Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Štěchová
Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80, Praha 14046

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Z

    Nejlepší praktická lékařka, kterou jsem kdy měla. Velmi mě mrzí, že už ji nemám, že z I.P. Pavlova odešla. Kéž bych ji dokázala někde sehnat a znovu k ni mohla docházet. Tolik důvěry, sympatií a účinnosti léků s vysvětlením na první dobrou mi hrozně chybí..

     • jiné místo Jiný  • 

  • P

    moc milá paní doktorka, empatická, klidná, pečliová..chodím k ní už přes 10 let, sice už sídlí na I.P.Pavlova, ale i tam je stále stejně dobrá:)

     • Poliklinika Budějovická Jiný  • 

  • N

    Nejlepší paní doktorka. Už k ní docházím skoro 10 let a za celou dobu byla vždy milá, empatická a snažila se vždy pomoci. I ten nejmenší problém hned řešila a nikdy nic nezlehčovala. Dalo se s ní domluvit i po telefonu, aby člověk nemusel vždy do ordinace, když mu nebylo dobře, což je skvělé. Určitě doporučuji!

     • jiné místo Jiný  • 

  • K

    Velmi empatická lékařka, lterá si udělá dost času na každého a snaží se dopátrat příčiny problému.

     • jiné místo Jiný  • 

  • O

    Nedoporučuji!!!!!!
    Zvyšuji hlas na pacienti a chova se arogantně.
    Nejhorší doktorka v poliklinice

     • jiné místo Jiný  • 

  • Je to skvěla lékařka.Nemohu si na ni nijak stěžovat. Vyjde se vším vstříc a je opravdu milá. Jako lékařku ji mohu doporučit :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu