Podohradská 1704/1, Praha 13, Praha

Vstupní prohlídka, sestavení plánu léčby • 1 500 Kč +4 Více

Implantát Straumann s korunkou • 28 000 Kč

Celokeramická korunka • 6 000 Kč

Metalokeramická korunka • 6 000 Kč

www.yurmax.cz Soukromá stomatologická ordinace s nabídkou komplexní zubní péče. Estetická stomatologie, fazety bez broušení, implantace zubů, včetně ...

• zubní kaz

Fotokompozitní výplň

od 1 000 kč

od 1 000 kč

YURMAX

Vstupní prohlídka, sestavení plánu léčby

1 500 Kč

Metalokeramická korunka

Běžný termín

Cena není uvedená

Umístění: YURMAX Odstranění amalgámu

V ordinaci YURMAX jsem si nechala odstranit 8 amalgámových výplní a zuby vyplnit výplněmi z bezpečného materiálu. Výsledek je profesionální. Zuby mi byly nejen nově zaplombované, ale na některých místech i pěkně esteticky dostavěné. Finanční investice nelituji. Mělo to smysl. Tento lékař a jeho sestřička (asistentka), která vždy povzbudí, si získali moji plnou důvěru. S lékařskou péčí jsem byla nadmíru spokojena. Pan doktor S. Jurčenko je člověkem na svém místě, dalo by se říct lékařem podle Božího srdce. I přes vysokou profesionalitu s komplexními vědomostmi si zachoval pokoru a vlídnost. Jeho sehraná spolupráce s milou a šikovnou asistentkou, trpělivost, zručnost a ochota se snahou zachránit, co se ještě přirozeně dá, je velkou předností jeho každého ošetření. V ordinaci vás přivítá příjemná přátelská atmosféra, provází vás citlivý přístup s respektem k vaší vůli a přání. Proto vřele doporučuji nejen své rodině. Děkuji pane doktore. M. Tomíčková

Umístění: YURMAX

Nejlepší stomatolog, kterého znám. Po té, co jsem odešla od tří necitlivých arogantních zubařů, konečně jsem našla super profesionála s lidským přístupem, který mi spravil chrup. Doktor Jurčenko mě bezpečně zbavil všech amalgámových plomb a nahradil je bílými. Skvěle to vypadá a je to samozřejmě také mnohem zdravější. Velice zručně mi přeplomboval i ty zuby, o kterých mi předešlá zubařka říkala, že přeplombovat už nejdou. Už je to témeř dva roky a plomby pořád vypadají skvěle a drží. Kromě toho mi pan doktor precizně zavedl skvěle vypadající implantát, takže po letech problémů se zubaři a s jedním zubem, mám konečně zase krásný úplný a zdravý chrup. Jsem s prací pana Jurčenka tak spokojená, že už u něj hodlám i zůstat, přestože jsem až z Jihlavy.

Umístění: YURMAX Oprava zubů a odstranění amalgamu

Pan doktor je profesionál. To jak přistupuje k odstranění amalgamu nemá v ČR obdoby. Věřím, že jedině tuto metodu, tedy podle protokolu IAOMT, je možné nazvat bezpečné odstranění amalgamu. Dnes je tomu 2 roky co mi dělal 15 výplní a zatím žádný problém.

G
Umístění: YURMAX Amalgam

Pan doktor Jurčenko je velmi pečlivý, svědomitý člověk, který hledá komplexní řešení Vašich problémů v dutině ústní. U pana doktora jsme byli spolu s manželem na odstranění amalgámových výplní. Jsme velmi rády, že jsme se k tomuto kroku odhodlali právě v ordinaci Yurmax, která splňuje jako jediná v ČR a SR bezpečné odstranění amalgámu dle cerifikace IAOMT. Vše proběhlo na PODTRŽENOU JEDNIČKU. Se sestřičkou jim jde práce od ruky a milé úsměvy od velmi příjemných osob, ochotou, trpělivostí, odvedená práce, která převyšuje 100% , jsou zde samozřejmostí. Panu doktorovi Jurčenkovi DŮVĚŘUJI a jsem ráda, že jsme se dostali do jeho péče. Mohu jej vřele doporučit ostatním, kteří ještě váhají. Pan doktor je zubař s VELKÝM Z.

Umístění: YURMAX Výměna amalgámových plomb

Ordinaci Yurmax jsem si vybrala jako jedinou v České republice, kde je možné bezbečné odstranění amalgámových plomb. Přítomnosti těžkých kovů v mém těle jsem částečně přisuzovala chronické problémy se zdravím a imunitou. Měla jsem deset výplní a postupně je po kvadrantech nechala opravit. Prostředí ordinace je příjemné, pan doktor i jeho asistentka velmi milí-odborníci na svém místě. Ošetření vždy proběhlo velmi rychle, pečlivě. I můj stomatolog velmi pochválil z profesního hlediska vzhled bílých výplní. Zpočátku jsem měla opravované zuby citlivější a myslela jsem, že je něco v nepořádku, ale zhruba za 1 měsíc citlivost ustoupila. Vynaložené větší částky nelituji. Doporučila bych pana doktora Jurčenka všem, kteří zvažují odstranění amalgámů, je to jeden z klíčů ke zdraví!

Umístění: YURMAX kazy a odstranění amalgámů

Nejerudovanější a lidsky nejpříjemnější lékař, kterého znám. Pracuje rychle, bezbolestně, vše vysvětlí i Vám pokud chcete poradí s odstraňováním rturi z těla po odstranění všech malagámů. Se sestřičkou jsou sehraní a rychlí. Byla jsem u něj s kazy i mi postupně odstranil staré amalgámy. Znatelně se mi ulevilo nejen psychicky, ale po několika týdnech po odstranění posledního z nich, mi též zmizela letitá únava a nepříjemné "trnutí" zubů. Kdyby někdo namítal, že jde o drahé výkony, měl by vzít v potaz, co pan doktor musí investovat do průběžného vzdělávání se v oboru (jeho znalosti jsou velmi komplexní) a do nejmodernějšího vybavení, díky kterému je jako jediný v ČR schopen poskytovat bezpečné odstranění amalgámu dle certifikace IOMAT.
Pro mne rozhodně investice naprosto smysluplná. Vřele doporučuji i těm, kteří se po předchozí zkušenosti ke stomatologům bojí.
DĚKUJI i touto cestou pane doktore. Markéta Vidnerová

Umístění: YURMAX kazy a výměna amalgámových plomb, trhání

Vynikající, mohu jedině doporučit. Trpělivý přístup. Měla jsem 8 plomb a opravdu pozoruji po výměně úlevu. Také je dobré rozmyslet co s mrtvými zuby. Všechny zásahy pana doktora vedli k výraznému zlepšení mého zdravotního stavu.

Velmi příjemný a profesionální přístup. Kvalitní práce. A dokonce téměř bezbolestná i bez anesteze :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Jurčenko, je velice příjemný člověk, svědomitý a pečlivý lékař. Vše, kolem mého problému mi podrobně vysvětlil a doporučil to nejvhodnější řešení. V ordinaci jsem se cítila velice příjemně.
Tohoto lékaře může rozhodně doporučit!
Jarmila. Š.

Tato ordinace vyniká jak po technologické stránce, tak i přístupem a schopnostmi pana doktora. Svého zubaře jsem vždy považovala za šikovného, ale pan doktor Jurčenko je úplně jiná kategorie. Pracuje neskutečně rychle bez zbytečných přestávek, pečlivě, je vidět, že ho práce baví, a se zubem si umí „pohrát“, takže náhrada mých amalgámů proběhla rychle, bezbolestně a výsledek je perfektní. Navíc jde o člověka, který si i přes svou kvalifikaci (v ČR jistě nadstandardní) nevybudoval zaslepující ego - což je dnes celkem vzácné - a naopak je otevřený, přemýšlející a jeho zájmy široce přesahují školskou „zubařinu“ (s níž úzce souvisejí - výživa, toxikologie, …). Jen takovému člověku jsem ochotná svěřit svůj chrup do péče. Stejně tak i asistentka je moc milá a inteligentní a dotváří prostředí, kam se ráda vrátím.

• zubní kaz
  • onemocnění čelistního kloubu