Dr.

Sergej Jurčenko , Ph.D.

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

www.yurmax.cz

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• YURMAX

Podohradská 1704/1, Praha 13
    155 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Kreditní karta, Hotovost

Metalokeramická korunka 6 000 Kč

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• www.yurmax.cz
    Soukromá stomatologická ordinace s nabídkou komplexní zubní péče. Estetická stomatologie, fazety bez broušení, implantace zubů, včetně zirkonových implantátů, vlastní laboratoř. Odstranění amalgámových plomb podle protokolu IAOMT. Sportovní dlahy a chrániče pro zvýšení výkonu. Snadné parkování před budovou.
    Vzděláni:
    -Samarská státní lékařská univerzita, Stomatologická fakulta. Pregraduální studium v oboru „Zubní lékařství“ (Samara, Rusko) 2001 – 2006
    -Předatestační příprava (klinická ordinatura) v oboru „Zubní lékařství“, atestace v oboru Samarská státní lékařská univerzita (Samara, Rusko) 2006 – 2008
    -Postgraduální studium v oboru „Zubní lékařství“, obhajoba disertace kandidáta lékařských věd (Ph.D.) Lékařská univerzita „REAVIZ“ (Moskva, Rusko) 2008 – 2011
    -Univerzita Karlova v Praze, 1. Lékařská fakulta. Nostrifikace diplomu (uznání) vysokoškolského lékařského vzdělání získaného v zahraničí 2010
    -Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Stomatologická klinika 3. LF a FNKV. Odborná stáž 2012
    -Úspěšné absolvování aprobační zkoušky. Ministerstvo zdravotnictví uznalo způsobilost k výkonu zdravotníckého povolání zubního lékaře na území České republiky. 2013
    -Osvědčení. Univerzita Karlova v Praze uznala postgraduální vzdělání získané v zahraničí za rovnocenné vysokoškolskému vzdělání získanému na Univerzitě Karlově v Praze v doktorském studijním programu Stomatologie. 2013

ceník k nahlédnutí na http://www.yurmax.cz/cenik

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Samarská státní lékařská univerzita, Stomatologická fakulta.

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • ruština

Certifikáty

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: YURMAXSlužby: kazy a výměna amalgámových plomb, trhání

Vynikající, mohu jedině doporučit. Trpělivý přístup. Měla jsem 8 plomb a opravdu pozoruji po výměně úlevu. Také je dobré rozmyslet co s mrtvými zuby. Všechny zásahy pana doktora vedli k výraznému zlepšení mého zdravotního stavu.

• J

Velmi příjemný a profesionální přístup. Kvalitní práce. A dokonce téměř bezbolestná i bez anesteze :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Jurčenko, je velice příjemný člověk, svědomitý a pečlivý lékař. Vše, kolem mého problému mi podrobně vysvětlil a doporučil to nejvhodnější řešení. V ordinaci jsem se cítila velice příjemně.
    Tohoto lékaře může rozhodně doporučit!
    Jarmila. Š.

• Tato ordinace vyniká jak po technologické stránce, tak i přístupem a schopnostmi pana doktora. Svého zubaře jsem vždy považovala za šikovného, ale pan doktor Jurčenko je úplně jiná kategorie. Pracuje neskutečně rychle bez zbytečných přestávek, pečlivě, je vidět, že ho práce baví, a se zubem si umí „pohrát“, takže náhrada mých amalgámů proběhla rychle, bezbolestně a výsledek je perfektní. Navíc jde o člověka, který si i přes svou kvalifikaci (v ČR jistě nadstandardní) nevybudoval zaslepující ego - což je dnes celkem vzácné - a naopak je otevřený, přemýšlející a jeho zájmy široce přesahují školskou „zubařinu“ (s níž úzce souvisejí - výživa, toxikologie, …). Jen takovému člověku jsem ochotná svěřit svůj chrup do péče. Stejně tak i asistentka je moc milá a inteligentní a dotváří prostředí, kam se ráda vrátím.

• A

Pán doktor má obrovskou trpělivost, skoro 2 hodiny mi tahal 7, a nakonec se podařilo jí vytáhnout, Velké díky za pomoc.

• B

Jednička s hvězdičkou! :-) Pan doktor je velmi pečlivý a vstřícný a ke zdraví přistupuje komplexně. Všechno vysvětlí a doporučí nejvhodnější řešení, nepovyšuje se jako jiní "odborníci". Jako jediní v ČR zde odstraňují amalgám bezpečným způsobem. Už před lety jsem sháněla někoho, kdo se řídí protokolem IAOMT a zjistila jsem, že tu není vůbec nikdo a musela bych do Německa. Jsem ráda, že to nebylo třeba. Díky! Lepšího zubaře byste těžko hledali.

• Pan doktor mi odstraňoval amalgámové výplně a musím prohlásit, že je to skutečný profesionál na úrovni, velmi pečlivý, ocenění hodný odborník ve svém oboru ! Konečně je tady lékař, který si uvědomil, že ne všechny dostupné dentální materiály, které prošli "certifikací" jsou i zdravotně nezávadné! Pana doktora mohu doporučit všem, plně mu důvěřuji !

• Pan doktor je opravdový profesionál. Můžeme být šťastni, že takového zubaře máme v ČR. Jsem mu vděčná za vstřícnost a trpělivost během odvrtávání mých mnoha amalgámů. Za informace o nebezpečné rtuti, která se skrz amalgám do těla dostává. Dnes jsem několik týdnů zcela bez amalgámu a cítím se mnohem lépe, mám daleko více energie, i když vím, že zbavit se rtuti, je ještě běh na dlouhou trať. Panu doktoru děkuji i za informace o chelaci. Svědomitý, vstřícný, informovaný! Zcela doporučuji!

• Pan doktor je velice příjemný,ochotný,pečlivý a skutečný profesionál.Krásné moderní prostředí,milá sestřička...celkový dojem...je to lékař na svém místě bez sebemenší chybičky.Všem vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

u Pana Doktora, a myslím to velké P a D opravdu zaslouženě, se cítím jako v ráji. Je to skvělý člověk, který ví co má dělat, oproti mým předchozím zubařům jsem naprosto psokojen, je to snad poprvé co mohu s klidem říci - ano je to první lékař, kam se rád vracím :D.