Olšanská 7/2666, Praha
Ambul centrum pro vady pohyb.aparátu

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Olšanská 7, Praha 3, Praha
Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ambulantní centrum pro vady pohybového aparátu

Všechny ty negativní komentáře tady mi přijdou úsměvné, pan doktor není sice ukecaný ani to nepřehání s úsměvy, ale nebýt jeho, tak bůh ví jak bych vypadala dnes. Ano, čeká se dlouho, ano je to otravné, ano sestřičky můžou mít špatnou náladu, ale to je úplná setina proti jeho všem znalostem. Jsem u pana Maříka v péči 22 let, nebýt jeho tak bych nemohla pořádně chodit, trochu běhat, tančit, sportovat. Sice mě doprovází nějaké problémy do dnes, ale díky jeho zručnosti při operacích a neustálému vzdělávání se má spousta lidí jako já šanci dělat téměř vše bez velkých obtíží, které bychom měli, kdyby tu pan doktor nebyl. A ne tohle opravdu nedá jen tak nějaký ortoped.

ten to lékař je nejlepší lékař se kterým jsem se setkala, moc si vážím co pro můj zdravotní stav udělal, je velmi škoda že takových to lékařů není více i v jiných lékařských oborech a zrovna tak zdravotních sester

Byli jsme s malým (14ti denním chlapečkem) u pana doktora zatím jen 2x, ale musíme říci, že takto hodného, milého a ochotného doktora jsme ještě nepotkali. Zajisté je to i veliký odborník, a proto jsme si vybrali právě jeho. Takových doktorů by mělo být mnohem více. Pane doktore děkujeme.

MUDr. Ivo Mařík je PAN DOKTOR. Chodím k němu už 24 let, operoval mě jako miminko ve FN Motol, poté i v Příbrami... Proč odešel z Motola, nebo proč jsme museli jezdit na operace do Příbrami, nikdy rodiče neřešili, protože mu na základě předchozích zkušeností věřili. Narodila jsem se s vrozenou vadou LDK, zkrat 12 cm. Dnes mám díky němu jen 1 cm a nikdo na mě žádnou vadu nepozná, zázrak. Dnes už k němu docházím sama a čekací doby v úzké chodbičce před ordinací mě opravdu nezajímají. A že je nepříjemný a nekomunikativní? Zkuste se vy, co ho tady haníte, zamyslet nad vašim jednání. K nám i ke mě se vždy chová slušně, je milý a pozorný. Přála bych našemu lékařskému světu více takových kapacit. Kamila Polzová

Důkladný, precizní, nakloněn novým možnostem, milý k pacientům i rodičům. Jsem jedním z prvních pacientů, které pan doktor operoval novou metodou - epifyseodesou. V jeho péči jsem byla 14 let. Nikdy nic nevynechal, nezanedbal, všechno ochotně vysvětlil, nezajímal se pouze o ortopedickou stránku (mám dg DMO). Čekací doba katastrofa, přístup sester také nic moc. Přešla jsem od pana docenta k jinému ortopedovi z fin. důvodů až v době, kdy byly další změny k horšímu nebo nutné operace naprosto vyloučené - nikým jiným než panem Maříkem bych se operovat nenechala, nebo bych spíš vždy volila jeho. Skvělé načasování obou operací, precizní výkon, pečlivý dohled několik měsíců poté, velké zlepšení. Díky, pane docente!

My právě zvažujeme přechod k jinému ortopedovi. Považte, jak vám může někdo poslat papíry k operaci dítěte bez předchozí konzultace, snímkování a chtíc po vás podepsat souhlas k operaci s tím, že jste byli informováni o zákroku a případných komplikacích a při tom nemáte ani ponětí, kdy že jste o tom hovořili a ke všemu se nezajímá, jak dopadli metabolické testy, kam nás sám poslal a oni dopadly špatně a dítě by bylo vystaveno riziku poškození zdraví už jenom díky narkoze.....

Jsem ráda, že jsem byla pacientkou pana doktora. Díky němu se moje ruka stala alespoň o 95% pohyblivější, než byla. Akorát by to teď potřebovalo menší úpravu, ale to by byl už jen detail. Jsem ráda, že díky němu jsem mohla začít žít život jako ,,skoro´´ normální člověk. Děkuji

Je to lékař,který ví co dělá.My už kněmu chodíme 20let a dceru dostal z nejhoršího.Je třída.

Rád bych přidal názor na pana doktora.
Pana doktora znám už 27 let - a musím říct že díky panu doktoru můžu normálně chodit a fungovat jako normální člověk. Stará se o mě už od narození kdy mě operoval 4x ještě jako miminko ve FN Motol - díky těmto operacím mi umožnil prožít normální dětsvtí a i život. Mohu i sportovat, což jsem i 1 rok dělal i profesionálně.
Je to pečlivý specialista na správném místě.

Pan MUDr. Mařík, je veliký odborník. Můj případ sledoval, několik let a jsem u něj v péči zhruba 15 let. Má velikou zásluhu na tom, že žiji normálním životem - mám syna, jezdím autem a chodím do práce.
Právě proto, že je velký odborník má i své stinné stránky, je tichý, možná méně komunikativní a čekání je u něj opravdu moc dlouhé. I přes to, je na něm vidět, že pracuje s velkým srdcem, rád poradí, pochválí a povzbudí.
Znám ho právě z Motola, proč tam není neřeším. A i kdyby byl odejit za "špatnou práci" byla to pravděpodobně cesta k tomu, aby se stal takovým odborníkem jakým je dnes". Pane doktore, velice Vám děkuji. M. Műllerová