroků. Dnes jsem k němu šla po dlouhé době opět s obavou, vzhledem k planované extrakci stoličky, ale musím říct, že i tento zákrok byl opravdu bezbolestný (ano je trochu nepříjemný), dostala jsem veškeré informace a rovnou chladící obklad na cestu. Mohu doporučit, pokud má někdo ze zubaře obavy a zároveň chce komplexní moderní léčbu i v případě, že potřebujete některé zuby po předchozích letech zachránit, pak doktor pro to dělá opravdu všechno. Moc děkuji.

lékař Vladyslav Ridchenko

Moc děkuji Vám taky za skvělé hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

skvělý a milý profesionál, byly malé trable s rentgenem a tiskárnou, ale personál byl velice milý a omlouvili se za komplikace, takže to beru jako velmi profesionální kliniku. Probrali jsme co je potřeba abych měla zdravý chrup, domluvili se návštěvy. Určitě bych pana doktora dále doporučila.

Děkují za Váše vysoké hodnocení, je to moc přijemné!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum preventivní prohlídky (hrazeno zp)

Prohlidka probehla v klidu, lekar osetril vsechny zuby a navrhl plan leceni, se kterym jsem uplne spokojana a I objednal dalnejsi terminy. Ordinace je naprosto skvela, slecna na recepce jeste pred prichodem odkumonikovala se mnou termin navstevy a vsechno probehlo vcas.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkujemé Vám za skvělé hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělé jednání, profesionalita, péče. Moderní ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace je zde zcela na místě. Děkuji. KSh.

Děkují za Váše vysoké hodnocení, je to moc přijemné!

Umístění: Smile Centrum Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)

Pan doktor Ridchenko je skvělý zubař. Lepšího jsem si nemohla přát, poté co jsem měla od dětství velmi špatné zkušenosti od českých zubařů.
Je velmi vstřícný, usměvavý a pokorný, nebojím se ho zeptat na cokoliv, vše názorně a jasně vysvětlí a jeho práce je precizní, čistá a bezbolestná. A navíc příjemná hudba, která hraje v ordinaci. Velmi doporučuji a těším se k němu na další návštěvu.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkují za Váše vysoké hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum vstupní prohlídka, ošetření kazů na zubech

Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod.
Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů.
Eliška F.

Děkuji Vám!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

Pan doktor byl velmi příjemný a profesionální. Šel rovnou k věci, naplánoval vhodnou léčbu, kterou detailně popsal a neboť sám měl v nejbližších dnech plno, tak mě předal kolegovi, který byl stejně tak nápomocný.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkuji Vám, děláme všechno pro spokojenost pacienta:)

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěl bych si nechat vytrhnout zub moudrosti a kořen rozbité stoličky, mohu vědět kolik by extrakce obou zubů cca stála? Případně doporučit stomatochirurga či kliniku v Praze?

Dobrý den, většinou je to hrazene ZP. Každopadně konzultace a zhotovení OPG zdarma. S pozdravem Dr. V. Ridchenko. Smile Centrum

lékař Vladyslav Ridchenko

• Dobry den.Je mozne se k vam objednat jen na jeden jediny zakrok?Nemuzu najit zubare a potrebuji jen vypladly predni dolni zub opravit.Kde se muzu obratit?

Dobrý den, ano lze to.

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Národní lékařská univerzita v Kyjevě 2012-2013
  • Ukranian medical dental academy 2013-2014
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Cena městske stomatologicke polikliniky, (Ukrajina 2013)

Účty sociálních médií

Publikace a články