Olga Aleksandrova, zubař Praha

Bělení zubů • od 2 900 kč

Běžný termín

Dentální hygiena • od 1 200 kč +7 Více

2010: Diplom lékařské stomatologické akademii m.Poltava

2010-2012 asistentka zubního a lékaře na stomatologické klinice 2 v Dněpropetro...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Nemoci zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 2 900 kč

od 1 200 kč

od 1 500 kč

od 5 500 kč

od 1 100 kč

od 900 kč

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT ošetření kořenových kanálků

Všímavá paní doktorka, jsem šťastná, že jsem se dostala k ní. Potřebovala jsem akutně ošetřit zub a zrovna měla volné místo na další den, to mě doslova zachránilo a nyní u paní Olgy i zůstanu nadále v péči.
Vše mi vysvětlila, velice pečlivě ošetřovala zub i kanálky, dokud si nebyla jistá, že je práce odvedena perfektně. Ještě jsem se nepotkala s natolik pečlivým přístupem k ošetření zubů.
Mockrát děkuju.

děkuji za důvěru.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Профессиональный и внимательный доктор. Рассказывала о предполагаемых манипуляциях с зубом, после лечения дала полезные рекомендации.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT Běžný termín

Úžasná paní zubařka. Od paní zubařky jsem si nechala dělat zubní hygienu a bylo to velmi příjemné, žádná bolest. Kdo má strach ze zubařů, tak ho u této paní zubařky úplně přejde. Hrozně usměvavá, milá, na nic nespěchá, vše vysvětlí.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT Běžný termín

Paní doktorka je moc fajn. Poprvé jsem zažila chvíle na zubařském křesle bez bolesti. Těším se na další návštěvu! :-)

děkuji za důvěru.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT vypadlá plomba

Milé prostředí, vstřícnost a ochota, paní doktorka nikam nespěchá a je pečlivá. Na rentgen nemusíte jinam, vše se zvládne přímo v ordinaci. Děkuji.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT Bolesť zubu

Pani doktorku som navštívil kvôli problémom so zubom, bolo nutné vyčistiť a vyplniť koreňové kanálky. Prístup pani doktorky bol vynikajúci. Vysvetlila mi, aké mám možnosti, cenu zákroku a na koľko stretnutí to bude. Nič nenútila, len radila. Zákroky boli takmer bez bolesti, vždy sa uisťovala, či je všetko v poriadku. Samotné prostredie ordinácie je navyše útulné, s relatívne novými prístrojmi. Vrelo odporúčam.

Děkuji moc za názor.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT dentální hygiena

Byl jsem na hygieně a všechno výborné, v zubech mi nezůstal ani jeden zubní kámen a celý proces byl téměř bezbolestný. Paní zubařka je velmi pečlivá a snaží se vám vše vysvětlit. Určitě doporučuji.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Jediný lékař, který mi vysvětlil jaké kroky by bylo dobré podniknout, jak a hlavně PROČ. Zároveň paní doktorka je strašně milá a úsměvavá i po 7. hodině večer :) V ordinaci mají moderní přístroje a před každým úkonem mi bylo sděleno, že ho mám placený od pojišťovny!

děkuji moc????

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT Běžný termín

Paní doktorku, určitě, můžu doporučit, je velmi příjemná a pečlivá, dokazuje, že je profesional ve svém oboru.
Byla jsem u jí dvakrát. Léčila mi zubní kaz. Dosud nemám žádný problem. A také provedla mi kontrolu všech zubů. Planuju se sledovat u ní i dál.

děkuji za důvěru????

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT Běžný termín

Paní doktorka Aleksandrova je velmi pečlivá a profesionální zubní lékařka. Navíc je velmi příjemná a trpělivá, což jistě všichni pacienti ocení. Paní doktorku mohu tedy jen doporučit.

Jana

Děkuji moc za názor