SWISS DENTAL CARE

Nejbližší zařízení

• Dana Smolíková

Zubař, MUDr.

• J

S pani doktorkou mam len tie najlepsie skusenosti. Doporucujem kazdemu, kto chce krasne zuby (upravu vzhladu), kto hlada profesionalny pristup, kvalitne materialy a prijeme prostredie. Uz od vstupu do cakarne vas caka prijemna atmosfera (co sa neda povedat o kazdej zubnej ambulancii). Pani doktorka Smolikova sa specializuje na protetiku, preto sa moze zdat, ze si nechava iba cast klientely. Svoju pracu (protetiku) robi excelentne, mensie zakroky ako kazy nechava na spolupracujucich doktorkach vo vedlajsej ambulancii. Je pravda, ze pristup a kvalita jej prace sa s kolegynami neda porovnat. Takze ak hladate niekoho, kto Vam spravi krasne zuby (fazety, korunky, mostiky..) - tak je pani doktorka jednoznacnou volbou. Ak hladate zubara na klasicke ukony, tak je to zbytocny luxus a staci si najst kvalitneho vseobecneho zubara.

• S paní doktorkou nemám nejlepší zkušenosti. Mám pocit, že jednou říkala ono a pak zas něco jiného. Jednou něco bylo možné a pak zas ne. Člověk se v tom nevyznal a jen ztrácel důvěru v ní. Což si myslím, že pokud jde o zubaře, nebo jakéhokoliv jiného doktora, není dobře.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Radek Hulička

Zubař, MUDr.

• L

Naprostý odborník, profesionál ve svém oboru. Provedl mi extrakci dvou osmiček a korekci hyperplazie. Ty zákroky byly hodně nepříjemné, ale lépe by to nikdo nezvládl. Díky svému "umění", kvalitám a lidskému přístupu má také vždy plno. Ale i když nemá čas, snaží se pacientům pomoci a vyhovět - vždy to v ordinaci a v čekárně vidím a slyším.

Sestra je rovněž velmi ochotná, schopná

Děkuji

• E

Můj zubař mi řekl, že mi roste osmička do zubu vedle a je nutné jí vyříznout. Několik měsíců jsem se třásla doma, jak to bude bolet, ale pan Hulička zákrok provedl naprosto profesionálně. I přes to, že mi zákrok prováděl v létě, kdy byla největší vedra, 'díra po zubu' mě bolela maximálně 2 dny po operaci a to opravdu jen trochu. Vyndavání stehů jsem vůbec necítila. Velmi příjemný a velmi profesionální. Mrzí mě, že již nebere nové pacienty, protože jinak bych určitě neváhala.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Sylva Stejskalová

Ortodontista, Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MUDr.

• P

Paní doktroku znám již řadu let a s výsledky její práce jsem byla vždy maximálně spokojená, přátelský a empatický přístup je v jejím případě naprostou samozřejmostí.

• B

Skvělá zubařka se skvělým profesionálním a přátelským přístupem. Pacient rozhodně nemá strach si k této doktorce sednout na křeslo.