Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vinohradská 176, Praha
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


CRP • 30 Kč

INR • 30 Kč

Test hladiny glukózy v krvi


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vinohradská 176, Praha

30 Kč

Praktická lékařkaVinohradská 176, Praha

30 Kč

Praktická lékařkaVinohradská 176, Praha

Praktická lékařka

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím, už minimálně šest let a poud mám chřipku, angínu nebo vyrozu, je to ok, předepíše léky, koukne mi do krku atd., ale pokud mám jiný problém, je to ,,problém,, :-) jednou jsem u ní byla kvůli vstupní prohlídce do zaměstnání, zjistila mi krev v moči na tři křížky, takže se mě zeptala, zda mě pálí při močení, řekla jsem jí, že e, na čež jsem, dostala odpověď, že se teda nic neděje a že je to dobrý, což mě dost překvapilo a sama jsem si oběhala na základě tohoto zjištění nějaké vyšetření, bohužel to není první podobná zkušennost

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodim jiz nekolik let. Vzdy, kdyz jsem prisla s jakymkoli zdravotnim problemem, tak mi pomohla nebo doporucila specialistu. Vzdy perfektne a presne stanovila diagnozu a navic ma pani doktorka velmi lidsky pristup. Kdyz jsem byla tehotna, tak mi ochotne nabidla vysetreni tak, abych nemusela cekat v cekarne mezi nemocnymi lidmi. Velice si ji vazim. Chodime k ni cela rodina a vsichni jsme velmi spokojeni.

M
Ověřeny pacient

Z vlastní zkušenosti vím, že paní doktorka se řídí tabulkami, takže když přijdete na kontrolu a řeknete, že vaše potíže nadále trvají, tak vám řekne, že už máte být dávno zdráv podle tabulek pro danou nemoc. Ukončila mi neschopenku a poslala do práce. Měla jsem úraz kolene a nemohla vůbec chodit, ale podle paní doktorky jsem byla zdravá a práce schopná. Nepracovala jsem nikde v kanceláři, ale byla jsem celý den na nohou. Nezbývalo mi než si najít jiného lékaře, který mě po vyšetření okamžitě poslal na rehabilitace a vypsal znovu neschopenku. Pokud vám záleží na zdraví, vřele doporüčuji najít si jiného lékaře. Mohu doporučit pana doktora Jana Zámečníka, Praha 7 a rehabilitace na kpt. Jaroše, Praha 7.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce několik let a jsem velice spokojená s odbornou úrovní i lidským přístupem. Velmi doporučuji!

Lenka Koc

ochotná, vstřícná a velce zkušená!

Paní doktorka léčí celou naši rodinu už mnoho let. Je velmi vstřícná a určitě neordinuje od stolu - pokud byl někdo z nás vážně nemocný, chodila i na návštěvy domů a pomáhala vyhledat další odbornou pomoc. Sestra je z mého pohledu velice nepříjemná, a jak už někdo psal, celkem ráda pomlouvá pacienty, což mi připadá dost neprofesionální. K paní doktorce ale žádné výhrady nemám.

Příjemný přístup doktorky, vyjde rychle vstříc nárokům pacienta.
Sestra v ordinaci nebyla nejpřívětivější.
Celkově bych tuto lékařku doporučil.

Tuto paní doktorku rozhodně nelze doporučit. Chcete-li si nechat vypsat týdenní neschopenku s nějakým banálním problémem, je tato paní nedostižná. Je-li však váše zdravotní potíž vážnější a k jejímu řešení nestačí pouze předepsat kilogramy analgetik, rozhodně se ordinaci doktorky Jurčíčkové širokým obloukem vyhněte. Nejenže se tato paní nenamáhá ani vstát od stolu a pacienta prohlédnout, ale navíc dokáže být i lidsky velmi nepříjemná ve chvíli, kdy se po týdnu ukážete v ordinaci znovu s tím, že se váš problám horší a předepsaná léčba nezabírá. V ten moment se pro paní doktorku stáváte nepřítelem, který si troufá pochybovat o její odbornosti. Myslím, že toto opravdu nemáme zapotřebí a ze své vlastní zkušenosti radím každému kdo přemýšlí o přechodu k jinému lékaři - udělejte to. Jak tu kdosi správně poznamenal: zdraví máme opravdu jen jedno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

pani doktorka je nejlepsi co jsem zatim mel. jsem u ni tak 7 let a vzdy spokojen... komu nesedi at k ni nechodi a najde si pro sebe lepsi.

Ověřeny pacient

Já chodím k paní doktorce už léta a musím říci, že jsem velice pokojená, měla jsem již řadu nemocí a nikdy jsem neměla pocit, že by paní doktorka zanedbala péči jak níže píšou ostatní.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti