Italská 7, Praha
Ordinace praktického lékaře

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pani doktorka se stara hlavne o to aby mohla jit vcas domu a zdravi pacientu je az na druhem miste. Do ordinace dochazi zasedne pozde, ale kdyz clovek potrebuje predepsat prasky 15 minut pred koncem pracovni doby tak je urazen a ve finale vyhozen. Vyrazne nedoporucuji ani premyslet o tom, ze byste se tam registrovali. V zivote jsem nezazil vice neochotneho lekare.

Mám velmi dobré zkušenosti. Paní doktorka je pověstná svým lidským přístupem k pacientům. Vždy si najde pro pacienta čas. Nemělnil bych za žádnou cenu.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vždy mě vyslechne a nic nezanedbá. Není typ lékaře, který se vás snaží co nejrychleji dostat pryč z ordinace. Má lidský přístup a vždy se nasmějeme i se sestřičkou. A nikdy jsem z ní alkohol necítila. Je mi 24 a nevšimla jsem si, že by mě právě díky mladému věku nějak odbyla.
Lenka

Mám naštěstí ty nejlepší zkušenosti.Lékařů s lidským přístupem není nikdy dost.

Naštěstí mám ty nejlepší zkušenosti,lékař s lidským přístupem je dnes výjimkou.

Má zkušenost je také jen špatná. K doktorce Horákové docházím jen v případech, kdy nemám jinou možnost. Uvažuji nad změnou praktického lékaře již dlouhou dobu. Nevím, jaký postoj má ke starším pacientům, ale dle mé zkušenosti mladší ročníky ignoruje a jejich problémy bagatelizuje. Již několikrát se mi stalo, že se mne paní doktorka zeptala bez vyšetření, zda chci neschopenku a jaké léky si přeji napsat. To už se můžu léčit rovnou sám, že? Ovšem poplatek 30,- Kč nezapomene vybrat nikdy a stvrzenku vystaví jen na vyžádání.

Vyborna pani vcetne sestricky!

Š

Nemá zájem o své pacienty

Paní doktorka Horáková je známa svým onemocněním - léčeným alkoholismem. Její problém ji odvádí od problémů pacientů, není spolehlivá, i když znalosti jistě má.