Opravdu nejlepší pediatr pro ty, kteří jsou ochotni se OPRAVDU léčit změnou svých postojů. S ostatními se moc nepárá, a je při tom nesmírně vtipný:-)
Po odborné stránce o několik tříd výš, než co běžně zažijete v nemocnicích i homeopatických ordinacích. Bytostně slušný člověk. Díky za takové lidi, díky vám, pane Petře, za to, co děláte a jak to děláte:-) Lucie

Rád tímto doporučiji pana doktora. Zejména lidem, kteří jsou ochotni pro své zdraví něco opravdu udělat, přemýšlet nad skutečnou příčinou svých problemů a podílet se na hledání řešení. Pokud hledáte lékaře, který vás bude plně respektovat a nebude hrát žádné hry - jste na správné adrese.

Pana doktora jsem měla v dětství jako dětského lékaře. Všechna onemocnění byla považována za snahu ulejt se ze školy. Do dospělosti jsem si přinesla řadu neléčených nemocí. Nyní jsem po operaci vrozené vady srdce, mám chronický zánět průdušek, chronický zánět nosohlatu, neléčenou těžkou skoliózu atd. a jsem v invalidním důchodu. Vše se prý dalo v dětství léčit!

Pana doktora Petra Pudila si velmi vážím, je to skutečný odborník s velkými zkušenostmi a vlídný a vstřícný člověk. Pozorně vyslechne, umí se ptát, vyhodnotí a pomůže. Doporučuji jej všem, kteří jsou ochotní spolupracovat, kteří se chtějí k sobě dopracovat a pak pomůže cílenými otázkami, které někdy až zaskočí, aby si jeden či jedna odpověděli proč... Pomáhá zejména dětem a matkám - ale tím i jejich celým rodinám. Je to člověk s velmi kladným a pokorným přístupem k přírodě, ochotný se od ní učit, umí se divit, je kreativní. Jsem vděčná že jsem jej směla poznat a děkuji za pomoc mně i rodině a vřele jej doporučuji. Jiřina

Možná trochu arogantní, nebála bych se dodat šovinistický, ovšem po odborné stránce naprosto perfektní!!! Neváhala bych se s panem doktorem poradit o sebevážnějším zdravotním problému svých dětí.

Pokud je člověk zdravý, je k pacientovi příjemný narozdíl od 99% doktorů především z nemocnic, kteří jsou neustále zašklebení!!!. Ae pokud za ním člověk přijde s onemocněním jako je mononukleoza nebo zánět močových cest a pan doktor řekne: "To nic není!" tak už to docela nasere...

Nedoporucuji!!! Jednání pana doktora je opravdu zarážející. Byla jsem k nemu se synem objednána,bohužel syn onemocněl a já v tom zmatků jsem se zapomela omluvit z návštěvy. Pan doktor mi volal a na me omluvy nereagoval. Obvinil me z krádeže jedne hodiny jeho zivota,popřál mi at se máme co nejhůře a zavěsil telefon. Tohle jednání je naprosto šokující uz jen proto, ze se jedna o nemocné díte!

Vnikající lékař, vstřícný a chápající člověk.

Nam bohuzel homeopatika od pana doktora nezabrala :(, vysledek zadny nebyl, jen ubytek v penezence :( Hodne me mrzelo to, ze kdyz jsem mu volala, nechavala vzkaz na zaznamniku, pak doktor se neobtezoval ani ozvat :(, coz me odradilo a treti navstevu jsem jiz u pana doktora neabsolvovala. I kdyz jsem sla k panu doktorovi na doporuceni, tohle me hodne zklamalo a odradilo. Ekzem mame dal a nyni budu zkouset na doporuceni jineho homeopata, tak uvidime ... Zkusim dat homeopatii jeste dalsi sanci, ale u pana doktora uz neeee. KH

Když je někdo nejlepší, tak není potřeba nic dodávat.