Barrandov
Krškova 807, Praha

Já k němu často nechodim ale vždy když zavítám jsem spokojená, má široký rozhled a vždy poradí

Shoduji se s názory,že pan doktor je pečlivý, empatický. Vždy mám pocit,i když zajdu tak jednou do roka,že jsem v tu chvíli pro něj ta nejdůležitější.Ve všem mi vždy vyhověl, poradil, na všem jsme se vždy shodli. Musím uznat,že vzhledem k mé vytíženosti si velmi vážím a oceňuji, že když swe objednám na určitou hodinu,tak to vždy platí.Toto u jiných lékařů neuvidíte. Nesnáším cedulku : Pořadí určuje sestra. U pana doktora toto neplatí, on je pánem své ordinace a vždy Vás přijde zavolat osobně ke dveřím a pozvat dál. Toto je profesionální přístup,toto oceňuji. Musím také ocenit jeho "sestry", které toho mají kolikrát až nad hlavu,ale vždy jsou příjemné. Děkuji...

Nemám žádných výhrad.

vždy mě vyšetřuje tak důkladně, že si až říkám, zda je to normální a zda to nehraničí se sexuálním obtěžováním. Ale je hodný a pečlivý. Přes naléhání partnera ho neopustím :-)

Pan doktor je velice ochotný a má aktivní zájem o zdraví pacientů. Je vidět že ho práce baví, má čas pacienta vyslechnout, žadné "tohle podepište támhleto udělejte a ven". Z mých zkušeností se praktici dělí na přetížené podnikatele a otrávené předdůchodce, jsem rád že pan doktor nespadá ani do jedné kategorie.

detailní, precizní, empatický, zainteresovaný

Jsem nadšená, že jsem se dostala po MUDr. Králové k p. doktoru Patočkovi. Pan doktor je naprosto profesionální, výborný diagnostik a zároveň velmi příjemný a lidský.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, dokáže pomoct i dobře poradit, navíc je vidět že je to dobrý fér člověk.

je super