Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jeseniova 1226/139, Praha
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař Jiný

S tímto lékařem mám skutečně jen ty nejlepší zkušenosti a nedám na něho dopustit. Je velmi profesionální, odborný a přitom také lidský vůči pacientům. Tuto vlastnost každý lékař nemá, ale pan MUDr. Veselý ano. Paní sestřička je ochotná, rychlá a zdravotně profesionální. V této ordinaci je dokonale sehraný tým. Vážím si jejich práce a děkuji za jejich vstřícný přístup.

I
Umístění: Praktický lékař Jiný

Na odbornost a přístup si nemohu vůbec stěžovat, ordinace ale bohužel nekomunikuje jinak, než přes papír na dveřích, nemá např. aktuální ordinační hodiny online. Do ordinace je proto nutné jít nejméně 2x, jednou se podívat, kdy tam jsou a pak tam skutečně jít. Dovolat se tam není vždy snadné, pokud mají dovolenou, není jasné kdy a do kdy, opět nutné tam fyzicky jít se podívat na dveře. V roce 2021 trochu mimo, zvlášť, pokud vám opravdu něco je.

J
Umístění: Praktický lékař Jiný

Je to super odborník a veškerá jeho medikace je přesně na míru. Je striktně diskrétní a pohodář, co se nepovyšuje. Je věcný, umí rozlišit, zda použít odbornost či selský rozum. Mám k němu absolutní důvěru. Sestřička je skvělá, mám ji moc ráda. Jen do telefonu má občas odměřený tón hlasu už při pozdravu. Tak se pak bojím volat znovu. Jinak jsou super oba a sehraní

M
Ověřeny pacient

Díky němu jsem překonala strach z doktorů a na každou návštěvu se dokonce těším :) Sestřička je také bezvadná.

M
Ověřeny pacient

´´Doktor na baterky´´, doslova. K doktorům moc nechodím, ale kdykoliv (jednou 2x za rok) se vydám k panu doktoru Veselému, má dovolenou a o jeho záskoku ani nemluvím. Jsem nucena změnit doktora.
Navíc, pokud už tam milostivě je, naordinuje antibiotika na cokoliv aniž by se obtěžoval udělat laboratorní vyšetření. Na mé dechové potíže odvětil,že jsem moc mladá na to, abych měla něco se srdcem a s prohlídkou se ani neobtěžoval.. Takže za sebe důrazně nedoporučuji!!!!

M
Ověřeny pacient

Chodil som k nemu cca 7 rokov. Môžem iba doporučiť. Jeho příjmění ho úplne vystihuje. Stále príjemný a zvyčajne aj veselý, usmievavý. Kedže sme sa presťahovali, žiaľ, hľadám si nového v miesto svojho nového bydliska.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu velice vstřícný, profesně na výši, nikdy nemám dojem, že ho obtěžuji. Můžete s ním mluvit "jak vám zobák narostl", protože ani on na vás "nehází " vám nesrozumitelnou "doktorštinu".Vše vysvětlí, poradí.Prostě výborný lékař a člověk. Sestřička je milá, ochotná a vstřícná.Ach, kéž by to tak bylo u všech lékařů.

Je to velmi přijemny a zodpovědný lékař.Sestřička je také velmi přijemná a ochotná.

velice vzřicný, odborně fundovaný,otevřený,

Nechodím k nemu rada ale je to naozaj pán "veselý" a sypmatish :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti