Valeriia Martyn, zubař Praha

přijímá nové pacienty

Zubař Více

229 návštěv profilu během 30 dní

Karolinum dentální centrum

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Jsem specialista v oboru estetické, protetické a záchovné stomatologii. Pro své pacienti poskytují maximální komfort při ošetření. Nabízím vždy ci...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Ostatní služby

od 5 490 kč

od 999 kč

11 899 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

I went for initial investigation which was surprisingly nice. There was a small delay she asked for patience in person. The first impression was really good with her and with her assistant too, there are both really professional and kind. I felt like treated as an other human not as an other client by numbers. I was told everything and all the details were explained I felt like I was part of the examination not only the subject of it.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Karolinum dentální centrum diagnostické vyšetření

Dr. Martyn was very nice, professional, gentle and explained everything very clearly. She promised to send a report on every tooth that she had examined and she did. I was not home for 5 minutes before her report was in my In Box. It was all a very pleasant experience, and I will continue to see Dr. Martyn.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Paní doktorka velmi pečliva .Po prvé se setkala s takovým přístupem ,po ukončení všechno vysvětlila rozepsala cely průběh léčení .Pak ještě dostanu na e-mail podrobný popis včetně finanční strany léčení Příjemné prostředí .Hned jsem objednala ještě vnučku
Děkuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Byla to moje první návštěva, paní doktorka velice pečlivá , vše vysvětlí. Konečně mám pocit, že se mi někdo postará o hezký a zdravý úsměv

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Karolinum dentální centrum ošetření zubního kazu

Pani doktorka je najstarostlivejší zubár u akého som kedy bola. Vrelo ju odporúčam každému, kto má zo zubárov strach - po úvodnej komplexnej prehliadke som u nej bola už minimálne 10-krát na ošetrenie kazu a necítila som nikdy žiadnu bolesť. Je veľmi príjemná a celú dobu s pacientom komunikuje. Na ošetrenie som nikdy nečakala, vždy sme začali presne včas.

Umístění: Karolinum dentální centrum estetická stomatologie

Den před svatbou jsem zlomil zub. Paní doktorka rychle a pěkně ten zub dostavila. Nikdo nemůže poznat, zda ten zub je umělý. Teď chci vyměnit všechny ty ošklivé amalgamy, které mám od předchozích zubařů.

Umístění: Karolinum dentální centrum estetická stomatologie

Chodím k paní doktorce již několik let a po opravě skoro každého zubů konečně mám pusu plnou bílých zdravých zubů! Nikdy jsem nemyslela že budu mít Hollywoodský úsměv. Jsem moc vděčná paní doktorce Valerii, má zlaté ruce, prostě cítí jak to udělat hezky.
P. S. To nikdy nebolí

Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Paní doktorka je milá a profesionální, ještě jsem nikdy v životě nedostala natolik kompletní informaci o stavu zubů. Dokonce po prohlídce klinika mi poslala plán ošetření s finančním rozpočtem, takže už na začátku léčby vím cenovou stránku. Těším se na ošetření, protože nemám pocit že jdu na zákrok ale na spa! Prostředí kliniky vůbec nevypadá jako zdravotnické zařízení.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravím, mám velice velice skazene zuby, čtyři přední horní zuby jsou zlomené dva spodní přední obroušené, už ani nemohu jíst děsně to bolí zhubl sem mám panický strach ze zubaře ale hlavně se hodně stydím za svůj chrup a chtěl bych se zeptat zda by mi nějaký zubař pomohl jsem z Prahy, s pozdravem.

Dobrý den. Přijímam nové pacienti. Můžeme se domluvit na vstupní vyšetření, u kterého zkontrolujeme všechne zuby, vč RTG vyšetření. Probereme detaily a postupy ošetření, přip. použití rajského plynu na zklidnění.
Pro pacienti s větším strachem doporučuji vždy nejdříve seznámení s lékařem a ordinaci pro lepší pocit důvěry a klidu

lékař Valeriia Martyn

Jak prosím na bezbolestné zubařské ošetření. Kromě analgosedace a místního umrtvení, používá se u nás například rajský plyn?děkuji

Dobrý den, rajský plyn použiváme spíš jako doplnění k místní anestezii. Má uvolňující a lehce tišící účinek, taky zvyšuje práh bolesti, ale velmi často toho analgetického účinku je malo. Proto kombinujeme s lokálni anestezii, kvůli účinku rajského plynu samotné podavaní anestetika je méně stresujici pro pacienta.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů