Praktický lékař pro dospělé
Gruzínská 16, Praha

Dr.Štěpánek mne vždy řádně vyšetřil a úspěšně léčil.Jeho jednání bylo vždy vlídné.

V ordinaci jsem se vzdy citil dobre. Diagnoza i leceni bez vad.

Svým pacientům se věnuje individuálně, pečlivě, a trpělivě. Díky za jeho přístup!

Dobrý doktor

Pan dokotor je pro mě mírně nadprůměrný. Vždy pomůže a pokud se zeptám i vysvětlí. A čte si diagnózu, tedy snaží se i o nějakou kontinuitu. Jen jsem nepochopila, kdy tam pan doktor je osobně a kdy nějaká paní doktorka, které se tam střídají, jsou zřejmě na praxi. Před 2 roky tam byla jedna a ta byla opravdu výborná a postrádám jí. U ostatních se kvalita střídá.
Nejhorší ovšem je zdravotní sestra, člověk aby se bál tam přijít. Nikdy to totiž neudělám správně. Nevezmu si lísteček, vezmu si lísteček, mám přijít v 8, měla jsem přijít později, měla jsem zavolat, neměla jsem zavolat....

Nedoporučuji, jeho asistentka byla v pohodě, ale jeho styl léčení mi nevyhovoval. Velmi často léčí od stolu, přístup k pacientům má poněkud zvláštní. Očkování sice hlídá, ale to je asi vše co dělá...

Všechno vždy v pořádku, vysvětlí, poradí. A žě hlídá očkování? To je snad dobře, jinak by si většina z nás ani nevzpoměla co má nebo spíše nemá.

Tento lékař "pracuje" velmi zvláštním způsobem. Ordinuje jednou týdně, ostatní dny je k dispozici jeho asistentka, která se ovšem velmi často mění. Tím pádem je kvalita kolísavá. Pokud jsem (zatím třikrát) narazil přímo na pana doktora, téměř ho nezajímalo, co mi je a proč jsem přišel, ale vždy mi akorát říkal, na jaké očkování bych měl přijít a hned mi diktoval ceny.
Mám z něj jednoduše pocit absolutního nezájmu o pacienty. Jeho asistentku jsem měl rád, byla to poctivá lékařka, ale nedávno odešla. Jaká je nová asistentka zatím nevím.

Mám s panem dr nejhorší možnou zkušenost - měla jsem boreliozu (kterou poznal v době jeho dovolené jeho kolega, i když jsem u dr štěpánka předtím se stejnými problémy byla několikrát - ale to bych mu nezazlívala, nemusí hned myslet na všechno). PO měsíci léčby která k ničemu nevedla (ani to bych mu nezazlívala, borelioza je úporná a zdlouhavá) na mě ale začal tlačit na ukončení neschopenky se slovy, že se chci jen flákat a že simuluju. Měla jsem strašné bolesti hlavy, až jsem chvilkami neviděla, a páteře, že jsem nemohla spát, to mu ale bylo jedno. Chápu, že revizní lékaři jsou nepříjemní, ale já za to, jak mi bylo nemohla. Dnes už se ví, že borelioza dělá větší problémy než se tehdy, před deseti lety předpokládalo, ale i tak jsem byla za hypochondra a psychicky se z toho kompletně složila. Ani to mu nevadilo, předal mě psychiatrovi a byl rád, že mě má z krku. Celkově jsem se s boreliózou nakonec léčila rok a půl..... a palk radostně mazala do práce, protože mě to doma opravdu ukrutně nebavilo. Shrnuto: když máte angínu, možná to panu doktorovi dělat problémy nebude. Nedej bůh, aby Vás ale kouslo klíště.

MUDr. Štěpánek mě zbavil opakovaných angín, které mi dlouho komplikovaly život. Dlouhodobě ze mně dělá zdravého člověka, pokaždé vysvětlí obšírně, proč a nač tento lék, jak nemoc funguje, správně diagnostikuje a posílá na správná vyšetření... Kombinuje také homeopatika a klasickou léčbu. Já stejně jako moje rodina k němu jezdíme přes celou Prahu a jsme nadšeni, je to odborník na svém místě. Komentáře o sezení za počítačem musel psát člověk, který evidentně nechápe, že dnes se už píše diagnoza rovnou do počítače a ne na papír. Kde by měl asi tak sedět???

Naše celá rodina ho může velice doporučit.

Kateřina Rejnková