He-Wa esthetic medical care s.r.o.

(20 názorů)

He-Wa Esthetic Medical Care Vás vítá na svých stránkách ( http://www.he-wa.cz/ ) a představuje nabídku služeb. Naše pracoviště poskytuje služby v oblasti estetické péče, korektivní dermatologie,... Více

He-Wa esthetic medical care s.r.o.

K Vejvoďáku 1359

156 00, Praha, hl. město Praha

Naše pracoviště poskytuje služby v oblasti estetické péče, korektivní dermatologie, cévní medicíny, anti-aging programů. Klientům nabízíme řešení změn na kůži spojených s procesem stárnutí, ale i prevenci těchto stavů.
Zárukou kvalitní péče jsou nejmodernější přístroje světových výrobců, které jsou testovány klinickými studiemi s garantovanými výsledky, laserů a ostatního přístrojového vybavení.

Nezapomínáme ani na preventivní péči přinášející zdravý a mladistvý vzhled a to nejen pro ženy, ale i pro muže.
Velkou váhu přikládáme neinvazivním metodám, které v časovém harmonogramu mohou ve výsledku posunout klienta o pár let nazpět.

Současný trend jednoznačně upřednostňuje kombinaci estetických výkonů, které jsou vhodně rozvrženy do časových ročních období a kombinují nové přístrojové ošetření se zavedenou dermoestetickou péčí a ověřených anti-ageing metod.

V naší nabídce najdete i programy pro řešení snižování nadváhy, udržení pevnosti a pružnosti ochablé pokožky po proběhlých redukcích, přípravu před a po invazivních chirurgických výkonech.

Naše pracoviště se nachází v klidné části Praha-Zbraslav s možností vlastního parkování v areálu kliniky a dobrou dopravní obslužností.

Naše vybavení

• lasery, IPL, LipoCryo, LPG Systems, Radiofrekvence. Dream A Peel

Zákroky

• ultherapie, odstranění vrásek, korektivní dermatologie,laserové odstranění chloupků, fototerapie

Vyšetření

• Znaménka, benigní útvary

Nemoci

• akné, rosacea, kuperóza, fibromy, veruky,elastóza,

Nejbližší zařízení

• Jana Horká

Dermatolog, MUDr.

• špatná diagnostika špatné ošetření bez umrtvení a za hodně peněz---následky lékaře nezajímají.,účet nevystavuje i když se cena rovná salonu krásy a výsledek špatný.

• Bohužel paní doktorka dělá zákroky,které nejen .že neumí a ani nevystaví správný účet.Peníze inkasuje jako za nejdražší salon.V případě reklamace aui nic nepomúžete peníze nevrací a následky ji nezajímají.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře