Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

RŮŽENA JANEČKOVÁ
Praktická lékařka pro dospělé

Dolnoměcholupská 168, Praha 10900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • A

    Paní doktorka Růžena Janečková nemá chybu chodíme k ní hodně roků a proto si ji nesmírně vážíme jsme rádi že ji tady máme velice ochotná pěkný přístup k pacientovi ve zdraví a spokojenosti pacientů je tady nadále. Také má velice příjemnou sestřičku Irinu. Doležalová Alena Jan Doležal

     • Praktická lékařka pro dospělé Časté návštěvy  • 

  • Jako terapeutka je velmi dobrá - empatická, laskavá, má odhad. Chodila jsem k ní léta a život se mi zlepšil natrvalo. Je holý nesmysl, co píše pán níže, že zneužívá své postavení.

     •  • 

  • L

    Paní doktorka mi vždy poskytla profesionální péči včetně,tak málokdy u mnoha jiných lékařů nacházeného, vnímavého přístupu k pacientovi. Jsem její spokojenou a vděčnou pacientkou.
    Lenka Svobodová

     •  • 

  • Paní doktorka je úžasná, velice empatická, vstřícná a erudovaná, jsem s ní velice spokojená. Nespokojenci nechť se přeregistrují, budeme jedině rádi, když se nám ostatním spokojeným zkrátí doba čekání. Zakouřené báby, které jenom nadávají - tak bez nich nám bude také lépe.

     •  • 

  • opravuji jedná se o jinou lékařku

     •  • 

  • Velice vstřícná a milá.Chodíme k paní doktorce několik let(12),ale nikdy jsme u ní nezaznamenali neochotu,nevstřícnost.Naopak je vždy milá,usměvavá a připravená pomoci.Tomu s těmi odběry krve moc nevěřím,protože mne několikrát přímo na ty odběry vyhnala.Máme ji rádi.

     •  • 

  • Lidská, laskavá , dobrá lékařka

     •  • 

  • Jako k psychoterapeutce k ní chodím už dlouho (už řadu let) a můžu ji jenom doporučit. Všechno dobré, co padlo v předchozích komentářích je pravda. Je to taky jenom člověk, takže se jí někdy nepodaří mi pomoci, ale vynahradí mi to bohatě při příští konzultaci. Nemluvě o tom, že je schopna akutně pomoci snad v kteroukoliv denní i noční dobu - vždycky s úsměvěm a pochopením (věkově jsem do dvaadvaceti let) ...

     •  • 

  • Mám zkušenosti s různými lékaři, a ne vždy byly pozitivní. Paní doktorka je ale výjimkou. Byla vždy velmi milá a vstřícná, vždy mi dokázala poradit. Je velmi zkušená, profesionální, ale zároveň lidská.

     •  • 

  • Do internetových diskuzí zásadně nepřispívám, na poslední komentáře však nemohu nereagovat. S manželem se často stěhujeme a tak jsem vystřídala řadu praktických lékařů - s tak fundovaným, ale zároveň lidským přístupem jsem se setkala poprvé až v Dolním Měcholupech u paní doktorky Janečkové.
    Pokud mají paní, případně slečny, diskutérky s paní doktorkou takový problém, dobře udělaly, že se přeregistrovaly. Když sedím v ordinaci, sleduji, jak je paní doktorka v jednom kole, aby vyhověla všem pacientům. Alespoň bude o jednoho v řadě míň.:) TK

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu