Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Velice pečlivá a příjemná lékařka. Chodím k ní snad 30 let a vždy mi pomohla způsobem léčby i řadou. Vážím si velmi její ochoty pacienta vyslechnout. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

super

Paní doktorka je sice milá, ale vždycky jsem měla pocit, že nemá ani páru o tom, co vlastně vystudovala. Sestřička (ta jediná je pozitivum na celé ordinaci) ji musela pomalu radit, co má udělat a jaké léky předepsat. Dřív mě sice posílala na všechna možná vyšetření, aby něco nezanedbala, ale teď se na mě doslova vykašlala. Nyní jsem přišla s podezřením na špatnou funkci štítné žlázy. Neposlala mě ani na krevní testy a vůbec se neobtěžovala mi alespoň sáhnout na krk. Hlavně že ona sama dřív podezření na tento problém měla! Odbyla mě s tím, že můžeme udělat prventivní prohlídku, na kterou mám nárok až za půl roku a teď se jen oháněla testy, které byly víc jak rok a půl staré! Takže od paní doktorky si beru kartu a odcházím, protože moje podezření na nemoc štítné žlázy se potvrdilo u jiného doktora! A to tam člověk pomalu přišel s návodem, jak ho má vyšetřit! Nikdy víc!

Paní doktorka přišla k mojí babičce na návštěvu domů, aby ji vyšetřila pro bolest v zádech, nakonec naordinovala injekce, které nebyly prověřené, zřejmě novinka od farmaceutické firmy a po šesti injekcích, které babičce dávala sestra, se babička výrazně zhoršila, měla silné žaludeční křeče a posléze krvácení z horního trávicího traktu. Paní doktora je nezodpovědná, když viděla, že babičce ani 6 injekce s takovýmito možnými komplikacemi nepomáhá, měla léčbu přerušit.
V nemocnici v Motole, kam byla babička dopravena záchrankou, ležala 3 dny na JIP a primář ji doporučil změnit praktickou doktorku, kdyby prý dostala ještě jednu dávku určitě by tu dnes už nebyla....

Paní doktorka je velmi pečlivá, výborný diagnostik. Vždy se snaží nepřehlédnout sebemenčí chorobný problém, je lidská a velmi obětavá. Jaroslav Sigmund

pani doktorka L.je super a moc pecliva doufam ze tam bude i na dale a sestra je opravdu bozi nikdy zadny problem spis naopak

V pondělí a ve středu tam dochází právě bývalá doktorka, tak pozor!! Sestra prakticky ordinuje za ní a kdyby tam doktorka nebyla, tak by se nic nestalo. Dr L. je opravdu nadmíru pečlivá a tak to má byt.

V ordinaci je každou chvilku nějaký zástup, nedodržují ordinační hodiny, doporučuji vyměnit nepříjemnou a neprofesionální sestru.

Paní doktorce Petře Leischnerové vděčím za mnohé. Jen díky její "přílišné" pečlivosti byl u mne včas diagnostikován zhoubný nádor štítné žlázy.Nebýt toho, že posuzovala můj zdravotní stav komplexně a raději mne odeslala na vyšetření (jen pro jistotu, aby mohla vyloučit případnou spojitost s mými zdravotními problémy), mohlo se na vše přijít až mnohem mnohem později a důsledky raději nechce domýšlet. Jen je opravdu škoda, že paní doktorka neordinuje každý den...

Od doby ,kdy vystřídala svoji předchůdkyni,mohou pacienti opět chodt na obvod s důvěrou,že se o ně lékař opravdu stará a nejsou mu ukradení.Škoda jen,že neordinuje celý týden a pacient se musí obávat ,zda nenarazí opět na původní lékařku se kterou se třídají.