Ordinace praktického lékaře
Na Slupi 6, Praha

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Velice doporučuji již několikrát jsem byla v situaci, kdy jsem měla velké bolesti. Z předešlých úzazů a vždy se mi paní doktorka snažila velice pomoct a je vstřícná. Bylo to u více případech. Takže já velice děkuji, že mohu mít tak empatickou a milou paní doktorku i sestřičku. Děkuji

Umístění: Poliklinika Palackého vstupní prohlídka pro nástup do firmy

Pani doktorku jsem kontaktovala v dobe, kdy jsem nemela sveho praktika. Prijala me do pece, protoze jsem tehdy pracovala pro jednu z firem, ktere dela vstupni prohlidky (v cekarne jsem vypozorovala, ze spravna firma je dulezity predpoklad pro osetreni nove prichozich). Svuj problem jsem laicky vyhodnotila jako neurologickeho razu a specialista, ke kteremu jsem chtela puvodne zajit, mel na webu uvedeno, ze vyzaduje poukaz k vysetreni. Nu coz, objednala jsem se a tato lekarka me poslala na rehabilitace. Presvedcena, ze jde o blokaci patere - co jineho by to taky mohlo byt, kdyz pracuju u pocitace... Nicmene po case jsem se vratila a vyzadovala nekompromisne poukaz k neurologovi, kde mi diagnostikovali nevylecitelnou nemoc. Jestli me bude do doby, nez zmenim praktika, trapit rymicka nebo kaslik, radeji se obratim na magistru v lekarne. Jedna hvezdicka je za zmenu sestricky, ktera je prijemna.

Bohužel musím přepsat svůj názor. Od paní doktorky jsem musela odejít,protože mě nechtěla poslat na podrobnější vyšetření když jsem trpěla mnoha příznaky po několik let. Připadala jsem si jako hypochondr cokoliv jsem zmínila. Můj nový lékař mě okamžitě poslal na vyšetření, kde mi byla diagnostikována závažná a nevyléčitelná nemoc.

Nekolik let jsem pacientem Paní doktorky a jsem maximalne spokojen.predchozi sestra byla velice neprijemna ovsem soucasna je naopak velice prijemna.Proto jsem max.spokojen.

Díky bohu, že sestra je nová! Tato je opravdu velmi příjemná a člověk už nemusí do ordinace s obavami, čím ho zase naštve ta šílená sestra... Takže SUPER:-)

Nechci reagovat na hodnoceni lekarky, ale na vsechny prispevky venovane hodnoceni jeji zdravotni sestry.
Ano, zdravotni sestra byla velmi neprijemna a snazila se i mluvit za pani doktorku.
Tento tyden jsem byla u pani doktorky a k memu velkemu prekvapeni ma novou sestricku. Byla to pro me velice prijemna zkusenost. Nova sestricka je moc mila a privetiva. Takze diky ni mozna na teto strance pribyde vice kladnych hodnoceni do budoucna :-)

Bohužel nemohu mluvit o této paní doktorce příliš kladně. Jsem sice většinou zdravý, takže ji sice mám jako svou obvodní lékařku, ale hlavně jako firemní na pravidelné preventivní prohlídky.
Bohužel musím napsat, že poprvé po třech letech jsem něco od ní chtěl (pokousal mě cizí pes, byl jsem ošetřen v nemocnici a odeslán ke svému obvodnímu lékaři), bohužel ani na dotaz, co mám tedy dělat, když je pes neznámý, mi nedokázala odpovědět a odpověď "to byste možná musel na Bulovku" jako odbornou radu lékaře nepřijímám (takovou odpověď vám vrátí i Google). Dokonce i o tetanovku jsem si musel říci sám, ač v kartě má napsáno, že jsem ji dostal naposledy před 13 lety.
Musím tedy říct, že jsem rád, že jsem dárce krve, kde mě pravidelně vyšetří.

Paní doktorka je příjemná, oproti tomu sestra se kterou pracuje je nepříjemná a arogantní.

Příjemná, to ano, ale nic víc. Spolu s velmi nepříjemnou sestrou nelze jinak než NEDOPORUČIT.

Paní doktorka ke mně byla vždy milá a snažila se mi pomoci. Také systém objednání se mi vyhovoval, protože pak člověk nemusí sedět hodiny v čekárně, jak tomu bývá u jiných praktických lékařů.