Ordinace praktického lékaře.
Sokolovská 810/304, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

Neznám ochotnějšího lékaře, než je pan doktor Škoda. Zaregistroval mě pomocí emailu (byla jsem v karanténě a potřebovala vystavit neschopenku) - jelikož moje "skvělá" bývalá lékařka mě bez upozornění jaksi vyškrtla ze své evidence. Pan doktor mi obratem vše vyřídil, na emaily reaguje prakticky nonstop a během dne kdykoliv. Navíc Vám vždy poradí s léčbou. Nemám co vytknout - jsem nesmírně ráda, že jsem se zaregistrovala právě u p. doktora. A všechny sestřičky jsou skvělé - usměvavé, šikovné při náběrech a vždy ochotně vyhoví mým požadavkům na vyšetření.

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

Doktor nikdy věci důmyslně nevysvětluje. Vždycky mám pocit, že chce, abych co nejdříve zaplatil a odešel. Nevidím smysl navštěvovat ho kvůli vážným zdravotním problémům, protože se nezdá, že by měl zájem lidem skutečně pomáhat. Je to pro něj čistý byznys.

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

Pan Doktor Škoda je doktor pouze na business. Jeho cekarna je plna Ukrajinskych lidi a na ceske lidi neni prostor k osetreni. Cekaci doba je na cele dopoledne.
Kdyz prijdete s problemem, vetsinou vam hned predepise leky, i na o setinu vyssi cholesterol. Zrejme mu za odbery pharm. Firmy dobre plati.
Krvacela jsem z konecniku a poslal me s praskem na bolest domu. Zadne dalsi vysetreni neni potreba. Ani na me nekoukl a ordinoval prakticky od dveri.
Vaznejsi problemy s nim vubec neprobiram, vzdy jdu rovnou k atestovanemu lekari. Je to lekar k nicemu! Nikde jsem se s tim nesetkala.

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

S panem doktorem je velice dobrá komunikace. V čekárně má vyvolávací systém, který usnadňuje třídění pacientů. Odběry a očkování přímo u sestřiček, které jsou velmi milé a vstřícné.

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

Vstricny pristup, kvalitni vecna komunikace, efektivne vyreseny system v cekarne - cekani max 10 min., ochotna sestra.

W

Rozhodně nedoporučuji.
Předepsal mi moc silná antibiotika, od kterých je mi špatně, aniž by mi vzal nějaké odběry nebo provedl alespoň základní vyšetření. Podle nej situace byla krystalické jasná (podle par vět co sem mu o tom řekla), ale ja sem přišla s tou nemoci ne napoprvé a navíc jsem měla se sebou anamnézu me léčby. Ani se do toho nepodíval.

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

Profesionální a lidský přístup. Snaha pomoci pacientovi na prvním místě. Dlouhodobá zkušenost. Doporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

U pana doktora jsme s manzelem jiz 5 let, je velmi profesionalni, vzdelany a presto lidsky. Ma skvele zorganizovany diar a ordinaci. Moderni pristup a technologie.
Kazdy problem s nami peclive resil a sam prichazel s doporucenim na dalsi odborniky.
Skvela sestra a krasna ordinace je dalsi velke plus.
Doporucujeme!

Umístění: Ordinace praktického lékaře. Jiný

Velmi si vážím přístupu pana doktora Škody a jeho sestřičky.

Pan doktor ihned zareagoval a přijel v sobotu odpoledne do ordinace, aby nám udělal testy. S takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala a jsem naprosto nadšená.

Pokud hledáte pečlivého doktora s lidským přístupem, rozhodně pana Škodu a jeho sestřičku ráda doporučím.

Umístění: Ordinace praktického lékaře.

Šel jsem k doktorovi s bolestí zad, řekl jsem mu, že mám pocit, že to vychází z páteře, bez pořádného vyšetření a RTG předepsal léky na bolest s tím, že potom půjdu na rehabilitaci, že to mám namožené. Po dalších 2 měsících jsem si už vydupal RTG, kde zjistili zlomený obratel, který už mezitím srostl. Komentář doktora: to bude nějaká starší zlomenina. Já: jak starší, jako z dětství? Doktor: ne, to bude pár měsíců zpátky

Takže chtěl rehabilitovat něco, když vůbec nezjistil příčinu. Keců kolem toho hromadu, za svůj přístup se ani neomluvil.

Teď mám po 2 letech nějakou virózu a přemýšlím, jestli k němu má vůbec smysl chodit.

Pokud chystáte změnu doktora, tak sem rozhodně ne!