Pediatr, Praha 12, Praha

• Pediatr, Ortoped

„Pan doktor Mařík je skutečný profesionál. Během jedné návštěvy ambulance mi provedl kompletní vyšetření vč. RTG, vyhodnocení, vysvětlení a doporučení další léčby. Nikde jinde jsem takový přístup ortopeda nezažil. Škoda že jsem o něm nevěděl dříve. Více

Olšanská 7, Praha Mapa

Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu

• „Za paní doktorkou jezdim se dvěma dětmi přes celou Prahu už 18 let a dobře vím proč! Hluboce smekám a za vše děkuji!

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Uzasna lekarna. Jak profesionalne, tak po lidske strance. Zaroven velmi ocenuji, ze jde pani dr s dobou a nezanedbava ani socialni site a online dotazy. Nespadame pod ni a pres to jsme si k ni nasli cestu a velmi lituji, ze ji mame tak daleko. Je opravdu moudra, vzdy k veci, vysvetli- ukaze, poradi. A jako perlicka na dortu: nase mimi po jejim pichnuti jehlou ani nepiplo. Takova to byla rychlost a bezvadny pristup. Vic takovych pediatru! Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodime k panu doktorovi s dcerou od narozeni. Zpusob, jak citlive manipuloval s novorozencem me po zkusenostech z porodnice az prekvapil :-). Od te doby se prvni dojem jen zlepsuje. Pan doktor vzdy ochotne poradi (klidne i po telefonu), jeste jsme jej nezastihly ve spatne nalade. Sestricka je velmi podobneho razeni. Vrele doporucuju! Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé. Vždy velmi ochotné, pečlivé a s dobrou náladou. Obě mé děti je mají moc rády. Velmi oceňuji, že mi paní doktorka odpověděla na můj email i o víkendu a zaslala obratem e-recept, ačkoliv se ani nejednalo o nic urgentního. Velmi si paní doktorky vážím za její ochotu, lidský přístup a pochopení. Je prostě nejlepší! Více

Jugoslávských partyzánů 1089/15, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Nejlepsi lekarzka v Praze,mam 2 deti a chodime k pani Tausove uz 6 let!! :)

Ke Spofě 7, Praha Mapa

Veleslavínská 1, Praha Mapa

Canadian Medical Care

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Pediatr, Plicní lékař, Alerg… olog Více

„Velmi milá paní doktorka ,má skvělý tým sestřiček a fyzio ;) chod ordinaci frčí tak jak má ..za mne palec nahoru ;)

Krčská 59/1079, Praha Mapa

Krčská 59/1079 Praha 4, Mapa

Alergologie a klinická imunologie, Dětská pneumologie, Fyzioterapie a dechová rehabilitace

• „Chodím k paní doktorce s dcerou od narození. Je velmi pečlivá a vstřícná, kontroluje vývoj, ale kvůli netabulkovým odchylkám rodiče nestresuje. Moc oceňuji, že nepředepisuje zbytečně antibiotika. Více

Zenklova 39, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné. Oceňuji její profesionální přístup, snahu pomoci, vše trpělivě vysvětlí. Paní doktorka reaguje i srkz email, čímž jsem už ušetřila spoustu času. Objednává na čas, který dodržuje, z mé zkušenosti musím říct, že jsme nikdy dlouho nečekali ani v ambulanci pro nemocné. Paní doktroka je velmi pečlivá, ale chodím s dětmi, když mají problém a jsem vděčná, že si můžu být jistá, že paní doktorka nic nepodcení. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Chronická rýma, která mne trápila prakticky celé dětství je po dlouhodobě vakcinaci zcela pryč a já jsem bez potíží. Více

Troilova 20/475, Praha Mapa

Alergologicko-imunologická ordinace

• „protože sme se moc stehovali museli sme změnit pred pany koubova tri prakticki dr ale pani koubova a brožova rekla bih že su najlepši v cele praze Více

Frýdecká 439, Praha Mapa

Praha 9 Letňany

• „Pani doktorka Buhrova je naprosto uzasny detsky lekar, deti ji milujou. Nic nechce zanedbat a je pecliva. Jako diagnostik se take prijevila na 1*. Kdyz jsem u chvali, tak nemohu opomenout i uzasnou sestricku. Spolu jsou dokonala dvojice. Clovek je rad, kdyz ma deti zdrave, ale pokud je treba lekar, tak jinou volbu nehledam a hledat nechci. Pani doktorko, sestri dekujeme. Více

Sartoriova 9/26, Praha Mapa

PL pro děti a dorost

• „Opravdu nejlepší pediatr pro ty, kteří jsou ochotni se OPRAVDU léčit změnou svých postojů. S ostatními se moc nepárá, a je při tom nesmírně vtipný:-) Po odborné stránce o několik tříd výš, než co běžně zažijete v nemocnicích i homeopatických ordinacích. Bytostně slušný člověk. Díky za takové lidi, díky vám, pane Petře, za to, co děláte a jak to děláte:-) Lucie Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Velice příjemná dáma, která má dlouholeté zkušenosti. Její přístup je super a jsme moc spokojený. Děkujeme

Ke Karlovu 467/8, Praha Mapa

Poliklinika Agel

• „Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pani doktorka prozatim vzdy perfektne diagnostikovala, ma naprosto skvely pristup k synovi... vzdy se dovolam, vzdy prijemna a ochotna.. nikdy jsme dlouho necekali (coz samozrejme neni vzdy ovlivnitelne pani doktorkou) pres to nas nikdy neodbyla, vse vysvetlila a vse si poslechla... vrele a s cistym svedomim doporucuji :-) Více

K Libuši 57, Praha 4, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, vše ochotně vysvětlí. K dítěti se chovají velice laskavě, na vše je dost času, malý u vyšetření nikdy nepláče. Časově to mají dobře zorganizované, téměř nikdy nečekáme. Více

Zdislavická 720/2, Praha Mapa