Ambul centrum pro vady pohyb.aparátu
Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu
Olšanská 7, Praha 3, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu Jiný

Pan doktor Mařík, je nejlepší doktor jakého jsem poznala i jako člověk a doktor na svém místě. Byla jsem u něj na dvou operacích (vybočené palce,měla už jsem velké bolesti) , které mi opravdu velmi pomohli. Hledala jsem dlouho takového doktora jako je on. On i sestry jsou velmi milé a přívětivé. Opravdu je to specialista a profesionál na svém místě. Velmi si ho vážím a moc děkuji, že mi pomohl.

Umístění: Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu Jiný

Pan doktor Mařík je skutečný profesionál. Během jedné návštěvy ambulance mi provedl kompletní vyšetření vč. RTG, vyhodnocení, vysvětlení a doporučení další léčby. Nikde jinde jsem takový přístup ortopeda nezažil. Škoda že jsem o něm nevěděl dříve.

ten to lékař je nejlepší lékař se kterým jsem se setkala, moc si vážím co pro můj zdravotní stav udělal, je velmi škoda že takových to lékařů není více i v jiných lékařských oborech a zrovna tak zdravotních sester

Byli jsme s malým (14ti denním chlapečkem) u pana doktora zatím jen 2x, ale musíme říci, že takto hodného, milého a ochotného doktora jsme ještě nepotkali. Zajisté je to i veliký odborník, a proto jsme si vybrali právě jeho. Takových doktorů by mělo být mnohem více. Pane doktore děkujeme.

MUDr. Ivo Mařík je PAN DOKTOR. Chodím k němu už 24 let, operoval mě jako miminko ve FN Motol, poté i v Příbrami... Proč odešel z Motola, nebo proč jsme museli jezdit na operace do Příbrami, nikdy rodiče neřešili, protože mu na základě předchozích zkušeností věřili. Narodila jsem se s vrozenou vadou LDK, zkrat 12 cm. Dnes mám díky němu jen 1 cm a nikdo na mě žádnou vadu nepozná, zázrak. Dnes už k němu docházím sama a čekací doby v úzké chodbičce před ordinací mě opravdu nezajímají. A že je nepříjemný a nekomunikativní? Zkuste se vy, co ho tady haníte, zamyslet nad vašim jednání. K nám i ke mě se vždy chová slušně, je milý a pozorný. Přála bych našemu lékařskému světu více takových kapacit. Kamila Polzová

Důkladný, precizní, nakloněn novým možnostem, milý k pacientům i rodičům. Jsem jedním z prvních pacientů, které pan doktor operoval novou metodou - epifyseodesou. V jeho péči jsem byla 14 let. Nikdy nic nevynechal, nezanedbal, všechno ochotně vysvětlil, nezajímal se pouze o ortopedickou stránku (mám dg DMO). Čekací doba katastrofa, přístup sester také nic moc. Přešla jsem od pana docenta k jinému ortopedovi z fin. důvodů až v době, kdy byly další změny k horšímu nebo nutné operace naprosto vyloučené - nikým jiným než panem Maříkem bych se operovat nenechala, nebo bych spíš vždy volila jeho. Skvělé načasování obou operací, precizní výkon, pečlivý dohled několik měsíců poté, velké zlepšení. Díky, pane docente!

My právě zvažujeme přechod k jinému ortopedovi. Považte, jak vám může někdo poslat papíry k operaci dítěte bez předchozí konzultace, snímkování a chtíc po vás podepsat souhlas k operaci s tím, že jste byli informováni o zákroku a případných komplikacích a při tom nemáte ani ponětí, kdy že jste o tom hovořili a ke všemu se nezajímá, jak dopadli metabolické testy, kam nás sám poslal a oni dopadly špatně a dítě by bylo vystaveno riziku poškození zdraví už jenom díky narkoze.....

Jsem ráda, že jsem byla pacientkou pana doktora. Díky němu se moje ruka stala alespoň o 95% pohyblivější, než byla. Akorát by to teď potřebovalo menší úpravu, ale to by byl už jen detail. Jsem ráda, že díky němu jsem mohla začít žít život jako ,,skoro´´ normální člověk. Děkuji

Je to lékař,který ví co dělá.My už kněmu chodíme 20let a dceru dostal z nejhoršího.Je třída.

Rád bych přidal názor na pana doktora.
Pana doktora znám už 27 let - a musím říct že díky panu doktoru můžu normálně chodit a fungovat jako normální člověk. Stará se o mě už od narození kdy mě operoval 4x ještě jako miminko ve FN Motol - díky těmto operacím mi umožnil prožít normální dětsvtí a i život. Mohu i sportovat, což jsem i 1 rok dělal i profesionálně.
Je to pečlivý specialista na správném místě.