Karolinum dentální centrum

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Jsem specialista v oboru estetické, protetické a záchovné stomatologii. Pro své pacienti poskytují maximální komfort při ošetření. Nabízím vždy ci...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Ostatní služby

od 5 490 kč

od 999 kč

11 899 Kč

O
Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Everything was perfect and professional! I really do not know that should I write more to pass this stupid check for 100 characters.

Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Úžasná zubařka se snahou pomoci a vyřešit i problémové zuby. Velmi opatrná, milá, empatická, pečlivá. Skvěle vybavená ordinace a moc milá sestřička. Musím vyzdvihnout i recepci, která je také vstřícná. Poprvé se těším na další návštěvu zubaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Karolinum dentální centrum rekonstrukce zubu

Top - podrobné vysvětlení, empatie, profesionální podpora, moderní vybavení a příjemné prostředí. Cena odpovídá kvalitě.

Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

I went for initial investigation which was surprisingly nice. There was a small delay she asked for patience in person. The first impression was really good with her and with her assistant too, there are both really professional and kind. I felt like treated as an other human not as an other client by numbers. I was told everything and all the details were explained I felt like I was part of the examination not only the subject of it.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Karolinum dentální centrum diagnostické vyšetření

Dr. Martyn was very nice, professional, gentle and explained everything very clearly. She promised to send a report on every tooth that she had examined and she did. I was not home for 5 minutes before her report was in my In Box. It was all a very pleasant experience, and I will continue to see Dr. Martyn.

O
Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Paní doktorka velmi pečliva .Po prvé se setkala s takovým přístupem ,po ukončení všechno vysvětlila rozepsala cely průběh léčení .Pak ještě dostanu na e-mail podrobný popis včetně finanční strany léčení Příjemné prostředí .Hned jsem objednala ještě vnučku
Děkuji .

Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Byla to moje první návštěva, paní doktorka velice pečlivá , vše vysvětlí. Konečně mám pocit, že se mi někdo postará o hezký a zdravý úsměv

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Karolinum dentální centrum ošetření zubního kazu

Pani doktorka je najstarostlivejší zubár u akého som kedy bola. Vrelo ju odporúčam každému, kto má zo zubárov strach - po úvodnej komplexnej prehliadke som u nej bola už minimálne 10-krát na ošetrenie kazu a necítila som nikdy žiadnu bolesť. Je veľmi príjemná a celú dobu s pacientom komunikuje. Na ošetrenie som nikdy nečakala, vždy sme začali presne včas.

Umístění: Karolinum dentální centrum estetická stomatologie

Den před svatbou jsem zlomil zub. Paní doktorka rychle a pěkně ten zub dostavila. Nikdo nemůže poznat, zda ten zub je umělý. Teď chci vyměnit všechny ty ošklivé amalgamy, které mám od předchozích zubařů.

Umístění: Karolinum dentální centrum estetická stomatologie

Chodím k paní doktorce již několik let a po opravě skoro každého zubů konečně mám pusu plnou bílých zdravých zubů! Nikdy jsem nemyslela že budu mít Hollywoodský úsměv. Jsem moc vděčná paní doktorce Valerii, má zlaté ruce, prostě cítí jak to udělat hezky.
P. S. To nikdy nebolí

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný den,
dnes jsem byla u zubaře a byl mi na zub aplikován peroxid, bohužel než zubařka řekla ať to nepolykám tak se již stalo, ale bylo to takové to “lehké” polknutí o otevřenými ústy. Potom mi již nasadila koferdam a stále jsem v ústech cítila nějakou látku chemickou, asi ten peroxid, ústa jsem měla min 30 min otevřená a polykala jsem, ale s otevřenou pusou se toho snad tolik co by mi mohlo uškodit polknout nedá?! Při cestě domů mi bylo na zvracení, ale vyspala jsem se z toho a nyní cítím podrážděný žaludek. Mohlo se mi něco stát s žaludkem nebo sliznicí když jsem polykala peroxid? Děkuji předem za odpověď. S pozdravem.

Dobry den, pravdepodobne to nebylo tak velke mnozstvi peroxidu, ktere mohlo uskodit zaludku. Dop. si dat neco dobreho k obedu a bude to v pohode. Klidne behem osetreni hlaste lekari netesny kofferdam, da se zmenit nasazeni kofferdamove blany nebo pouzit tekuty, svetlem tuhnouci kofferdam.

lékař Valeriia Martyn

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli přijímáte nové pacienty. Sháním zubaře pro sebe a manžela. Děkuji.

Dobry den, prijimam nove pacienty. Muzete se objednat na vstupni vysetreni

lékař Valeriia Martyn

• Zubní kaz