Valeriia Martyn, zubař Praha

přijímá nové pacienty

Zubař Více

211 návštěv profilu během 30 dní

Karolinum dentální centrum

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Jsem specialista v oboru estetické, protetické a záchovné stomatologii. Pro své pacienti poskytují maximální komfort při ošetření. Nabízím vždy ci...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Ostatní služby

od 5 490 kč

od 999 kč

11 899 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Karolinum dentální centrum ošetření zubního kazu

Pani doktorka je najstarostlivejší zubár u akého som kedy bola. Vrelo ju odporúčam každému, kto má zo zubárov strach - po úvodnej komplexnej prehliadke som u nej bola už minimálne 10-krát na ošetrenie kazu a necítila som nikdy žiadnu bolesť. Je veľmi príjemná a celú dobu s pacientom komunikuje. Na ošetrenie som nikdy nečakala, vždy sme začali presne včas.

Umístění: Karolinum dentální centrum estetická stomatologie

Den před svatbou jsem zlomil zub. Paní doktorka rychle a pěkně ten zub dostavila. Nikdo nemůže poznat, zda ten zub je umělý. Teď chci vyměnit všechny ty ošklivé amalgamy, které mám od předchozích zubařů.

Umístění: Karolinum dentální centrum estetická stomatologie

Chodím k paní doktorce již několik let a po opravě skoro každého zubů konečně mám pusu plnou bílých zdravých zubů! Nikdy jsem nemyslela že budu mít Hollywoodský úsměv. Jsem moc vděčná paní doktorce Valerii, má zlaté ruce, prostě cítí jak to udělat hezky.
P. S. To nikdy nebolí

Umístění: Karolinum dentální centrum vstupní vyšetření

Paní doktorka je milá a profesionální, ještě jsem nikdy v životě nedostala natolik kompletní informaci o stavu zubů. Dokonce po prohlídce klinika mi poslala plán ošetření s finančním rozpočtem, takže už na začátku léčby vím cenovou stránku. Těším se na ošetření, protože nemám pocit že jdu na zákrok ale na spa! Prostředí kliniky vůbec nevypadá jako zdravotnické zařízení.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Už delší dobu se mi stavá to že na zubech mi opadá sklovina, a potom když na ten zub kde mi odpadla sklovina zatlačim jiným zubem tak to strašně moc bolí, nevíte co to je ?

Dobrý den, :)
    Ten problém může být způsobený několika příčiny: chronický traumat vč. zatínani zubu, skřípani, nesprávná technika čištění zubů, nebo nadměrná konzumace kyselin. Občas ztráta skloviny je dana vrozenou poruchou formovaní zubních tkáni. Také to může být akutní kaz. Nebo kombinace několika více zmíněných faktoru. Bolí Vás to kvůli tomu, že po odštípnutí skloviny se odhaluje zubovina, která je mnohem míň odolná vnějšímu prostředí. Defekt může se zvětšovat a se dostat až do nervu. Ošetření takového stavu se liší v závislosti na příčinu, ale hlavní směr je - přesně zjistit příčinu na detailním stomatologickém vyšetření, tu příčinu odstranit a nahradit chybějící tkáně zubu.

lékař Valeriia Martyn

• Dobrý den mám přední předkůs jen ty dva v předu jinak zbytek zubů mam rovné. A byla jsem u svého zubaře a ten my dál doporučení na rovnatka ale já mám problém z dásnsma mám je moc citlivé a mam často vačky a v měsíci jsem byla 2 krat na trhaný zub moudrostí chtěla bych se zeptat jestli je možné ty dva na hoře v předu vytrhnout a dát za ne náhradu i když jsou zdravé?

Dobrý den,
    Upřímně nedoporučuji ty dva přední zuby trhat. Pamatujte, umělé zuby NIKDY nenahradí zuby vlastni na 100%, navíc každá zubní náhrada musí pravidelně být výměněna. Pan doktor dál Vám doporučení na rovnátka, to znamená, že maté zuby zdravé, jen ve špatné poloze.
    Chraňte své zdraví a zoubky :)

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů