Dermatologie

1 názor Praha, K Vejvoďáku 1359

O nás

He-Wa Esthetic Medical Care Vás vítá na svých stránkách ( http://www.he-wa.cz/ ) a představuje nabídku služeb.

Naše pracoviště poskytuje služby v oblasti estetické péče, korektivní dermatologie, cévní medicíny, anti-aging programů. Klientům nabízíme řešení změn na kůži spojených s procesem stárnutí, ale i prevenci těchto stavů.
Zárukou kvalitní péče jsou nejmodernější přístroje světových výrobců, které jsou testovány klinickými studiemi s garantovanými výsledky, laserů a ostatního přístrojového vybavení.

Nezapomínáme ani na preventivní péči přinášející zdravý a mladistvý vzhled a to nejen pro ženy, ale i pro muže.
Velkou váhu přikládáme neinvazivním metodám, které v časovém harmonogramu mohou ve výsledku posunout klienta o pár let nazpět.

Současný trend jednoznačně upřednostňuje kombinaci estetických výkonů, které jsou vhodně rozvrženy do časových ročních období a kombinují nové přístrojové ošetření se zavedenou dermoestetickou péčí a ověřených anti-ageing metod.

V naší nabídce najdete i programy pro řešení snižování nadváhy, udržení pevnosti a pružnosti ochablé pokožky po proběhlých redukcích, přípravu před a po invazivních chirurgických výkonech.

Naše pracoviště se nachází v klidné části Praha-Zbraslav s možností vlastního parkování v areálu kliniky a dobrou dopravní obslužností.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

MUDr. Jana Horká Běžný termín

Na první dojem skvělý přístup bohužel dále tomu už tak nebylo. Naprostý nezájem po telefonické žádosti o vydání náhradního receptu. Bylo mi řečeno že Paní doktorka nemá čas na vypisování receptu a že v lékárně při výrobě masti, mast na předpis ztratili je můj problém a mám si ho vyřešit sám. Už vůbec nemluvím ze trvalo týden se do ordinace dovolat. Rozhodně nedoporučuji.

Kontakt

K Vejvoďáku 1359, Praha 156 00 Zobrazit v Goole Maps