Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti od 10 let

POZOR! Příjem nových pacientů je pozastaven do konce r.2022. Děkujeme za pochopení.
Milí pacienti!
Pokud se nedovoláte - pilně pracuje...

• Zubní kaz
  • Zánět zubní dřeně
  • Částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlová v Praze - aprobační zkouška a uznání rovnocennosti vzdělání - 2012
  • Ukrajinská lékařská stomatologická Akademie, 1997

• Ukrajinština,
  • Slovenština,
  • Polština,
  • Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

500 Kč

Hrazeno pojišťovnou

5 000 Kč

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Bylo skvělé udělaná léčba a příjemné prostředí pro pacienty! Žádné spoždeni! Příjemný personál, úžasné chování k pacientů

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor i sestricka jsou vzdy prijemni o profesionalite ani netreba mluvit, na nejvyssi urovni. Jsem velice spokojen a muzu jenom doporucit.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je člověk na svém mistě. Vždy milý, usměvavý a hlavně nesmírně šikovný. Se sestřičkou jsou skvěly tým.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je mily, empaticky, rozumi sve praci a je zrucny. Osetrena jsem vzdy v dany cas, ordinace 10 minut chuze od metra Prazskeho povstani. Absolvovala jsem u nej vymeny amalgamovych plomb a nastaveni jednoho ustipleho zubu. Vse perfektne drzi. Vrele doporucuji tem, kteri se staraji o svuj chrup.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Jsem novým pacientem této ordinace a jsem velmi spokojena. Pan doktor Oleksandr Mykolaichuk i sestra jsou příjemní, citliví k pacientovi, profesionálové. Ordinace je moderně vybavena. Byla jsem překvapena pracovní součinností lékaře a sestry, obrazně "koncert pro pacienta". Výsledkem je perfektní ošetření.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je úžasný a velice zkušený odborník. Empatický , umí naslouchat a vysvětlit . Spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým . Chodím do této ordinace již přes 6 let a vždy odcházím z pocitem skvěle odvedené práce . První návštěvu klepala jsem se jak ratlík, ale nyní chodím bez žádného strachu. Skvělý poměr cena/kvalita. Vybavení ordinací je velice moderní a pan doktor neustále se vzdělává .Dřív jsem chodila do jedné renomované a šíleně drahé kliniky, ale výsledky léčby pana doktora mnohdy jsou o level výš . Zkratka nejlepší zubař. Chodí sem celá má rodina .Doporučuji vřele

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

K panu doktorovi chodím již pár let, tak mohu s klidným svědomím napsat, že je to je skvělý odborník a navíc velmi dobrý člověk. Všechny mé různé problémy (implantát, korunky, plomby) se zuby vyřešil k mé naprosté spokojenosti. Nikdy mne moc " netrápil", tak že se ještě stále zubaře nebojím. A nesmím zapomenout ani na sestřičku.. velmi milá pravá ruka pana doktora. I její zásluhou se v ordinaci cítím uvolněně. Děkuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Empatický přístup k mému náctiletému synovi, výborně dodělaný uražený zub. Navržená péče o krčky. Děkuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pan doktor a sestřička byly velice příjemné . Ošetření zubu bylo bez bolestné . Rada doporučím pro budovcni pacienti .

Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Vysoká odbornost, ochotný a příjemný lékař. Krásně zařízená ordinace a čekárna
s toaletou. Velmi příjemné prostředí.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný dobrý den, pane doktore. Narazila jsem na Váš odkaz na webu znamylekar.cz a velice jste mne zaujal. Protože jsem jedna z pacientek, která při vstupu do zubní ordinace skoro omdlévá, velice mne uklidnilo hodnocení mnoha Vašich pacientů. Už delší dobu hledám stomatologa a byla bych ráda, kdybych mohla navštěvovat právě Vaši ordinaci. Ráda bych Vás ale poprosila o sdělení orientačních cen za běžné zákroky, abych věděla, zda si mohu Vaší péči dovolit. Pojištěná jsem u OZP. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. S přáním hezkého dne Iveta Špásová iveta.spasova@gmail.com tel.: 724 536 428

Dobry den,
dekuji za Vas zajem.
Ceny na "bile" plomby pohybuji se v rozmezi 800-1600 Kč dle rozsahu, metalokeramicka korunka 4600 Kč, celokeramicka korunka 6000 Kč, strojové osetreni 1 kanalku- 700 Kc...
Nevim totiž jaky zakrok budete potrobovat. Pro objednani volejte prosim v ordinacni hodiny na tel.c.728 386 586. Dekuji. MUDr.Mykolaichuk

lékař Oleksandr Mykolaichuk

dobrý den, nevidím ordinační hodiny.
přes 14 dní beru ibalgin na boles zubů. Moje lékařka se přestěhovala. Bolest pod spodním můstkem. Mohu se k vám přihlásit a dostavit? bydlím na Barrandově.

Dobrý den,
ordinační hodiny jsou záložce "Informace o lékaři"

lékař Oleksandr Mykolaichuk

Milí pacienti!
Pokud se nedovoláte - pilně pracuje...

• Zubní kaz
  • Zánět zubní dřeně