Šustova 1930, Praha
SZZ JM II, Praha 11 - Chodov

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Pediatrická konzultace

K paní doktorce jsem já sama chodila skoro 20 let. Vždycky byla moc příjemná. Teď chodím se synem. Rodila jsem v Anglii a po 16 dnech jela autem s dítětem do ČR. Byl nedonošený a i přesto, že jsem volala v pondělí dopoledne, jestli by mi ho nezkontrolovala někdy brzo, vzala mě už po konci ordinačních hodin hned v ten den. K dětem se chová s láskou a já jsem ji opravdu vděčná, že syn může mít tak skvělou doktorku. Se vším vyšla vstříct i s odložením očkování, když měl malý rýmu, tak taky neočkovala. Prostě je na pravém místě. Občas se čeká, ale pokud se z toho lidi s prominutim nep.... tak dvacet třicet minut nikoho nezabije. Nic nezanedbá. Sestřička taky suprová.

Souhlasím se všemi pozitivními názory na paní doktorku Stráníkovou i sestřičku Jitku Chodím k nim už celých 23let ...dnes už jenom s jedním synem a nemám jedinou výtku, jak k jejich profesionálnímu , tak i lidskému přístupu. Starší syn měl hodně sníženou imunitu, takže jsme v této ordinaci byli jako doma. Díky paní doktorce, která je opravdu extrémně pečlivá a nepředepisuje na každé kýchnutí antibiotika, naopak společně s vámi hledá různé možnosti jak dítěti nejlépe pomoc,bez zbytečného zatěžování dětského organismu chemií, je z něj dnes statný a zdravý chlap. Její názor vždy odpovídal mým představám o možné léčbě.Několikrát jsme se stěhovali, ale nikdy mě nenapadlo změnit i pediatra. Mám je obě opravdu ráda a bude mi líto až doroste i ten mladší syn. Pravda má hodně pacientů a ke všem stejný přístup, tím pádem i delší čekací dobu. to už je na Vás jak se rozhodnete, ale já Vám je obě vřele doporučuji. Budete v těch nejlepších rukách. :-)

Lepší doktorku jsem si pro syna nemohla přát. Milá, velice pečlivá, vše ochotně vysvětlí. S miminkem jsme nikdy nečekali.

=

Chodila jsem k paní doktorce od narození až do 18 let. Neznám lepší paní doktorku. Milá, pečlivá, vždy pomohla. Sice jako starší jsem tam často dlouho čekala, ale to se dá chápat, že malé miminka a děti mají přednost než puberťák. Jsem také moc ráda, že do mě necpala antibiotika horem dolem, jen když jsem byla opravdu vážně nemocná. A hlavně mi přijde, že se vzhledově vůbec nezměnila - pořád krásná.

Paní doktorka je nejlepší jakou jsem kdy poznala, chodím k ní už přes tři roky se synem a dcerou a musím jen souhlasit s předchozímy kladnýmy názory, moc a moc milá a stran profese výborná, výborná!! S miminkama jsem nikdy! Nikdy! nečekala v čekárně. Za pár let se budeme stěhovat a uvažuji, že k ní budu s dětmi dojíždět pokud to půjde. Jenom doporučuji.

Se službami paní doktorky jsme byli velmi nespokojeni. Pokaždé plná čekárna; i když jsme byli objednaní na určitou hodinu, vždy jsme dlouho čekali se svlečeným miminkem v předčekárně a pokud jsme nebyli připravení, protože nám přišlo, že je chladno, sestřička to nelibě komentovala. Při každém problému miminka byly na vině "prdíky". Při žádosti, abychom posunuli pravidelné očkování o několik měsíců dle práva vyhlášky jsme byli vykřičeni a málem vyhozeni z čekárny. Nedoporučuji.

Naprosto fantastická paní doktorka. Chodíme k ní se synem teprve pět měsíců, ale od narození se mu věnuje se vší pílí a je na něj moc hodná. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala, protože tohle je člověk na správném místě. Má neuvěřitelný přístup dětem i k rodičům. Sestřička Jitka je taky skvělá, je vidět, že obě mají svoji práci rády a jak už tu někdo psal, berou ji spíše jako poslání a tak to má v případě zdravotníků být. Palec nahoru a přeju oběma hodně úspěchů.

K paní doktorce jsme byli přeřazeni po odchodu MUDr. Horákové do důchodu. Myslím, že lepšího lékaře jsem nemohla pro své dítě získat. Kromě toho, že je jako člověk neuvěřitelně hodná, vstřícná a milá, je také velice pečlivá a svědomitá. Neumím to jinak nazvat, než že má za praxi tak vycvičené oko, že přijdete a vidí + pro jistotu přidá další vyšetření. Má mou plnou důvěru a díky, za péči o mého syna.

Dobrý den,k paní doktorce chodíme již 20 let a to i přes odstěhování se z původního místa bydliště. Po celou dobu vždy perfektní a pečlivá.

Ačkoliv jsme paní doktorku navštívili pouze několikrát výjimečně, když naše obvodní dětská lékařka neordinovala, přístup nás natolik oslovil, že přidáváme hodnocení. Pečlivé vyšetření a doporučení , možná jak je zde zmíněno s dopadem na rychlost (všimli jste si, že Ti dobří lékaři mají permanentně plné ordinace? možná to bude i tím.). Nicméně, když nám paní doktorka zpětně po návštěvě sama volala, jaký je stav syna přes to, že k ní "nepatříme" to mi ve srovnání s jinými lékaři, ať dětskými nebo pro dospělé zní jako naprosté sci-fi. Kdyby manželce nevadilo, že to máme trochu dál, vůbec bych neváhal a stávající dětskou lékařku okamžitě vyměnil za MUDR. Stráníkovou.