Libor Válek, pediatr Praha

MUDr. Libor Válek

Uložit

Pediatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plaňanská 573/1, Praha
Poliklinika Malešice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Chodime k panu doktorovi s dcerou od narozeni. Zpusob, jak citlive manipuloval s novorozencem me po zkusenostech z porodnice az prekvapil :-). Od te doby se prvni dojem jen zlepsuje. Pan doktor vzdy ochotne poradi (klidne i po telefonu), jeste jsme jej nezastihly ve spatne nalade. Sestricka je velmi podobneho razeni. Vrele doporucuju!


K
Ověřeny pacient

Jsme velmi spokojeni!!!! vrele doporuceni!
sestricka ochotna I doktor! ;-)


K
Ověřeny pacient

Pani Dr. Jedličková i pan Dr. Válek jsou ve vztahu k dětem i rodičum uzastní, vždy ochotni cokoliv zodpovezet i po telefonu, a sestřička Janeckova je skvela, vrele doporucuji. po dlouhe době chodim v uvozovkách rada k dětskému lekari, bez zbytečných nervu, ze obtezuji, navíc jsou profesionalove, a moc dekuji za jejich peci..me deti se konecne neboji chodit k lékařům..bohužel spatna zkušenost s první detskou learskou mého syna, která se chovala dle momentalni sve nalady a byla schopna rici prede mnou, ze nejaka jina matka je krava, a memu tehdy tříletému synovi doslova vynada, ze breci...diky, ze ted uz to mame jinak


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je moc příjemný, z ničeho nedělá zbytečně vědu a zároveň se vždycky snaží aby i nepříjemné vyšetření proběhlo tak, aby dítě nebylo ve stresu. Máme osmiměsíční dceru a chodíme k němu chvíli, ale jsme spokojené.


Ověřeny pacient

S panem doktorem Válkem jsme velmi spokojení, chodí k němu naše čtyři děti. Poprvé jsme u něj byli v okamžiku, kdy dřívější pediatrička neměla otevírací dobu, a pan doktor nás nejen bez problému přijal, ale ještě nám dal osobní telefon, abychom se ozvali klidně po ordinačních hodinách, kdyby byl nějaký problém.
Jednoznačně doporučuji - lidský přístup, ochota, pochopení, a poměrně rychlý odbyt pacientů, žádná hodinová čekání v čekárně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost