lékař

Sergej Jurčenko

Zubař přijímá nové pacienty

19 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 540 návštěv profilu během posledních 30 dní

www.yurmax.cz Soukromá stomatologická ordinace s nabídkou komplexní zubní péče. Estetická stomatologie, fazety bez broušení, implantace zubů, včetně zirkonových implantátů, vlastní… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • YURMAX

Podohradská 1704/1, Praha 13
    155 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Kreditní karta, Hotovost

Metalokeramická korunka 6 000 Kč

Hodnocení pacientů

• G
    Umístění: YURMAXSlužby: Amalgam

Pan doktor Jurčenko je velmi pečlivý, svědomitý člověk, který hledá komplexní řešení Vašich problémů v dutině ústní. U pana doktora jsme byli spolu s manželem na odstranění amalgámových výplní. Jsme velmi rády, že jsme se k tomuto kroku odhodlali právě v ordinaci Yurmax, která splňuje jako jediná v ČR a SR bezpečné odstranění amalgámu dle cerifikace IAOMT. Vše proběhlo na PODTRŽENOU JEDNIČKU. Se sestřičkou jim jde práce od ruky a milé úsměvy od velmi příjemných osob, ochotou, trpělivostí, odvedená práce, která převyšuje 100% , jsou zde samozřejmostí. Panu doktorovi Jurčenkovi DŮVĚŘUJI a jsem ráda, že jsme se dostali do jeho péče. Mohu jej vřele doporučit ostatním, kteří ještě váhají. Pan doktor je zubař s VELKÝM Z.

• N
    Umístění: YURMAXSlužby: Výměna amalgámových plomb

Ordinaci Yurmax jsem si vybrala jako jedinou v České republice, kde je možné bezbečné odstranění amalgámových plomb. Přítomnosti těžkých kovů v mém těle jsem částečně přisuzovala chronické problémy se zdravím a imunitou. Měla jsem deset výplní a postupně je po kvadrantech nechala opravit. Prostředí ordinace je příjemné, pan doktor i jeho asistentka velmi milí-odborníci na svém místě. Ošetření vždy proběhlo velmi rychle, pečlivě. I můj stomatolog velmi pochválil z profesního hlediska vzhled bílých výplní. Zpočátku jsem měla opravované zuby citlivější a myslela jsem, že je něco v nepořádku, ale zhruba za 1 měsíc citlivost ustoupila. Vynaložené větší částky nelituji. Doporučila bych pana doktora Jurčenka všem, kteří zvažují odstranění amalgámů, je to jeden z klíčů ke zdraví!

• A
    Umístění: YURMAXSlužby: kazy a odstranění amalgámů

Nejerudovanější a lidsky nejpříjemnější lékař, kterého znám. Pracuje rychle, bezbolestně, vše vysvětlí i Vám pokud chcete poradí s odstraňováním rturi z těla po odstranění všech malagámů. Se sestřičkou jsou sehraní a rychlí. Byla jsem u něj s kazy i mi postupně odstranil staré amalgámy. Znatelně se mi ulevilo nejen psychicky, ale po několika týdnech po odstranění posledního z nich, mi též zmizela letitá únava a nepříjemné "trnutí" zubů. Kdyby někdo namítal, že jde o drahé výkony, měl by vzít v potaz, co pan doktor musí investovat do průběžného vzdělávání se v oboru (jeho znalosti jsou velmi komplexní) a do nejmodernějšího vybavení, díky kterému je jako jediný v ČR schopen poskytovat bezpečné odstranění amalgámu dle certifikace IOMAT.
    Pro mne rozhodně investice naprosto smysluplná. Vřele doporučuji i těm, kteří se po předchozí zkušenosti ke stomatologům bojí.
    DĚKUJI i touto cestou pane doktore. Markéta Vidnerová

• Umístění: YURMAXSlužby: kazy a výměna amalgámových plomb, trhání

Vynikající, mohu jedině doporučit. Trpělivý přístup. Měla jsem 8 plomb a opravdu pozoruji po výměně úlevu. Také je dobré rozmyslet co s mrtvými zuby. Všechny zásahy pana doktora vedli k výraznému zlepšení mého zdravotního stavu.

• J

Velmi příjemný a profesionální přístup. Kvalitní práce. A dokonce téměř bezbolestná i bez anesteze :)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Jurčenko, je velice příjemný člověk, svědomitý a pečlivý lékař. Vše, kolem mého problému mi podrobně vysvětlil a doporučil to nejvhodnější řešení. V ordinaci jsem se cítila velice příjemně.
    Tohoto lékaře může rozhodně doporučit!
    Jarmila. Š.

• Tato ordinace vyniká jak po technologické stránce, tak i přístupem a schopnostmi pana doktora. Svého zubaře jsem vždy považovala za šikovného, ale pan doktor Jurčenko je úplně jiná kategorie. Pracuje neskutečně rychle bez zbytečných přestávek, pečlivě, je vidět, že ho práce baví, a se zubem si umí „pohrát“, takže náhrada mých amalgámů proběhla rychle, bezbolestně a výsledek je perfektní. Navíc jde o člověka, který si i přes svou kvalifikaci (v ČR jistě nadstandardní) nevybudoval zaslepující ego - což je dnes celkem vzácné - a naopak je otevřený, přemýšlející a jeho zájmy široce přesahují školskou „zubařinu“ (s níž úzce souvisejí - výživa, toxikologie, …). Jen takovému člověku jsem ochotná svěřit svůj chrup do péče. Stejně tak i asistentka je moc milá a inteligentní a dotváří prostředí, kam se ráda vrátím.

• A

Pán doktor má obrovskou trpělivost, skoro 2 hodiny mi tahal 7, a nakonec se podařilo jí vytáhnout, Velké díky za pomoc.

• B

Jednička s hvězdičkou! :-) Pan doktor je velmi pečlivý a vstřícný a ke zdraví přistupuje komplexně. Všechno vysvětlí a doporučí nejvhodnější řešení, nepovyšuje se jako jiní "odborníci". Jako jediní v ČR zde odstraňují amalgám bezpečným způsobem. Už před lety jsem sháněla někoho, kdo se řídí protokolem IAOMT a zjistila jsem, že tu není vůbec nikdo a musela bych do Německa. Jsem ráda, že to nebylo třeba. Díky! Lepšího zubaře byste těžko hledali.

• Pan doktor mi odstraňoval amalgámové výplně a musím prohlásit, že je to skutečný profesionál na úrovni, velmi pečlivý, ocenění hodný odborník ve svém oboru ! Konečně je tady lékař, který si uvědomil, že ne všechny dostupné dentální materiály, které prošli "certifikací" jsou i zdravotně nezávadné! Pana doktora mohu doporučit všem, plně mu důvěřuji !

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• www.yurmax.cz
    Soukromá stomatologická ordinace s nabídkou komplexní zubní péče. Estetická stomatologie, fazety bez broušení, implantace zubů, včetně zirkonových implantátů, vlastní laboratoř. Odstranění amalgámových plomb podle protokolu IAOMT. Sportovní dlahy a chrániče pro zvýšení výkonu. Snadné parkování před budovou.
    Vzděláni:
    -Samarská státní lékařská univerzita, Stomatologická fakulta. Pregraduální studium v oboru „Zubní lékařství“ (Samara, Rusko) 2001 – 2006
    -Předatestační příprava (klinická ordinatura) v oboru „Zubní lékařství“, atestace v oboru Samarská státní lékařská univerzita (Samara, Rusko) 2006 – 2008
    -Postgraduální studium v oboru „Zubní lékařství“, obhajoba disertace kandidáta lékařských věd (Ph.D.) Lékařská univerzita „REAVIZ“ (Moskva, Rusko) 2008 – 2011
    -Univerzita Karlova v Praze, 1. Lékařská fakulta. Nostrifikace diplomu (uznání) vysokoškolského lékařského vzdělání získaného v zahraničí 2010
    -Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Stomatologická klinika 3. LF a FNKV. Odborná stáž 2012
    -Úspěšné absolvování aprobační zkoušky. Ministerstvo zdravotnictví uznalo způsobilost k výkonu zdravotníckého povolání zubního lékaře na území České republiky. 2013
    -Osvědčení. Univerzita Karlova v Praze uznala postgraduální vzdělání získané v zahraničí za rovnocenné vysokoškolskému vzdělání získanému na Univerzitě Karlově v Praze v doktorském studijním programu Stomatologie. 2013

ceník k nahlédnutí na http://www.yurmax.cz/cenik

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Samarská státní lékařská univerzita, Stomatologická fakulta.

Znalost jazyků

• čeština