Finedent (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
222 52.....
736 44.....

Bělení zubů • 6 799 Kč

Běžný termín

Chirurgická extrakce zubu • od 1 500 kč +7 Více

Dentální hygiena • 1 400 Kč

Imediátní náhrady • od 3 600 kč

Keramické korunky • od 7 500 kč

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Vstupní vyšetření a preventivní prohlídky jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. ...

• bolesti zubů

od 10 000 kč

Zavedení implantátu

od 15 000 kč

Umístění: Finedent Kazy na zubech

Pristup paní doktorky MDDr.Olga Rozhko byl velice profesionální a lidský. Věnovala se mi vše vysvětlila jak bude moje léčba probíhat co je všechno potřeba k mě léčbě. Neuvěřitelne milá a laskavá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Paní doktorka je strašně šikovná a milá, stejně tak sestřička. Vše mi bylo předem vysvětleno a vrtaní zubů jsem vůbec necítila. Prostředí ordiance taky super. Troufám si říct, že lepšího zubaře člověk těžko najde :)

Olga Rozhko

Děkujeme Vám moc za hezké hodnocení! Těšíme se na Váši dálši návštěvu! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Paní zubařka je velice sympatická a milá. Rozhodně doporučuji tomu, kdo se bojí zubaře. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí a ukáže. Při komunikaci máte spíš pocit, že mluvíte s kamarádkou jak je přátelská. Sestřička je taktéž úžasná.

Olga Rozhko

Děkujeme Vám moc za hezké hodnocení! :) Těšíme se na Vás.

Umístění: Finedent preventivní prohlídka

Paní doktorka velmi empatická, proveden u vstupní prohlídky komplet rentgen zubů, příjemné a profesionální jednání.

doporučuji

Olga Rozhko

Děkujeme za hezké hodnocení :)

Umístění: Finedent

Paní doktorku doporučuji všemi deseti, jsem s ní naprosto spokojená, je to jedina doktorka ke které chodim opravdu ráda a beze strachu :). Prostředí ordinace je velice příjemné a veškerý personál též. Děkuji Vám, že jste :)

Olga Rozhko

Děkujeme Vám za milé hodnocení! :) Vždycky taky se na Vás těšíme :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent

Chvalim pani doktorku a jeji sestricku za pratelsky a velmi citlivy pristup k malemu pacientovi. Do Finedentu jsem vzala dvouleteho syna na preventivni prohlidku. Muzu jen doporucit. Omalovanky, jizda na kresle a skvela komunikace hned od prichodu. Take jsem dostala uzitecne rady k peci o jeho chrup.

Olga Rozhko

Děkujeme Vám! Radi Vás zase uvidíme.

Umístění: Finedent extrakce zubu

Mimo to, že bych paní doktorku Rozhko doporučila všem, kteří mají strach ze zubařů, apod., tak bych hlavně chtěla poděkovat za profesionální péči jak od paní sestřičky, tak samotné paní zubařky.
Při vstupní prohlídce mi udělali rentgen, který mi následně ukázali a řekli, co bude potřeba. Vše probíhalo bezbolestně, paní doktorka vysvětluje veškerý postup a je opravdu lidská.
Před týdnem mi trhali osmičku, která nebyla moc šťastně vyrostlá. Paní doktorka mi domluvila termín u pana stomatochirurga, který dochází do ordinace. Samotný zákrok byl sice dlouhý, ale též bezbolestný. Opět jsem věděla o každém kroku a byla jsem poučena o následném hojení, apod.

Mockrát děkuji a všem doporučuji!

Olga Rozhko

Děkujeme Vám! Budeme se těšit na Vaší další návštěvu :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent

Paní doktorku doporučuji,jsem s ní velice spokojená,vůbec neznám strach ze zubaře.Prostředí ordinace je velice příjemné a veškerý personál též.Chodím k nim bez nervů.Lze platit kartou.

Olga Rozhko

Děkuji moc! Jsem rada, že jste spokojená!

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent prevence zubního kazu, přeplombování amalgámových plomb

Návštěva zubní ordinace paní doktorky je vždy potěšením. Obě s paní sestřičku jsou nesmírně milé a vždy vše precizně vysvětlí a paní doktorka ačkoliv je cizinka, mluví výborně česky.
Co se týče servisu- přeplombování černých plomb- vše bylo bezbolestné, s anestézií (na což jsem u předešlé zubní lékařky nebyla zvyklá) a zuby jsou nádherné - vůbec nejde poznat že na nich jsou plomby. Mockrát děkuji a těším se na další návštěvu.

Olga Rozhko

Moc Vám děkujeme, paní Frydecká! Vždycky se na Vás těšíme! :)

Umístění: Finedent Běžný termín

Paní doktorku Rozhko jsem si našla na tomto webu, a to ve chvíli, kdy jsem neměla vlastního zubního lékaře a potřebovala jsem naprosto akutně řešit problém s rozsáhlým zánětem a bolestí s ním spojenou. Rozhodovala jsem se podle toho, že paní doktorka měla jednak výborná hodnocení a jednak možnost objednat se prakticky ze dne na den (což se mi, s ohledem na velkou bolest, dost hodilo). První návštěva mě přesvědčila o tom, že zdejší komentáře pacientů skutečně nelžou. Paní doktorka je neskutečně příjemná, ochotná, pečlivá, vše, co zrovna dělá nebo se chystá dělat velice podrobně vysvětlí, pacienta vždy předem upozorní, že něco může zabolet (i když to je vlastně jen vpich anestezie, jelikož žádné další zákroky už pak vůbec nebolí :-)) . Při práci se neustále zajímá, jestli něco nebolí, jestli je vše v pořádku...Obdobně milý přístup má i sestřička:-) Nesmím také zapomenout zmínit velice moderní a zároveň útulné vybavení ordinace ... Zkrátka, k paní doktorce Rozhko jsem získala opravdu důvěru a věřím, že jsem konečně našla stomatologa, který mi dá do pořádku můj ne příliš dobrý chrup :-)

Olga Rozhko

Děkuji, my jsme obě rády, že jste s námi spokojena. Těšíme se na Vaši další návštěvu :)

• bolesti zubů
  • chybějící zuby