Alžběta  Buhrová, pediatr Praha

MUDr. Alžběta Buhrová

Pediatr

Sartoriova 9/26, Praha
PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo

Pani doktorka Buhrova je naprosto uzasny detsky lekar, deti ji milujou. Nic nechce zanedbat a je pecliva. Jako diagnostik se take prijevila na 1*. Kdyz jsem u chvali, tak nemohu opomenout i uzasnou sestricku. Spolu jsou dokonala dvojice. Clovek je rad, kdyz ma deti zdrave, ale pokud je treba lekar, tak jinou volbu nehledam a hledat nechci. Pani doktorko, sestri dekujeme.

Za mě maximální spokojenost. Úžasný přístup k dětem, perfektní domluva n čemkoli, pomůže, poradi, nic nezanedba. Přesně takový přístup od pediatra očekávám. Me vždy se ale člověku dostane. Většinu kamarádek s dětmi jsem též "přetáhla" k paní doktorce a všechny spokojene. Mohu vřele doporučit.

Naprostá spokojenost. a sestřička je taky výborná. Velmi lidský a milý přístup. Vždy vyjde vstříc, doporučuji všem.
Iva R

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Potrebuji lekarske potvrzeni ve kterem bude Jake meli me deti posledni ockovani .chtela bych vedet co k tomu potrebuji.

Dobrý den, pokud jste náš pacient, tak se zastavte v ordinaci a potvrzení Vám vystavíme. Jinak očkování byste měli mít zapsaná v očkovacím průkaze.

MUDr. Alžběta  Buhrová