Služby

Pojištění

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Pavla Červová Jiný

V péči paní doktorky jsem už 30 let. Její správné stanovení diagnózy a návrhu postupu léčení, mě několikrát zachránilo před vážným poškozením zdraví. S medicínským i lidským přístupem paní doktorky a sestry jsem velmi spokojen. Totéž platí i ze strany příslušníků mé rodiny, kteří jsou rovněž v péči paní doktorky.
    Za dosavadní péči děkujeme

MUDr. Pavla Červová Jiný

Paní doktorka bývá pečlivá, ale s každou maličkostí posílá ke specialistům. S paní doktorkou jsem bývala spokojená, ale poslední dobou mám pocit, že s pacienty ztrácí trpělivost a bývá nepříjemná, návštěvy u ní se snažím co nejvíce omezovat a při posledním vyšetření byla paní doktorka vyloženě arogantní - zážitek, který jsem jen obtížně rozdýchávala.

MUDr. Pavla Červová Jiný

Chodím k paní doktorce Červové asi 15 let, vždy pečlivá, snaží se nic nezanedbat, své pacienty si pamatuje, v ordinaci je daleko nad rámec ordinačních hodin. Sestřička také výborná, empatická, vždy pomůžou.

MUDr. Pavla Červová Jiný

Výborná paní doktorka, profesionální a lidský přístup. Sestřička se nazastaví. Obě jsou profi, mají dar empatie a milý, pečující přístup. 100% doporučuji!