3D CT zubů

Běžný termín

CT zubů

Dentální hygiena

Prodental

Obor stomatologie jsem absolvovala v roce 2003 na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Následně jsem pracovala jako asistentka na zác...

Léčené nemoci

• Skřípání zubů
  • Zánět dásní
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Zubař bez bolesti a "věčné plomby" .. Děkuji za preciznost.. Zatím se mi nestalo, že by něco bylo špatně, k dr. chodím už spoustu let. S cenami je to spíše nad průměrem, ale stojí to za to tedy alespoň pro mě..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hezké místo, hned u metra, paní doktorka je milá a slušná, ale 2000,-Kč za plombu je pro mě hodně. Děkuji

Velice příjemná paní doktorka, nikdy u ní nic nebolí a je neuvěřitelně pečlivá. Cena dle mého názoru odpovídá kvalitě péče a vybavení ordinace, které je na nejvyšší možné úrovni. Rozhodně doporučuji.

Paní Doktorka je profesionálka, je jemná a umí ošetřovat bezbolestně. Má skvěle vybavenou ordinaci. Má výborný přístup k pacientům. Zuby se snaží zachraňovat, ne trhat.

paní doktorka je velice fundovaná, precizní, zručná, rychlá, hlavně však i jemná a empatická. Taková je má zkušenost z ordinace

Pani doktorka je velmi mila a prijemna. Postupne mi vymenila vsechny stare amalganove plomby, je to uz 6-7 let a ted chodim jen na prevence. Nikde zadny kaz. Pracuje velmi peclive, nad jednou plombou stravi hodinu, takze ano, cena neni nejlevnejsi.

Vyborna, pecliva, mila

Pani doktorka Zmatlova je naprosta spicka, chodit k ni je radost, jeji vztah k pacientovi je velmi vlidny a pozorny, je s ni legrace a operace jsou vzdy provedeny perfektne. S zadnym lepsim doktorem/doktorkou jsem se dosud nesetkal.

Vnímavý přístup k pacientům. Z profesionálního hlediska doporučujeme ostatním. Paní doktorka používá nejmodernější pracovní pomůcky. Je vždy přátelská a usměvavá. Od té doby, co jsme si jí našli, strach ze zubní ordinace zcela pominul.
Olinka je naše sluníčko :o)

Paní doktorka je největší profesionálka, s jakou jsem se setkal. Je velmi přátelská, ve svém oboru je špičková, chodit k ní je radost.