Praktický lékař pro děti a dorost
Zenklova 39, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Chodím k paní doktorce s dcerou od narození. Je velmi pečlivá a vstřícná, kontroluje vývoj, ale kvůli netabulkovým odchylkám rodiče nestresuje. Moc oceňuji, že nepředepisuje zbytečně antibiotika.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vřele paní doktorku doporučuji, dceři správně diagnostikovala počínající zápal plic i přes absenci teplot a atypické příznaky. Byla rychle nasazena vhodná léčba a zotavení proběhlo rychle a bez komplikací. Paní doktorka je dobrý diagnostik, který nesklouzává k rutině a používá zdravý úsudek společně s vlídným přístupem. Děkujeme.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelná prohlídka

K paní doktorce chodíme již dlouho. Nyní s mladším synem, který naštěstí stoná poměrně málo, ale když potřebujeme pomoci nebo poradit, je vždy milá, profesionální a trpělivá.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc dcery

S paní doktorkou jsme byli dříve spokojeni. Ale poslední dobou se podle mě kvalita zhoršila a změnila jsem lékaře.
Nelíbilo se mi když mi paní doktorka po vyšetření vrátila ampulku od moči s tím ať si ji cestou vyhodím. Když ve škole měli spalovou angínu a dcera měla příznaky tak nám bylo řečeno, že jsme zbytečně hysterický. A nyní kdy dcera měla horečky ke 41 nám zdelala že Uzliny se jí líbí a nelíbí. Stěr byl negativní tak nás poslala domů že dva dny na vylezeni stačí. Druhý den jsme navštívili jiného lékaře, kde byla odebrána i krev a byla zjištěna mononukleoza. Je mi líto, že jsem možná hysterka, ale poznám kdy mé dítě je opravdu nemocné a lékař, který to nepozná. A prohlídku odflakne. Ale je na každém jaký si udělá obrázek. Pokud byla dcera miminko paní doktorka vždy dobře poradila. Ale přijde mi že se školáky už to tak není.

MUDr. Věra Janáčková

Děkuji za názor mamince, která se prohlídky ale vůbec nezúčastnila. Dítě doprovázel tatínek.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Bolest v krku, hlavy, rýma, teplota, silná únava

pí.MuDr. Janáčkovou, jsem navštívil z důvodů uvedených v názvu této recenze. Paní doktorka mi změřila teplotu (negativní), koukla se do krku (negativní) a shledala mně zdravého, pouze s příznaky laringitidy, ale angíny rozhodně NE. Po příchodu domů (bydlím cca 4-5 minut chůze od ordinace) jsem měl teplotu 38.5C. Již jen z tohoto důvodu, že paní doktora nenaměří ani správně teplotu digitálním teploměrem, který všechno "odbyde" rychleji, shledávám paní doktorku průměrnou-slabou, a doporučil bych rozhodně jiného dětského lékaře. Po 2 dnech v horečkách (až 39.5C) jsme museli dojet do Nemocnice Na Bulovce, kde mi diagnostikovali velmi zřetelnou angínu a předepsali ATB s 10-ti denní rekonvalescencí.
Chtěl bych podotknout, že čekárna byla prázdná a žádný pacient tam nečekal, takže paní doktorka určitě nemusela mít prohlídku s příznaky angíny hotovou za 5 minut.
*V této recenzi zhodnocuji pouze svůj osobní názor a zkušenost s paní doktorkou Janáčkovou.

S Pani doktorkou mám výbornou zkušenost a mohu ji jen doporučit! Všechno, co mi poradila, tak fungovalo a nejvíc asi oceňuji to, že nedává hned na všechno antibiotika, naopak, mnoho nemocí jsem ustáli bez zbytečného podání atb a když už k nim pani doktorka přistoupila, tak jsem věděla, že jsou opravdu potřeba. Skvělé je i vyšetření CRP, které má přímo v ordinaci.

K pani doktorce jsem chodila s obema detmi po dobu tri let, nez jsme se odstehovali do jine casti Prahy. Byla jsem velmi spokojena. Pani doktorka pouziva pri lecbe zdravy rozum, orientuje se v nejnovejsich trendech a take ma prehled o homeopaticke lecbe. Nikdy jsme v cekarne nenarazili na fronty (dobra organizace prace a casu) a ocenila jsem i vstricnost a flexibilitu pri objednavani na urcity cas pravidelnych prohlidek. Deti ji mely rady a nebaly se k ni chodit.

s paní doktorkou jsem naprosto spokojená ... vybraa jsem si jí náhodně podle místa bydliště , když jsem byla těhotná a říkala jsem si , že lékaře mohu změnit vždy. Naštěstí to není nutné...má náhodně vybraná lékařka je ideální. Obdivuji jí za její trpělivost... jelikož mám první miminko , jsem matka , která šílí , když se jí něco nelíbí a při každé návštěvě má spousta otázek, a paní doktorka i sestřička jsou stále usměvavé a ochotné mi na vše v klidu a bez arogance odpovědět.

Vzdy nam dobre poradila

Po odchodu MUDr. Krausové jsem se bála, že budu nucena hledat nového lékaře, ale pani doktorka mi MUDr. Janáčkovou doporučila a dnes jsem moc ráda. Pani doktorka je příjemná, ochotná a trpělivá. Nebrání se alternativní léčbě, naopak nám doporučila i homeopatika, což vítáme. Se sestřičkou tvoří příjemné prostředí pro malé pacienty a jejich někdy přecitlivělé maminky. S lékaři nemám moc dobré zkušenosti, ale tento je super a doporučuji. Hollová

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsme po operaci nezhoubného nádoru krční uzlině. Vyndali mi uzlinu a kousek sliné žlázy a ještě ností mandle. A skoro měsíc po operaci a začalo mě poker v krku a mám na malinkej čep na mandly. Je to závažné?

Zkuste se ukázat u Vašeho ošetřujícího lékaře, tohle touto cestou nelze řešit. Jan

MUDr. Věra Janáčková

Dobr Den.ma 2 leta dcera mela horecky 39-40C 3 dny.horecky sly mirne snizit ibalgin sirup. 2.den horecek u dr. zvetsene uzliny s povlaky a nasazen ospen sirup. Po 24 hod. ustup teplot na 37.5 a pak k normalu, ale objevila se vyrazka ruzove barvy na hrudniku a zadech.u dr.vymena ATB za fromilid pro susp.alergii. dalsi den s novymi atb vetsi vysev vyrazky na hrudniku, brise,obliceji. Dalsi den pomalu ustup na trupu a prechod na koncetiny.dalsi den uz temer vymizeni a u dr.jen lehce prosakle mandle a doporuceno dobrani fromilid.co byste prosim videli jako puvod onemocneni?navic ja jsem v 21.tehotenstvi,mam se obavat(nyni 6. Den od propuknuti nemoci i dcery)?predem velmi dekuji ps.crp ani stery nebyly provedeny

A neuvažoval někdo o 6. exantémové nemoci? Janáčková