SZZ JM II, Praha 11 - Chodov
Šustova 1930, Praha

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka je milá, s dětmi hovoří, jen někdy by bylo vhodné lépe a předem vysvětlit, co se bude dít. Občas jsem překvapená sama a nestačím reagovat. Sestra už je vyměněna a dobře tak, byla často opravdu nepříjemná a organizovala vše za dr - včetně vyučení diagnóz. Nová sestra je lepší.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka Stráníková je sice už v důchodovém věku, nicméně své profesi rozumí. Umí dobře komunikovat jak s rodičem, tak s dospělým.

Nicméně obrovský problém je její sestra, která je vstupní branou k doktorce ať už po telefonu nebo při návštěvě v ordinaci. Moje zkušenost je, že při naprosto každém kontaktu se snaží člověka odbít, za každou cenu a naprosto nemilosrdně. Takový ten styl "co tady chcete?" následovaný "no tak to určitě ne" a podobně. V ordinaci vidím u jiných pacientů naprosto to samé., dost často mi těch lidí bylo opravdu líto. Sestře je úplně jedno co tomu malému človíčkovi je, že jeho rodič může být díky trablím dítěte v psychické nepohodě, hlavní je být nepříjemný do maxima, odradit a snažit se negovat vše co by vyžadovalo od sestry jakoukoliv práci. Absolutní neochota a vyhořelost. V komerční sféře by takovýto zaměstnanec nevydržel ani den, vyhodili by ho.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

K paní doktorce chodím již téměř deset let, od narození mého prvního dítěte. Předesílám, že chodíme pravidelně téměř jen na preventivní prohlídky, neřekla bych že patříme mezi "potížisty". První konflikt vznikl, když sem s dítětem navštívila lékařku a předesílala jsem již v úterý, že budu potřebovat "ošetřovačku" ukončit k neděli, nebyl problém, byla jsem tak domluvena i v zaměstnání, bohužel v pátek mi paní doktorka oznámila "kde jste to viděla ukončovat ošetřovačku v neděli?!?!" Přes argument, že to tak bylo domluveno a mám to tak nahlášené u zaměstnavatele v docházce, mi byla "ošetřovačka" ukončena již k páku. Dobrá.... Ale, další problém nastal když jsem z velmi závažných důvodů poprvé po téměř deseti letech žádala o vystavení lékařské zprávy... Reakce "na co to potřebujete?!" Ať si to vyžádá příslušný orgán. Ok, ale reakce příslušného orgánu zněla, máte si to vyžádat sama, jako zákonný zástupce na to máte právo bez dotazů k jakému účelu. Volám paní doktorce a ta mi odpoví ať si vyzvednu v pondělí a položí mi telefon. Volám znovu a žádám zaslání emailem že potřebuji zprávu hned, že mi ji měla vystavit hned jak jsem o ni žádala a reakce? "Pošlu Vám to, ale upozorňuji Vás, že už Vás mám plné zuby a doporučuji Vám si hledat nového lékaře!" Položení telefonu. Nepovažuji toto chování za vhodné vzhledem k výši dovršeného vzdělání a postavení. Neumím si představit toto chování ve svém zaměstnání, byť by byl klient sebevíc problémový!!!!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Pediatrická konzultace

K paní doktorce jsem já sama chodila skoro 20 let. Vždycky byla moc příjemná. Teď chodím se synem. Rodila jsem v Anglii a po 16 dnech jela autem s dítětem do ČR. Byl nedonošený a i přesto, že jsem volala v pondělí dopoledne, jestli by mi ho nezkontrolovala někdy brzo, vzala mě už po konci ordinačních hodin hned v ten den. K dětem se chová s láskou a já jsem ji opravdu vděčná, že syn může mít tak skvělou doktorku. Se vším vyšla vstříct i s odložením očkování, když měl malý rýmu, tak taky neočkovala. Prostě je na pravém místě. Občas se čeká, ale pokud se z toho lidi s prominutim nep.... tak dvacet třicet minut nikoho nezabije. Nic nezanedbá. Sestřička taky suprová.

Souhlasím se všemi pozitivními názory na paní doktorku Stráníkovou i sestřičku Jitku Chodím k nim už celých 23let ...dnes už jenom s jedním synem a nemám jedinou výtku, jak k jejich profesionálnímu , tak i lidskému přístupu. Starší syn měl hodně sníženou imunitu, takže jsme v této ordinaci byli jako doma. Díky paní doktorce, která je opravdu extrémně pečlivá a nepředepisuje na každé kýchnutí antibiotika, naopak společně s vámi hledá různé možnosti jak dítěti nejlépe pomoc,bez zbytečného zatěžování dětského organismu chemií, je z něj dnes statný a zdravý chlap. Její názor vždy odpovídal mým představám o možné léčbě.Několikrát jsme se stěhovali, ale nikdy mě nenapadlo změnit i pediatra. Mám je obě opravdu ráda a bude mi líto až doroste i ten mladší syn. Pravda má hodně pacientů a ke všem stejný přístup, tím pádem i delší čekací dobu. to už je na Vás jak se rozhodnete, ale já Vám je obě vřele doporučuji. Budete v těch nejlepších rukách. :-)

Lepší doktorku jsem si pro syna nemohla přát. Milá, velice pečlivá, vše ochotně vysvětlí. S miminkem jsme nikdy nečekali.

=

Chodila jsem k paní doktorce od narození až do 18 let. Neznám lepší paní doktorku. Milá, pečlivá, vždy pomohla. Sice jako starší jsem tam často dlouho čekala, ale to se dá chápat, že malé miminka a děti mají přednost než puberťák. Jsem také moc ráda, že do mě necpala antibiotika horem dolem, jen když jsem byla opravdu vážně nemocná. A hlavně mi přijde, že se vzhledově vůbec nezměnila - pořád krásná.

Paní doktorka je nejlepší jakou jsem kdy poznala, chodím k ní už přes tři roky se synem a dcerou a musím jen souhlasit s předchozímy kladnýmy názory, moc a moc milá a stran profese výborná, výborná!! S miminkama jsem nikdy! Nikdy! nečekala v čekárně. Za pár let se budeme stěhovat a uvažuji, že k ní budu s dětmi dojíždět pokud to půjde. Jenom doporučuji.

Se službami paní doktorky jsme byli velmi nespokojeni. Pokaždé plná čekárna; i když jsme byli objednaní na určitou hodinu, vždy jsme dlouho čekali se svlečeným miminkem v předčekárně a pokud jsme nebyli připravení, protože nám přišlo, že je chladno, sestřička to nelibě komentovala. Při každém problému miminka byly na vině "prdíky". Při žádosti, abychom posunuli pravidelné očkování o několik měsíců dle práva vyhlášky jsme byli vykřičeni a málem vyhozeni z čekárny. Nedoporučuji.

Naprosto fantastická paní doktorka. Chodíme k ní se synem teprve pět měsíců, ale od narození se mu věnuje se vší pílí a je na něj moc hodná. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala, protože tohle je člověk na správném místě. Má neuvěřitelný přístup dětem i k rodičům. Sestřička Jitka je taky skvělá, je vidět, že obě mají svoji práci rády a jak už tu někdo psal, berou ji spíše jako poslání a tak to má v případě zdravotníků být. Palec nahoru a přeju oběma hodně úspěchů.