Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40, Praha 19000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • velmi kvalitní lékař a odborník. S jeho přístupem k pacientům lze jen být spokojen. Kvalitní a profesionální přístup a následná péče je obdivuhodná.
    děkuji za jeho podporu

     • Poliklinika Prosek a.s. operace kyčelního kloubu  • 

  • Chtěla bych jen doporučit pana dok.Hajného,je velice ochotný,hodný a je vidět,že se vyzná ve svém oboru,moc ráda ho vždy vidím a musím se také zmínit o sestřičce,je velice milá ochotná a má příjemný nejen vzhled ale i chování

     •  • 

  • Pan doktor mi operoval v květnu 2012 TEP levého kolene. Výborný specialista, sympatický a lidský. Vřele doporučuji

     •  • 

  • Pan Dr.Petr Hajný je jeden z nejlepších specialistu,kterého znam. Musím panu doktorovi ještě jednou
    moc poděkovat za výborný přístup ke mě,jako k pacientovi. Děkuji L.Podskalská.

     •  • 

  • MUDr.Petr Hajný má mou plnou důvěru

     •  • 

  • Pan doktor Hajný mě operoval oba kyčelní klouby /totální endoprotézy/. Jeho operace byly provedeny velmi profesionálně, nemám žádné bolesti a mohu žít plnohodnotný život. Jinak všem budoucím pacientům vřele pana Dr.Hajného doporučuji.Nejen že je vynikající odborník, ale i sympatický a lidský.
    Pane doktore, touto cestou vám ještě jednou srdečně děkuji.

     •  • 

  • Výborný doktor,operoval mě kyčelní kloub v říjnu 2011.Pane doktore, moc Vám děkuji mate muj obdiv,jste skvělý lékař.Josef Urban Litvínov pacient

     •  • 

  • Výborný specialista


























     •  • 

  • Velmi dobrý,operoval mi endoprotézu kolene v r.2009,v květnu jdu na druhé koleno také k p.Dr.Hajnému.

     •  • 

  • skvělý lékař i člověk je to už skoro 10let co asistoval u mých dvou operací,ale často si na něho vzpomenu,nebot chodím díky doktore

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu