Olga Bajzová, praktický lékař Praha

MUDr. Olga Bajzová

Praktický lékař Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Žufanova 1113, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Běžná léčebná péče

Očkování

Preventivní prohlídky +3 Více

Vyšetření na potravinářský a zbrojní průkaz,řidičský průkaz • od 400 kč

Vyšetření stolice na skryté krvácení

Vyšetření testu CRP z kapky krve


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Žufanova 1113, Praha

Praktický lékař pro dospěléŽufanova 1113, Praha

Praktický lékař pro dospěléŽufanova 1113, Praha

Praktický lékař pro dospěléŽufanova 1113, Praha

od 400 kč

Praktický lékař pro dospěléŽufanova 1113, Praha

Praktický lékař pro dospěléŽufanova 1113, Praha

Praktický lékař pro dospělé

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Z
Ověřeny pacient

Jedním slovem: HRŮZA.

1. Doktorku naprosto nezajímají ordinační hodiny. Přítomna má být pět dní v týdnu, ale například v týdnu od 10. do 14. října ordinovala DVAKRÁT. Řekla mi, že mám přijít konkrétně v úterý nebo čtvrtek, ale jednou tam pak nebyla. A proč si potom už v pátek neudělat rovnou prodloužený víkend. Takže, pokud rádi podstupujete zbytečnou cestu k lékaři a s chutí si prodloužíte své obtíže o několik dní, je MUDr. Bajzová pro vás ta pravá. Jinak se jí vyhněte.

2. Když už doktorku zastihnete, máte pocit, že se vás chce co nejrychleji zbavit. Nic vám nevysvětlí. Když jsem jí řekla, že jsem urgentně musela začít brát antibiotika, ani se nezeptala, kdo mi je předepsal, na jaké obtíže apod. Natož aby mě poslala na vyšetření. Celá léčba se mi kvůli ní protáhla o pár týdnů. Pokud si rádi nastudujete všemožná vyšetření a způsoby léčby před návštěvou lékaře, abyste si pak o ně museli iniciativně říkat, je MUDr. Bajzová váš vysněný lékař. Pro ostatní nedoporučuju.

3. Sestra je neuvěřitelně nepříjemná a arogantní. A bohužel nejde jen o přístup, ale poznamenává to celou návštěvu lékaře. Sestra před dveřmi ordinace lustruje pacienty a rozhoduje, jestli mají právo být puštěni až k lékařce. Nikdy jí nezapomenu, jak mě v ordinační době s angínou a vysokou horečkou vyhodila, že mám přijít další den, protože už "mají objednané lidi na prohlídku". Doktorka jí to toleruje, protože jí sestra zase kryje záda, když se chce "ulít" z ordinačních hodin. Takže pokud máte rádi, když si na vás, oslabených a nemocných, honí ego arogantní sestra, jste na správné adrese. Jinak běžte jinam.

MUDr. Bajzová je z výše uvedených důvodů asi nejhorší lékařkou, kterou jsem kdy navštěvovala. Nevylučuji, že s ní má někdo dobrou zkušenost. Avšak obávám se, že to jsou lidé, kteří nikdy netrpěli natolik naléhavým a závažným onemocněním, aby mohli plně docenit neschopnost této dvojice.


P
Ověřeny pacient

Velmi mě pobavily komentáře některých přispěvatelů. Bez přehánění mi na tváři vykouzlily úsměv. Ale to nejen na profilu pani doktorky Bajzové. Nechápu tu bohorovnou drzost některých lidí, kteří se, po shlédnutí různých inteligentních seriálů, počínaje Doktorem Housem a nekonče Ordinací v Růžové zahradě, cítí být povolání k tomu, aby hodnotili práci lidí, kteří tento obor hezkých par let studovali a mají v něm také hezkých pár let úspěšnou praxi.
Možná očekáváte, že ve chvíli, kdy si to přihasíte do čekárny, tak vás obklopí dav záchranářů, aby vám na vaší rýmičku aplikovali sanorin, ale věřte mi, že tak to prostě "nechodí".
Já paní doktorku navštěvuji - 20let už to bude určitě. Vždy byla velmi ochotná, vždy vůči mě vystupovala naprosto profesionálně a asi není ani potřeba dodávat, že mi vždy pomohla.
To, že si paní sestřička dovolí v době chřipkové epidemie, bez toho, aniž by si pacienta prohlédla paní doktorka, na základě své možná i 40ti leté praxe, diagnostikovat že nemoc, která člověka zužuje, je chřipka, mi připadá více než logické.
Naopak - dle mé osobní zkušenosti je sestřička milá, velmi empatická, vždy se pacientům snaží vyjít maximálně vstříc a po některých kritikách, které jsem zde četl, mi doslova vřela krev v žilách. Je s podivem, že někdo takto neomaleně ventiluje svou hloupost nebo špatnou náladu a očerňuje tím lidi, kteří se snaží svou práci vykonávat na 200%.


A
Ověřeny pacient

Nedodržuje v žádném případě pracovní dobu. V její ordinaci ordinuje výhradně sestra, která je velice nepříjemná, arogantní a pokud je to jen trochu možné snaží se pacienta zbavit než aby mu vyšla vstříc. Paní doktorka v ordinaci po ránu není, omluva je od sestry taková, že je paní doktorka mimopražská a že dojíždí. V tom případě nechápu proč si paní doktorka neupraví ordinační hodiny, anebo si nenajde práci v místě bydliště. To samé se ovšem děje i před koncem pracovní doby. Má mít ordinaci do 12,30 hod., ale před 12 .hod. již narazíte na zavřené dveře. Když má pacient zdravotní problémy, lékařka s Vámi nekomunikuje, vůbec Vám neřekne co Vám je, co Vám píše za léky, prostě máte z ní pocit, že jí obtěžujete.Chování sestry je více než neúnosné. Např.si úplně v klidu dovolí napsat antibiotika mému synovi , který byl v práci tzn.že ho vůbec lékařka neviděla, ale sestra mu po mě poslala antibiotika s tím, že řekla , že nemusí chodit k lékařce, aby tam nenakazil ostatní ať je doma, poněvadž má jistě stejnou diagnozu jako já a tak mu sestra napsala léky a já v šoku odešla. No tak tuhle paní doktorku skutečně nedoporučuji.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá.


J
Ověřeny pacient

Souhlasím s hostem z 24.listopadu.Paní doktorka mi připadá jakoby upozaděná sestrou,a je pod jejím vlivem. Což je škoda.Na sestru Margitu jsem už alergická,a vím,že nejsem jediná. Paní doktorka by měla být iniciativnější,a né čekat,až si pacienti sami zjistí,jaké by měli absolvovat vyšetření,a sami si je vyžádají.Člověk má pocit,že obtěžuje,když přijde..


P
Ověřeny pacient

Chodim k pani doktorce snad už 15 let opravdu moderní lékařka, s velkým rozhledem. Pečlivá a příjemná, a taková řekl bych i rázná, když je potřeba. Jediná nevýhoda je plná čekárna, dnes už bydlím na jiném konci Prahy, ale stejně bych neměnil.


Paní doktorka je opravdu výborná lékařka.Doporučuji.


M

Výborná doktorka. Vřele doporučuji.


K

Paní doktorka je skvělá. Je těžké si po tak náročném studiu,kdy vám tlučou do hlavy,že člověk je jen studijní materiál, uchovat k lidem tak hezký vztah,jako má ona k nám. Ale není to jen přístup k pacientům, řeknete jí,že něco bolí, ona vás prohlédne od hlavy až k patě a poté s vámi probere všechny možné cesty a takhle by to mělo vypadat všude! Takže mi vůbec nevadí, že u ní někdy musím déle čekat,protože vím, že o mě bude dobře postaráno...


J

Mudr. Olga Bajzová je vynikající lékařka, odvádí profesionální práci na skvělé odborné úrovni. Léčbu v ordinaci provádí s přehledem, efektivně. Vyšetření a následnou léčbu, která přesahuje možnosti ordinace neváhá dopopručit k příslušnému specialistovi. Pacientovi umí naslouchat, působí přívětivě, vstřícně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař