Praktický lékař pro děti a dorost
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Ockovani

Uzasna lekarna. Jak profesionalne, tak po lidske strance. Zaroven velmi ocenuji, ze jde pani dr s dobou a nezanedbava ani socialni site a online dotazy.
Nespadame pod ni a pres to jsme si k ni nasli cestu a velmi lituji, ze ji mame tak daleko. Je opravdu moudra, vzdy k veci, vysvetli- ukaze, poradi. A jako perlicka na dortu: nase mimi po jejim pichnuti jehlou ani nepiplo. Takova to byla rychlost a bezvadny pristup. Vic takovych pediatru!

Páni doktorka je skvělá, zná, moc příjemná, vždy ochotná a super přístup k dětem. Není co vytknout.

Chodíme s dcerami k paní doktorce již řadu let a po celou dobu jsme velmi spokojeni. MUDr. Růžková je nejen výborná lékařka a špičková pediatrička pro kterou je její práce opravdu posláním, ale také úžasný člověk.
Přeji paní doktorce mnoho osobních a profesních úspěchů.
FM

My máme s paní doktorkou Růžkovou ty nejlepší zkušenosti,máme dvě děti a musím říct,že paní doktorka,pokud se dál nevzdělává,v ordinaci snad i bydlí.Nikdy se nám nestalo,že by nás paní doktorka nepřijala,ačkoli to bylo mimo pracovní dobu.Ohledně diagnozy snad není pečlivější lékařky,která zcela běžně konzultuje diagnózu u specialisty.A nejspíš proto,že je uznávaná specialistka,má plnou čekárnu.Jako matka malých dětí,která dobře ví,jak křehké je dětské zdraví a jak špatná diagnóza od lékaře,jemuž povolání není posláním,zničí dětský život....co bude až nebudou generace doktorek Růžkových,od koho jiného se mají učit nový,dobří pediatři,než od nejlepších!

Ráda bych také přidala svůj názor na paní doktorku. Chodila jsem tam celkem delší dobu se synem. Ze začátku se zdálo být vše v pořádku. Jenže pak tam paní doktorku byla čím dál méně a místo ní spousta stážistů a chaos. Pokaždé znova někomu něco vysvětlovat dokola. Přestala jsem jí tam skoro vídat, věčně někdo jiný, spíše než ordinace Dr. Růžkové, tak školící středisko Dr. Růžkové (zřejmě za zaškolování i bere paní doktorka nějaké dotace nebo je to prostě jen záskok zdarma). Co paní doktorka ale zvládá na jedničku je činnost obchodníka. Nutila nás abych našeho syna zapojila do jejich studie, že je to strašně výhodné a bezplatné. Když jsem si od známého nechala vysvětlit o co jde, tak jsem zjistila, že vlastně své dítě naservírujete jako pokusného králíka farmaceutickým firmám, které na Vašem dítěti vlastně testují všelijaké vakcíny pro Vás "zdarma" a navíc paní doktorka má za každého nového pacienta dost velké peníze včetně její dcery, která studii provádí. Když jsem odmítla nechat syna zaregistrovat do studie, div mě neseřvala jak jsem blbá (ano opravdu zvýšeným hlasem). A to byla poslední kapka. Navíc jsem u paní doktorky v ordinaci viděla několikrát jejího psa, ač po ordinačních hodinách, ale zrovna ordinace by mělo být prostředí, které by mělo být nejvíc sterilizované. Paní doktorka nemá dle mého názovu profesionální přístup a proto jsem našla jinou dětskou lékařku na Praze 6, se kterou jsme moc spokojeni a hlavně, která v té ordinaci vždycky je, když má být.

Paní doktorka Růžková je vzdělaná, zodpovědná, vstřícná, obětavá, má k dětem krásný vztah. Její pracovní doba je nekonečná a možnost, byt´alespoň telefonické pomoci, je možná i v nočních hodinách. A to je pro mne jako rodiče velmi důležité. Když vypozoruji problém u dítěte mohu se kdykoli na paní doktorku obrátit. I díky paní doktorce mám dvě nádherné a zdravé dcery (ta starší už je dospělá 29 let) a s mladší 9 letou navštěvujeme paní doktorku dodnes.
Olga Regnerová

Paní doktorku rozhodně doporučuji,chodíme k ní od narození dětí,vždy nic nezanedbá,snaží se maximálně vyhovět,je velmi příjemná,vždy se snaží poradit a velmi dobře informuje rodiče o léčbě a případných komplikacích(vedlejších účincích).Rozhodně doporučuji,mám za to že je pro Vaše dítě to nejlepší co je v Praze :-)

K paní doktorce chovám hlubokou úctu. Patří k lékařům, kteří chápou svou profesi jako poslání. Kromě toho, že je jako člověk neuvěřitelně hodná, vstřícná a milá, je také velice pečlivá a svědomitá. Nepodcení choroby a díky přístroji na měření CRP rozhoduje, zda léčba vyžaduje antibiotika nebo ne. S každým sebemenším problémem vždy správně poradí, zašle k případnému specialistovi, zkrátka nikdy nic nezanedbá. Plně se nám věnuje, a to i po pracovní době - ve dne, v noci. Má mou plnou důvěru a veliké díky za profesionální péči o mé děti. Paní doktorku opravdu všem doporučuji.

Neznám lepší a pečlivější paní doktorku. Vždy je milá, velmi spolehlivá a trpělivá, prostě vynikající lékařka, jak odborně, tak svým lidským přístupem. I když už má po pracovní době, nikdy nás s dětmi neodmítne. Vždy přesně stanoví správnou diagnózu. Oceňuji rovněž to, že jako jedna z mála lékařů nepředepisuje antibiotika zbytečně. Paní doktorku opravdu všem doporučuji, nikdy nic nezanedbala a je velmi zodpovědná. Je to lékařka na svém místě.

Paní doktorka pečuje o naše dva syny od jejich narození a víme, že jsme v nejlepších rukou. Jednoznačně si nás získala svým profesionálním a současně lidským přístupem a ochotou pomoci a poradit KDYKOLIV. O svých odborných kvalitách nás přesvědčila opakovaně. Velmi oceňuji možnosti rychlé diagnostiky, které má paní doktorka k dispozici (opakovaně jsme se tak vyvarovali zbytečnému nasazení antibiotik či u jednoho ze synů včas odhalili oční vadu).Přítomnost jiných lékařů v její ordinaci je přirozená -pacienti jsou informováni, že paní doktorka je školitelem lékařů před atestací, to asi nemůže dělat každý.... a její občasné absence z důvodu účasti na vzdělávacích akcíhc mě neznervozňují, naopak. Protože dle mého názoru, jen ten, kdo na sobě stále pracuje a průběžně se vzdělává, může být skutečným odborníkem.Paní doktorko, děkujeme! Marta s rodinou

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Potrebuji lekarske potvrzeni ve kterem bude Jake meli me deti posledni ockovani .chtela bych vedet co k tomu potrebuji.

Navštivte svého registrujícího pediatra, potvrzení vám vystaví.

MUDr. Renata Růžková

mám dotaz ohledně očkování nedonošence. Dcera se narodila ve 36+5tt 1.6.2018, příští týden v pátek, tedy 9. týden od narození chce naše pediatrička dát první dávku hexavakcíny. Všechny mé známé nechávali své děti první dávkou očkovat až ve 12.týdnu, kvůli zátěži pro tak malé miminko, chtěla jsem to tak také. Nicméně názory, které se dočítám se různí: nedonošence očkovat, tak jako donošené, né-li dříve, protože mají slabší imunitu x u nedonošených počkat naopak déle, nebo alespoň počítat týdny podle korigovaného věku (od alespoň úkon.38tt?). Můžete mi prosím poradit, co mám dělat? Děkuji pěkně.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Doporučení WHO je očkovat nedonošené děti co nejdříve, tedy v 9. týdnu věku, tedy opravdu co nejdříve, pokud to zdravotní stav dovolí. Ve všech zemích EU se to tak děje, krásné přednášky o očkování nedonošených měl opakovaně MUDr. Daniel Dražan na významném celorepublikovém Vakcinologickém kongresu v Hradci Královém. Zdá se, že ani kolegyně v tom nemá zcela jasno. Pokud zkoušíme atestace z PLDD, správně dle vyhlášky se u nás očkuje od 9.týdne . Vždy je však nutný individuální přístup a zdraví a prospívání dítěte. Takže i 12. týden může být správný.

MUDr. Renata Růžková