Praktický lékař pro děti a dorost
Pod Kavalírkou 1300/ 3, Praha

Velice nevhodný přístup k pacientům, neseriozní chování. Navíc po jejím léčbě homeopatiky jsem skončila měsíc v nemocnici s nedoléčenou angínou.

Já jsem u paní doktorky odchodil celé své dětství, a není snad lepší pediatričky. Snad jen doufám, že bude ještě ordinovat za mých potomků :)

Pani doktorku jsem si našla v porodnici, zaujalo mne, že se zabývá homeopatiky. Tim jsem si byla jistá, že mému dítěti nebude cpát antb za každou cenu.
Po porodu jsem hodně využívala její telefon mimo pracovní dobu, bylo mi to kolikrát trapné, ale nikdy mi nedala najevo, že bych otravovala. No jsem prvomatka, takže jsem si vždy chtěla být jistá, že to dělám dobře anebo aby mi poradila. Dnes je mí holce 3 roky, doktorku navštěvujeme minimálně "ťukám", ale vždy se v její ordinaci cítíme dobře, ani moje holka nepláče, naopak je skvělá.
Nedávno se přestěhovala, a i tak jsem rozhodnutá, jezdit za ní kamkoli.
Andrea F.

Mám jen samé superlativy: Milá, vstřícná, lidská, přátelská, precizní, důkladná, věcná, racionální, zapálená, vynikající vztah k dětem; je znát, že jí na dítěti osobně záleží; vysoce akční, snaží se vždy najít jádro problému a řešit ho, nevyčkává, "jak se nám to vyvine"; lze jí zavolat na mobil i večer a o víkendu - i v těchto případech projevuje maximální vstřícnost. Dcera ji zbožňuje a my coby rodiče máme k paní doktorce velkou důvěru, o jejíž důvodnosti jsme se nejednou přesvědčili. Doporučuji každému, paní doktorka Babánková je naprostý poklad, takhle má prostě vypadat pediatr.

Jde o lékařku, která se sice na první pohled tváří jako příjemná a chápavá, ale ve skutečnosti má nevhodné a neprofesionální poznámky a způsob komunikace s ní se mi zdá asi jako mluvit s pavlačovou drbnou a slepicí!

zadny jiny detsky lekar neni tak vyborny jako pani doktorka se vsim vam poradi kdykoli ,jsem velmi spokojena nevim co bych bez delala

K paní doktorce chodili všechny tři moje děti/2x 18 let, 1x 10 let/. S péčí jsme byli velmi spokojeni. Pokud to bylo možné volila léčení s minimem léků, což mi vyhovovalo.Děti oceňovali její příjemné a klidné chování.
Já jsem nejvíce ocenila jasné informace a pečlivá vyšetření.
Mohu jen doporučit

Jana Kačabová

K paní Doktorce jsem chodila i já osobně jako dítě a teď u ní mám zaregistrovanou svoji dcerku a jsem velice spokojená a neměnila bych a to i přesto že dojíždíme pomalu přes celou Prahu. Paní doktorce může člověk kdykoliv zavolat a ještě jsem se nesetkala s tím, že by jí něco nezajímalo nebo mě nějak odbyla...

K paní doktorce jsem chodila asi od mých 3 let a NIKDY nebyl ani nejmenší problém. Vždy byla naprosto úžasná, já jsem byla ale hrozně zlobivý dítě a při injekci nebo odběru krve jsem tam vždy stropila pěkný scény a paní doktorka mi nikdy nenadávala, dokonce si o tom v dobrém smyslu občas dělávala legraci když jsem byla větší. Už rok k ní nepatřím a šíleně se mi po ní stýská :-(:-(. Lepší doktorku si neumím představit, vždy když jsem k ní do ordinace přišla a měla jsem trému co se dozvím, tak ze mě ty obavy hned spadly. Paní doktorka má takový dar, že člověka dokáže vždycky uklidnit, což je dneska u doktorů hodně vzácná vlastnost. Škoda že je to jen dětská doktorka, ale zase na druhou stranu pro děti je to naprosto báječná doktorka, hlavně díky její trpělivosti. Za vše jí děkuji

Je to vynikajuca doktorka!!!