PL pro děti a dorost
Sartoriova 9/26, Praha

Umístění: PL pro děti a dorost Jiný

Dnes, jsem chtěl jít k paní Doktorce s nemocnou dcerou,byl jsem odmítnut,s tím, že má moc práce.Ani ochota poradit nebyla.

MUDr. Alžběta Buhrová

Dobrý den, ráda bych přidala svůj pohled na situaci. Volal jste krátce před koncem ordinační doby pro nemocné a to již bylo opravdu plno. Kdybyste zavolal o hodinu dříve, tak volná místa byla. Nicméně sestřička Vám nabídla nejbližší možný termín následující ráno, který Vám ale nevyhovoval. Jaké obtíže dcera má jste nesdělil, tudíž pokud jste chtěl lékařskou radu, měl jste o ni požádat a sestřička by mi Vás předala k telefonu. To, že bych někomu nebyla ochotna poradit zásadně odmítám. Buhrová

Umístění: jiné místo

Pani doktorka Buhrova je naprosto uzasny detsky lekar, deti ji milujou. Nic nechce zanedbat a je pecliva. Jako diagnostik se take prijevila na 1*. Kdyz jsem u chvali, tak nemohu opomenout i uzasnou sestricku. Spolu jsou dokonala dvojice. Clovek je rad, kdyz ma deti zdrave, ale pokud je treba lekar, tak jinou volbu nehledam a hledat nechci. Pani doktorko, sestri dekujeme.

Za mě maximální spokojenost. Úžasný přístup k dětem, perfektní domluva n čemkoli, pomůže, poradi, nic nezanedba. Přesně takový přístup od pediatra očekávám. Me vždy se ale člověku dostane. Většinu kamarádek s dětmi jsem též "přetáhla" k paní doktorce a všechny spokojene. Mohu vřele doporučit.

Naprostá spokojenost. a sestřička je taky výborná. Velmi lidský a milý přístup. Vždy vyjde vstříc, doporučuji všem.
Iva R

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Potrebuji lekarske potvrzeni ve kterem bude Jake meli me deti posledni ockovani .chtela bych vedet co k tomu potrebuji.

Dobrý den, pokud jste náš pacient, tak se zastavte v ordinaci a potvrzení Vám vystavíme. Jinak očkování byste měli mít zapsaná v očkovacím průkaze.

MUDr. Alžběta  Buhrová