Tomáš Zábojník, zubař Praha

Preventivní prohlídky

Vstupní prohlídka včetně OPG

1 500 Kč

Elite Dental Prague, s.r.o.

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Pan doktor je naprostá špička ve svém oboru...vždy profesionalni empaticky přístup. Návštěvy u zubaře pro mě přestaly být noční můrou od doby kdy jsem v péči dr. Zábojnika ....vřele doporučuji

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o. prevence zubního kazu

Profesionální lidský přístup, při objednání prakticky bez čekání, dopodrobna vysvětlená problematika čištění a péče o zuby - komplexní péče. Good job. JOHNY

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Můj názor se bude nejspíše shodovat s většinou tady, ale dr. Zábojnik mě odnaučil bát se zubařů, na další návštěvy a kontroly se těším. Přístup je velmi profesionální, necítíte se jako pacient, ale spíše jako vážený klient.

Umístění: jiné místo

Pan doktor je mily a ma profesionalni pristup. Pred vykonem vzdy seznami pacienta s prubehem a srozumitelne vysvetli naslednou peci o zuby. Urcite doporucuji.

G
Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o. Pravidelná kontrola + beleni

U pana doktora Zabojnika jsem byl na pravidelne kontrole a nasledne pak belici procedure. Velmi profesionalni a peclivy pristup. Pan doktor do detailu vysvetlil celou proceduru, takze jsem mel dobry prehled o tom, co ocekavat. Vse probehlo podle ocekavani a samotny ambulantni zakrok byl velmi peclivy a pan doktor ho provedl citlive. Vysledek byl nad ocekavani, zuby jsou vyrazne belejsi, ale vypadaji stale prirozene - jsem velmi rad, ze jsem do toho sel. Pana doktora Zabojnika muzu jen doporucit, je to mlady doktor a k pacientum pristupuje jako k zakaznikum, toho si cenim.

S panem doktorem , jsem byla velmi spokojena , krásný přístup. Vše mi podrobně vysvětlil. A byl velmi jemný . Doktoru se obecně bojím , ale u Pana doktora Zabojníka jsem se ciltila příjemné a uvolněně. Nervozita při vchodu do ordinace ze mě spadla ,hned jak jsem viděla usměvavou sestřičku.
Velmi profesionální přístup , za mě doporučuji!

Pana doktora si nemuzu vynachvalit! Chodila jsem k zubarce, ktera sice byla mila, ale vzdy se mi jen podivala na zuby a rekla, ze je mam krasny. Myslela jsem si, ze je tedy vse v poradku, ale nebylo...pan doktor mi nastesti zachranil zuby diky sve preciznosti. Diky peclive kontrole (na rozdil od predchozi lekarky) mi nasel nekolik kazu a postupne je vsechny velmi setrne odstranil. Vysvetlil mi take, jak mam o zuby lepe pecovat. Krome toho je to veliky sympatak a navstevy jsou vzdy velmi prijemne. Mohu jen doporucit!

Umístění: jiné místo prevence zubního kazu

Od první návštěvy u p. doktora se už nebojím chodit k zubařům. Skvělé vysvětlení probíhajícího zákroku, milí přístup, výborné vybavení, dělají z návštěvy u zubaře radost.

F

Přecházel jsem k p. doktorovi cca 2-3 roky zpět od jiné zubařky (ze "staré školy"), kde jsme byl zvyklý sice na milý přístup, ale zastaralé metody. U p. doktora jsem absolvoval kompletní proceduru "úpravy chrupu" od prvotního posouzení přes odstranění mezizubních a zubních kazů až po jeden zubní implantát. Mohu říci, že jsme byl s jeho prací i celkovým přístupem vždy naprosto spokojen. Vždy mi podrobně vysvětlil (popř. ukázal) jaký zákrok bude provádět. Zákroky byly bezbolestné a musím zaklepat, že prozatím nebyl důvod je u jednotlivých zubů opakovat. Zvláště bych vyzvedl jeho práci na implantátu. Celkově jsem byl mile překvapen úrovní služeb, zázemím a moderními metodami.

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o. akutní bolest

Milý, empatický doktor. Poprvé jsem měla pocit, že jsem u někoho, kdo mi jednoduše a zřetelně vysvětlil v jakém stavu jsou moje zuby. Bezbolestné ošetření!!! Můžu jen doporučit!!!

• zubní kaz
  • bolesti zubů