MUDr. Červová, s.r.o.
Krupská 28/1978, Praha 10

Praktický lékař pro dospělé
Krupská 28, Praha

Umístění: MUDr. Červová, s.r.o. Jiný

V péči paní doktorky jsem už 30 let. Její správné stanovení diagnózy a návrhu postupu léčení, mě několikrát zachránilo před vážným poškozením zdraví. S medicínským i lidským přístupem paní doktorky a sestry jsem velmi spokojen. Totéž platí i ze strany příslušníků mé rodiny, kteří jsou rovněž v péči paní doktorky.
Za dosavadní péči děkujeme

Umístění: MUDr. Červová, s.r.o. Jiný

Paní doktorka bývá pečlivá, ale s každou maličkostí posílá ke specialistům. S paní doktorkou jsem bývala spokojená, ale poslední dobou mám pocit, že s pacienty ztrácí trpělivost a bývá nepříjemná, návštěvy u ní se snažím co nejvíce omezovat a při posledním vyšetření byla paní doktorka vyloženě arogantní - zážitek, který jsem jen obtížně rozdýchávala.

Umístění: MUDr. Červová, s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce Červové asi 15 let, vždy pečlivá, snaží se nic nezanedbat, své pacienty si pamatuje, v ordinaci je daleko nad rámec ordinačních hodin. Sestřička také výborná, empatická, vždy pomůžou.

Umístění: MUDr. Červová, s.r.o. Jiný

Výborná paní doktorka, profesionální a lidský přístup. Sestřička se nazastaví. Obě jsou profi, mají dar empatie a milý, pečující přístup. 100% doporučuji!

Paní doktorka mne léčí odmalička a díky ní se včas zachytily fatální problémy,je velmi pečlivá a milá.Pravda je,že z ordinace vycházím vždy s několika doporučeními ke specialistům :-).Čekací doba je neuvěřitelně dlouhá,ale jinak by zas lidi stejně nadávali,že se jim lékař nevěnuje! Stojí to za tu frontu,to mi věřte !

výborný lékař

Lékařku hodnotím velmi negativně. Ordinaci nezvládá, z toho pak plynou i chyby, kterých se dopouští. Možná se snaží být k některým pacientům milá, ale určitě není empatická. Dlouhé čekací doby, nebere ohled na aktuální stav pacienta. NEDOPORUČUJI

Ř

Velice pečlivá a dobrá diagnostička

Vzhledem k tomu, že paní doktroka léčila diabetiskou gangrénu framykoinovou mastí, ve vinohradské nemocnici nám řekli, že je noha zanedbaná a že je to i na žalobu,tak nedoporučuji.

Jsem velice spokojená