Chemická 952, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Dr. Pihrtová je výborný diagnostik, v případě potřeby pošle na specializovaná vyšetření. Vůči pacientovi empatická, vyšetření věnuje čas, který je potřeba. Má dlouhodobá zkušenost s terapeutickými postupy p. Dr. Pihrtové je velice dobrá, výsledky nasazené léčby výborné.

Paní doktorka je velmi empatická, milá, snaží se pomoci vyřešit Váš problém. Vyslechne, poradí.
O pacienta jeví zájem. ( což se o doktorce Zdeňkové, se kterou se střída v ordinaci bohužel říci nedá ).

Výborná doktorka, na rozdíl od předchozí praktické lékařky zjistila hned, v čem je problém (že potřebuji léky na odkašlávání a že se nejedná o suchý kašel, jak mi x let tvrdila bývalá doktorka, která mi akorát doporučovala při opakovaných nachlazeních zůstat doma a pít čaj). Paní doktorka při diagnóze postupuje logicky, umí vyřešit problém a zároveň je milá a empatická. Navíc je výhoda, že se dlouho nečeká, většina jejích pacientů jsou totiž studenti a ne důchodci. :)

Ano, ano, perfektní paní doktorka, po čtyřech letech, co již PULS nenavštěvuji, protože jsem dostudovala, mi účtuje alespoň telefonickou konzultaci. Máte to, paní doktorko, zapotřebí?Samozřejmě nahlášeno pojišťovně.
Ing. Alena Skrčená, PhD.

Výborná lékařka. Nepodcení žádný problém, je velmi empatická, naslouchá, poradí. Jsem u ní už 10 let a neměnila bych.

Byl jsem zvyklý trochu na jiný způsob ošetření, kdy jsem si musel v podstatě před příchodem stanovit diagnózu sám... paní doktorka je skvělá. Je pečlivá, milá a vůbec po všech stránkách jsem s ní neměl nejmenší problém.

Paní doktorka je velice milá a udělá všechna vyšetření, která jsou potřeba, aby zjistila, kde je problém.

Má pochopení,je milá,snaží se pomoci,pokaždé mi pomohla nebo poradila.Mzslím,že je dobrý odborník.

Paní doktorka je velmi zodpovědná. Pokud příjdete s problémem snaží se ho vyřešit a neponechá nic náhodě.