Chemický peeling Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková Více

od 1 200 kč

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Klinika Laser Esthetic

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

1 500 Kč

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• „- vemi prijemne prostredi - velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup - efektivni lecba - podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna - laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval Více

Kateřinská 1526/7, Praha Mapa

Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

950 Kč

• „Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• „Paní doktorka je moc milá, vše vysvětlí, uklidní. Byla jsem na odstranění znamínka a zákrok překvapivě vůbec nebolel, pak paní doktorka vysvětlila správnou péči a dostala jsem i extra náplasti. Doporučuji! Více

Krkonošská 16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

1 500 Kč

• „Úžasná, laskavá, empatická, pečlivá a velmi zkušená lékařka, mám tu nejlepší zkušenost a vřele doporučuji.

K Vejvoďáku 1359, Praha Mapa

He-Wa esthetic medical care s.r.o.

• „Sláva a díky paní Doktorce. Už od první chvíle bylo jasné, že se jedná o velmi příjemnou a sympatickou paní doktorku. Podání ruky na uvítanou je pro mě vždy prvním signálem správného doktora, ani paní doktorka tuto zdánlivou drobnost nevynechala. Pozorně naslouchá, podrobně vysvětluje a věnuje se člověku na 100% a to v příjemné vstřícné atmosféře. Vřele doporučuji a ještě jenou děkuji. Více

Bubenečská 284/12, Praha Mapa

Klinika preventivní dermatologie s.r.o.

• „Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

Mánesova 36, Praha Mapa

Klinika Mediestetik

Dermatologické konzultace

500 Kč

• „perfektní přístup, špičkový výkon a příjemný ,lidský přístup a maximum informací bez jakýchkoliv poz. Jsem velmi spokojen jak se zákroky na mém obličeji, tak i v obličejové části mojí nezletilé dcery. Mohu jen doporučit a není to jen o penězích, všechno něco stojí, ale tady je výsledek výborný. Mita Lansky Více

Vítězné náměstí 10/829, Praha Mapa

Dermatovenerologická ordinace

Botox

od 2 000 kč

• „Velice příjemné, upřímné a věcné jednání s pacientem. Objednávací lhůta cca 14. dní, což je ještě v pořádku. Mohu jen doporučit. Více

Nové náměstí 1440/2a, Praha Mapa

Centrum laserové a estetické dermatologie

• „Velice příjemná paní doktorka, která vše vysvětlí, pacienta uklidní a snaží se o bezbolestnout léčbu :) K žádnému dermatologovi jsem nechodila raději. Více

Vítězné náměstí 10, Praha Mapa

Veramedica, s.r.o.

• „Komunikativní, erudovaná lékařka, která ví, co dělá, neexperimentuje, cíleně léčí, empatická, manuálně velmi zručná, šetrná a k pacientům přímá, upřímná a milá. Více

Lifting

15 000 Kč