Lékař

Olga Aleksandrova verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7, 150 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Kreditní karta, Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více (2)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Všímavá paní doktorka, jsem šťastná, že jsem se dostala k ní. Potřebovala jsem akutně ošetřit zub a zrovna měla volné místo na další den, to mě doslova zachránilo a nyní u paní Olgy i zůstanu nadále v péči.
    Vše mi vysvětlila, velice pečlivě ošetřovala zub i kanálky, dokud si nebyla jistá, že je práce odvedena perfektně. Ještě jsem se nepotkala s natolik pečlivým přístupem k ošetření zubů.
    Mockrát děkuju.

Olga Aleksandrova2017-12-08

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Danylo Gorokhov
    Danylo Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite… Více

Mykyta Gorokhov
    Mykyta Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov… Více

Simona Kapołková
    Simona Kapołková
    Vratislavova 11, Praha
    Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Dmitry Zaytsev
    Dmitry Zaytsev
    Ječná 1, Praha
    Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na… Více

Zkušenosti a dovednosti

• 2010: Diplom lékařské stomatologické akademii m.Poltava

2010-2012 asistentka zubního a lékaře na stomatologické klinice 2 v Dněpropetrovsku

2012-2013 soukromá stomatologická klinika Dantist v Krivom Rihe

2015-2017 soukromá stomatologická klinika, Krivy Rih

2014-2015 Specializace- dětského zubního lékařství v Ukrajinské lékařské stomatologické akademie v Poltavě

2011 vzdělávací školení ‘’Sedm kroků k úspěchu léčby kořenových kanálků obturaí.‘‘ v Kyjevě.

2011 vzdělávací školení „ Izolace pracovního pole“ v Kyjevě.

2011 vzdělávací školení ”Prevence ve stomotologii“ . v Kyjevě.

2012 vzdělávací školení “Bělení zubů: mýty a realita“ v Kyjeví.

2013 vzdělávací školení „Praktická endodoncie: Access-tvorba-Obturation“ Dr. Julian Weber v Poltavě.

2015 vzdělávací školení “ Estetické restaurace “v Poltavě.

2017: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze.

2017: Člen České stomatologické komory. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky"

• zubní lékař - stomatolog

Služby

Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7, 150 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Mockrát děkuju.

Olga Aleksandrova2017-12-08

• A
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Профессиональный и внимательный доктор. Рассказывала о предполагаемых манипуляциях с зубом, после лечения дала полезные рекомендации.

Olga Aleksandrova2017-12-05

• P
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Úžasná paní zubařka. Od paní zubařky jsem si nechala dělat zubní hygienu a bylo to velmi příjemné, žádná bolest. Kdo má strach ze zubařů, tak ho u této paní zubařky úplně přejde. Hrozně usměvavá, milá, na nic nespěchá, vše vysvětlí.

Olga Aleksandrova2017-11-06

• V
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je moc fajn. Poprvé jsem zažila chvíle na zubařském křesle bez bolesti. Těším se na další návštěvu! :-)

Olga Aleksandrova2017-10-27

• S
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: vypadlá plomba

Milé prostředí, vstřícnost a ochota, paní doktorka nikam nespěchá a je pečlivá. Na rentgen nemusíte jinam, vše se zvládne přímo v ordinaci. Děkuji.

Olga Aleksandrova2017-10-24

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Bolesť zubu

Pani doktorku som navštívil kvôli problémom so zubom, bolo nutné vyčistiť a vyplniť koreňové kanálky. Prístup pani doktorky bol vynikajúci. Vysvetlila mi, aké mám možnosti, cenu zákroku a na koľko stretnutí to bude. Nič nenútila, len radila. Zákroky boli takmer bez bolesti, vždy sa uisťovala, či je všetko v poriadku. Samotné prostredie ordinácie je navyše útulné, s relatívne novými prístrojmi. Vrelo odporúčam.

Olga Aleksandrova2017-10-16

Děkuji moc za názor.

• A
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: dentální hygiena

Byl jsem na hygieně a všechno výborné, v zubech mi nezůstal ani jeden zubní kámen a celý proces byl téměř bezbolestný. Paní zubařka je velmi pečlivá a snaží se vám vše vysvětlit. Určitě doporučuji.

Olga Aleksandrova2017-10-06

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Jediný lékař, který mi vysvětlil jaké kroky by bylo dobré podniknout, jak a hlavně PROČ. Zároveň paní doktorka je strašně milá a úsměvavá i po 7. hodině večer :) V ordinaci mají moderní přístroje a před každým úkonem mi bylo sděleno, že ho mám placený od pojišťovny!

Olga Aleksandrova2017-09-25

děkuji moc????

• I
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorku, určitě, můžu doporučit, je velmi příjemná a pečlivá, dokazuje, že je profesional ve svém oboru.
      Byla jsem u jí dvakrát. Léčila mi zubní kaz. Dosud nemám žádný problem. A také provedla mi kontrolu všech zubů. Planuju se sledovat u ní i dál.

Olga Aleksandrova2017-09-25

děkuji za důvěru????

• J
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorka Aleksandrova je velmi pečlivá a profesionální zubní lékařka. Navíc je velmi příjemná a trpělivá, což jistě všichni pacienti ocení. Paní doktorku mohu tedy jen doporučit.

Jana

Olga Aleksandrova2017-07-14