Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka je anděl. Poprvé v životě jsem se setkal s tak lidským přístupem, že je to až neuvěřitelné, že mohou existovat tak nádherné bytosti ve zdravotnictví. S předchozí mojí obvodní lékařkou to je úplný opak. Prostě je lidská a se skvělou sestřičkou tvoří bezva dvojku. Kéž by bylo takových lékařů a sester více. Díky za ně že tu jsou. Velmi kladný a profesionální přístup. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Dr Cervena has been very attentive and caring to me like noone else before. She inspires trust from the very first minute. I will definitely go back to her should I need to seek medical assistance again. Her nurse is a top top lady too. Both of them rock!!!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy poznal! Mimořádně ochotná a milá, nikdy nic nepodcenila ale zároveň ani nepředepisuje léky zbytečně.

Umístění: Poliklinika Palackého

U paní doktorky jsem dnes byla poprvé a jsem neuvěřitelne vděčná za její přístup.
Skvělý člověk a lékař. A nesmim zapomenout na moc milou sestřičku.

Umístění: Poliklinika Palackého

Pani doktorka je uzasny clovek a profesional. Na pacientech ji zalezi. Vzdy poradi, pomuze a naplno se venuje pacientum. Chodim tam skoro 7 let a zadne negativni zkusenosti nemam. Velmi ocenuji lidsky pristup jak pani doktorky tak i sestricky. Nedokazu si predstavit, ze bych musela hledat jineho praktickeho doktora. Rozhodne doporucuji

K paní doktorce chodím zhruba 10 let. Vždy je nejen velice milá (což v poslední době u mnoha lékařů vůbec není běžné - chodím s dětmi k lékaři často a někdy "zírám", jak dokáží odmítnout poslat dítě na různá potřebná vyšetření),ale hlavně se pokaždé důkladně zajímá o mé problémy a pošle mne na potřebná vyšetření s tím související bez ohledu na to,zda bude či nebude nějak od pojiš´toven penalizována. Takových lékařů je opravdu dnes jen málo,jelikož díky bodovému systému našeho zdravotnictví jsou lékaři tlačeni zdravotními pojišťovnami na co nejnižší počet výkonů. Moc děkuji paní doktorce za zcela profesní a příkladný přístup k pacientům, za její neskutečnou snahu všem pomoci, je vidět,že své povolání bere i jako poslání,což se v dnešní době opravdu málo vidí. Naposledy jsem,bohužel, zůstala v dopravní zácpě a paní doktorka na mne bez problémů počkala i po pracovní době než přijedu,za což jí opravdu ze srdce děkuji,protože mám dvě malé děti a další cesta k lékaři by pro mne znamenala "komplikaci se zajištěním hlídání dětí" .Doufám,že paní doktorka svou praxi bude dělat ještě mnoho let. Paní doktorko, děkuji moc za Vaší péči!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Je mou lékařkou již přes 10 let a vždy jsem se setkal s velmi profesionálním přístupem. Když jsem musel být z důvodu nemoci hospitalizován v nemocnici, přijímající lékařka mi sama řekla, že již dlouho neviděla tak pečlivě zpracovanou zprávu s doporučením hospitalizace. V případě zdravotních potíží v zahraničí mi radila i po telefonu, jak mám postupovat, abych neměl zkaženou dovolenou. Nikdo nejsme neomylný a bez chyby, paní doktorce však jakékoliv maličkosti rád odpustím díky jejímu skvělému osobnímu přístupu i profesionálním znalostem.

paní doktorka Červená je mým ošetřujícím lékařem již více jak 10 let a za celou dobu mne nepřestává udivovat její široká znalost různých zdravotních specializací a znalost moderních léků a postupů. Vzhledem k tomu, že nemám trvalé zdravotní problémy, navštěvuji lékařku se zcela rozdílnými potížemi a vždy mne velmi rychle uzdravila. Navíc její doporučení, nad rámec akutního zdravotního problému, jsou pro mne nedocenitelná. Tuto lékařku mohu opravdu s čistým svědomím vřele doporučit! Za celých 10 let Vaší skvělé a profesionální zdravotní péče ještě jednou vřele děkuji. Tomáš Kopanica (btw: škoda, že těch hvězdiček není šest...)

MUDr. Červenou mám velmi ráda. Je vždy milá a usměvavá, o člověka se zajímá. Zatím nejvíce využívám zejména preventivních prohlídek 1x ročně, nejsem zvyklá s každým kýchnutím běžet k lékaři a lehčí nemoci zvládám sama. Přístup paní doktorky je výborný, vše vysvětlí, poradí, snaží se nic nezanedbat. Můžu jen doporučit.

K paní doktorce chodím již přes 10 let a jsem s ní velice spokojená!!! Vždy velice vstřícná,věnuje se pacientovi po celou dobu a pošle na všechna vyšetření,aby vyloučila a nezanedbala žádné pacientovy problémy. Když srovnám s jinými lékaři,které jsem měla možnost poznat a kteří vám nepomohou a nevěří vaše potíže dokud neskončíte na operačním sále (mám více takových zkušeností),tak mudr.červená je velice pečlivá, nezlehčuje je a opravdu řeší, nikdy nemáte pocit,že jí s něčím obtěžujete zbytečně apod.!!!! Vřele jí doporučuji jako lékařku i jako člověka!!!! Narozdíl od jiných je lidská a opravdu velmi důkladná v hledání příčin Vašich zdravotních problémů!!!! Moc paní doktorce za její péče děkuji!!!