Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

• praktické lékařství pro děti a dorost

Chodime k panu doktorovi s dcerou od narozeni. Zpusob, jak citlive manipuloval s novorozencem me po zkusenostech z porodnice az prekvapil :-). Od te doby se prvni dojem jen zlepsuje. Pan doktor vzdy ochotne poradi (klidne i po telefonu), jeste jsme jej nezastihly ve spatne nalade. Sestricka je velmi podobneho razeni. Vrele doporucuju!

Jsme velmi spokojeni!!!! vrele doporuceni!
sestricka ochotna I doktor! ;-)

Pani Dr. Jedličková i pan Dr. Válek jsou ve vztahu k dětem i rodičum uzastní, vždy ochotni cokoliv zodpovezet i po telefonu, a sestřička Janeckova je skvela, vrele doporucuji. po dlouhe době chodim v uvozovkách rada k dětskému lekari, bez zbytečných nervu, ze obtezuji, navíc jsou profesionalove, a moc dekuji za jejich peci..me deti se konecne neboji chodit k lékařům..bohužel spatna zkušenost s první detskou learskou mého syna, která se chovala dle momentalni sve nalady a byla schopna rici prede mnou, ze nejaka jina matka je krava, a memu tehdy tříletému synovi doslova vynada, ze breci...diky, ze ted uz to mame jinak

Pan doktor je moc příjemný, z ničeho nedělá zbytečně vědu a zároveň se vždycky snaží aby i nepříjemné vyšetření proběhlo tak, aby dítě nebylo ve stresu. Máme osmiměsíční dceru a chodíme k němu chvíli, ale jsme spokojené.

S panem doktorem Válkem jsme velmi spokojení, chodí k němu naše čtyři děti. Poprvé jsme u něj byli v okamžiku, kdy dřívější pediatrička neměla otevírací dobu, a pan doktor nás nejen bez problému přijal, ale ještě nám dal osobní telefon, abychom se ozvali klidně po ordinačních hodinách, kdyby byl nějaký problém.
Jednoznačně doporučuji - lidský přístup, ochota, pochopení, a poměrně rychlý odbyt pacientů, žádná hodinová čekání v čekárně.