Ortoped Kralupy nad Vltavou

• „Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy Více

Legionářů 514, Praha Mapa

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

• Ortoped, Kardiolog, Ostatní,…  Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

Statenická 240, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „S panem doktorem Freiem mam nejlepsi zkusenost, jako jediny mi dokazal pomoci! (operace ramene - utrzene labrum bicepsove slachy).. Dekuji. Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• „Pan doktor Sehnalík je vynikající ortoped s nejen profesionálním ale i lidským přístupem k pacientovi. Lékařský zákrok, který zvolil v mém případě, byl účinný a kromě toho mi poskytl mi velmi cenné informace. Prostředí odinace působí velmi příjemně a ostatní personál je také úžasně milý a ochotný. Péče pana doktora je opravdu špičková. Více

Soukenická 22, Praha Mapa

Orthotes, s.r.o.

• „Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji. Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• Ortoped, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Evropská 10/64, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „Před půl rokem jsem byla u pana doktora na operaci Tep kyčelního kloubu.Pan doktor je nejen vynikající odborník,ale i velkej sympaták a jsem ráda,že jsem měla tu čest,být jeho pacientkou! Vřele ho všem doporučuji!!!Nejlepší doktor s jakým jsem se setkala! Pane doktore,touto cestou vám chci moc poděkovat za vaši péči a lidský přístup!Díky vám dnes mohu bezbolestně chodit a užívat si života! Více

Na Františku 847/8, Praha Mapa

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie. Více

K nemocnici 2814/4, Kladno Mapa

Rehabilitační ambulance

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Rehabilitace

• „Odborník na svém místě. Já jakožto milovnice sportu jsem bojovala a stále bojuji s nejrůznějšími potížemi pohybového aparátu. Pan doktor mi vždy pomohl najít důvod mých problémů i jejich řešení. A pokaždé mi sdělil něco, na co jiný ortoped nepřišel. Odvedl skvělou práci po úrazu mého muže. Výborný doktor. Více

Sokolovská, 810/304, Praha Mapa

Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

Budínova 67/2, Praha Mapa

Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce

• „Od puberty mě léčil s kyčlí, mohu mu být vděčná za to, že jsem několik let chodila velmi dobře. Negativní zkušenost mám jen jednu, když mě vyrazil z ordinace, protože jsem se bála nechat si lupnout injekci do kyčle. Ale pro mě od mládí zůstane panem Božským. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Fakultní nemocnice na Bulovce