Lékař

Olga Aleksandrova

Zubař

Kontaktní informace

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Všímavá paní doktorka, jsem šťastná, že jsem se dostala k ní. Potřebovala jsem akutně ošetřit zub a zrovna měla volné místo na další den, to mě doslova zachránilo a nyní u paní Olgy i zůstanu nadále v péči.
    Vše mi vysvětlila, velice pečlivě ošetřovala zub i kanálky, dokud si nebyla jistá, že je práce odvedena perfektně. Ještě jsem se nepotkala s natolik pečlivým přístupem k ošetření zubů.
    Mockrát děkuju.

Olga Aleksandrova2017-12-08

• Zkušenosti a dovednosti

• 2010: Diplom lékařské stomatologické akademii m.Poltava

2010-2012 asistentka zubního a lékaře na stomatologické klinice 2 v Dněpropetrovsku

2012-2013 soukromá stomatologická klinika Dantist v Krivom Rihe

2015-2017 soukromá stomatologická klinika, Krivy Rih

2014-2015 Specializace- dětského zubního lékařství v Ukrajinské lékařské stomatologické akademie v Poltavě

2011 vzdělávací školení ‘’Sedm kroků k úspěchu léčby kořenových kanálků obturaí.‘‘ v Kyjevě.

2011 vzdělávací školení „ Izolace pracovního pole“ v Kyjevě.

2011 vzdělávací školení ”Prevence ve stomotologii“ . v Kyjevě.

2012 vzdělávací školení “Bělení zubů: mýty a realita“ v Kyjeví.

2013 vzdělávací školení „Praktická endodoncie: Access-tvorba-Obturation“ Dr. Julian Weber v Poltavě.

2015 vzdělávací školení “ Estetické restaurace “v Poltavě.

2017: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze.

2017: Člen České stomatologické komory. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky"

• zubní lékař - stomatolog

Služby

Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7, 150 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření kořenových kanálků

Mockrát děkuju.

Olga Aleksandrova2017-12-08

• A
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Профессиональный и внимательный доктор. Рассказывала о предполагаемых манипуляциях с зубом, после лечения дала полезные рекомендации.

Olga Aleksandrova2017-12-05

• P
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Úžasná paní zubařka. Od paní zubařky jsem si nechala dělat zubní hygienu a bylo to velmi příjemné, žádná bolest. Kdo má strach ze zubařů, tak ho u této paní zubařky úplně přejde. Hrozně usměvavá, milá, na nic nespěchá, vše vysvětlí.

Olga Aleksandrova2017-11-06

• V
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je moc fajn. Poprvé jsem zažila chvíle na zubařském křesle bez bolesti. Těším se na další návštěvu! :-)

Olga Aleksandrova2017-10-27

• S
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: vypadlá plomba

Milé prostředí, vstřícnost a ochota, paní doktorka nikam nespěchá a je pečlivá. Na rentgen nemusíte jinam, vše se zvládne přímo v ordinaci. Děkuji.

Olga Aleksandrova2017-10-24

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Bolesť zubu

Pani doktorku som navštívil kvôli problémom so zubom, bolo nutné vyčistiť a vyplniť koreňové kanálky. Prístup pani doktorky bol vynikajúci. Vysvetlila mi, aké mám možnosti, cenu zákroku a na koľko stretnutí to bude. Nič nenútila, len radila. Zákroky boli takmer bez bolesti, vždy sa uisťovala, či je všetko v poriadku. Samotné prostredie ordinácie je navyše útulné, s relatívne novými prístrojmi. Vrelo odporúčam.

Olga Aleksandrova2017-10-16

Děkuji moc za názor.

• A
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: dentální hygiena

Byl jsem na hygieně a všechno výborné, v zubech mi nezůstal ani jeden zubní kámen a celý proces byl téměř bezbolestný. Paní zubařka je velmi pečlivá a snaží se vám vše vysvětlit. Určitě doporučuji.

Olga Aleksandrova2017-10-06

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Jediný lékař, který mi vysvětlil jaké kroky by bylo dobré podniknout, jak a hlavně PROČ. Zároveň paní doktorka je strašně milá a úsměvavá i po 7. hodině večer :) V ordinaci mají moderní přístroje a před každým úkonem mi bylo sděleno, že ho mám placený od pojišťovny!

Olga Aleksandrova2017-09-25

děkuji moc????

• I
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorku, určitě, můžu doporučit, je velmi příjemná a pečlivá, dokazuje, že je profesional ve svém oboru.
      Byla jsem u jí dvakrát. Léčila mi zubní kaz. Dosud nemám žádný problem. A také provedla mi kontrolu všech zubů. Planuju se sledovat u ní i dál.

Olga Aleksandrova2017-09-25

děkuji za důvěru????

• J
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorka Aleksandrova je velmi pečlivá a profesionální zubní lékařka. Navíc je velmi příjemná a trpělivá, což jistě všichni pacienti ocení. Paní doktorku mohu tedy jen doporučit.

Jana

Olga Aleksandrova2017-07-14