Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (3)

Radek Hulička
Stomatologická ordinace

nábřeží Kpt. Jaroše 1000, Praha 17000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Radek Hulička
Stomatologická ordinace

Jablonského 446, Třeboň 379-01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

SWISS DENTAL CARE

Korunní 104, Praha 16400

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Neskutečný člověk a úžasný team. Profesionalita naprosto špičková.
    Nedostávají se mi taková slova, která by takovou profesionalitu a kvalitu péče dostatečně vystihovala. Pan Mudr. Hulička mi dělal novy implantat, horní jedničku. Nejen, že jsem téměř nic necítila ani po odezneni anestezie, ale i hojení probíhalo naprosto v klidu. Měla jsem i pro případ potřeby pohotovostní číslo. Celková péče, která se mi dostala a s takovým hezkým lidským přístupem se dnes už takřka nevidí. Moc si toho vážim a DĚKUJI celému týmu.

     • Stomatologická ordinace Jiný  • 

  • Y

    Můj zubař mě poslal na vytržení 8. Jsem hrozný strašpytel. Dostala jsem kontakt na pana doktora Huličku. Objednání proběhlo v pohodě. V den D nervy zapracovaly a já měla co dělat, abych se do křesla posadila. Pan doktor a sestřičky jsou prostě úžasní. Zub byl vytržený během několika minut. Pan doktor pracuje na jedničku a sestřičky jsou velmi milé, empatické. Po této zkušenosti se snad přestanu bát zubařů. Strašně moc děkuji. Přeji vám mnoho spokojených pacientů. Takových zubařů a sestřiček si musíme vážit.

     • jiné místo Jiný  • 

  • I

    Skvělý pan doktor! Dostala jsem žádanku od mé zubařky na vytrhnutí 8, hledala jsem v okolí a jelikož mě zub pár dní už dost bolel, našla jsem si pana Huličku a i když má plno, vzal mne hned ten den, že zub vyndáme. Zákrok provedl profesionálně. Ordinace s letadly je úžasná Přístup skvělý i všech sestřiček.

     • Stomatologická ordinace Jiný  • 

  • E

    Příjemný, zatím mi neprováděl nějaké extra zákroky, ale slyším na něj pouze chválu. Jezdím za ním z Budějovic a nelituji.

     • Stomatologická ordinace Jiný  • 

  • I

    Pan doktor Hulička je pan doktor, kterého si velmi vážím. Je precizní, nenechá pacienta zbytečně trpět. Je profesionální a moc šikovný. Hledá optimální řešení a má příjemné vystupování.

     • Stomatologická ordinace Jiný  • 

  • Naprostý odborník, profesionál ve svém oboru. Provedl mi extrakci dvou osmiček a korekci hyperplazie. Ty zákroky byly hodně nepříjemné, ale lépe by to nikdo nezvládl. Díky svému "umění", kvalitám a lidskému přístupu má také vždy plno. Ale i když nemá čas, snaží se pacientům pomoci a vyhovět - vždy to v ordinaci a v čekárně vidím a slyším.

    Sestra je rovněž velmi ochotná, schopná

    Děkuji

     •  • 

  • Můj zubař mi řekl, že mi roste osmička do zubu vedle a je nutné jí vyříznout. Několik měsíců jsem se třásla doma, jak to bude bolet, ale pan Hulička zákrok provedl naprosto profesionálně. I přes to, že mi zákrok prováděl v létě, kdy byla největší vedra, 'díra po zubu' mě bolela maximálně 2 dny po operaci a to opravdu jen trochu. Vyndavání stehů jsem vůbec necítila. Velmi příjemný a velmi profesionální. Mrzí mě, že již nebere nové pacienty, protože jinak bych určitě neváhala.

     •  • 

  • U pana doktora jsem byla na trhání osmičky, nakonec mi vytrhl rovnou dvě ať to mám při jedné anestezii. I s anestezií všechno trvalo do půl hodinky. Byl moc příjemný, hodný a šikovný!!! Vřele doporučuji :) a panu doktorovi moc děkuji :)

     •  • 

  • Pan doktor mi prováděl zubní implantát a naprostá spokojenost. Moc vám pane doktore děkuji! Určitě i výlet do Třeboně se mi za vámi vyplatil :)

     •  • 

  • Tento doktor se přestěhoval do Třeboně. Nedávno se tady totiž objevil a podle hodnocení je to nejspíš on. Byla jsem u něj na trhání zubu. Měla jsem tedy šílený strach, ale pan doktor je opravdu vyynikající, příjemný a má velmi luxusní ordinaci. Škoda jen, že už nebere nové pacienty.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den - bydlim jiz mnoho let v Nemecku a prisla jsem do veku, kdy mne zacaly opoustet vlastni zuby.
Potrebovala bych velice nutne nekolik implatatu, ale v mem okoli na vesnici neni zubar, ktery to dela, musela bych do vzdaleneho mesta a nemam ridice . Jelikoz mam v Treboni pribuzenstvo a travim tam kazde leto delsi dobu, napadlo mne se na Vas obratit.
Jsem privatni pacientka.
Prosim o odpoved, jestli by to bylo u Vas mozne, nbo Vas prosim o doporuceni na jineho prislusneho kolegu.
Mnohokrat Vam dekuji a zdravim do Trebone.

Dobrý den, možné to je. Bylo by dobré abychom předem celý proces naplánovali. Ideální by bylo, kdybyste se u nás mohle někdy zastavit na konzultaci. Hezký večer. Radek Hulička

MUDr. Radek Hulička

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.