Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Milé pacienty! Pokud se nedovoláte - pilně pracujeme u křesla , zavoláme Vám zpátky jakmile to bude možné. Děkujeme ______________________________...

• Zubní kaz
  • Zánět zubní dřeně
  • Částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlová v Praze - aprobační zkouška a uznání rovnocennosti vzdělání - 2012
  • Ukrajinská lékařská stomatologická Akademie, 1997
  • Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcya (Kyjiv, Ukrajina),1988

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

500 Kč

Hrazeno pojišťovnou

5 000 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Pan doktor je velmi empatický, jemný, vždy se mi s ním komunikuje velmi příjemně, Na mé otázky dostanu srozumitelnou odpověď. Je odborníkem ve svém oboru. Bonusem je i velmi příjemný přístup jeho sestřičky. Návštěva tedy probíhá v milém prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Skvělý přístup jako při každé návštěvě. Osmiletá dcera při vrtání úplně bez problémů již potřetí. Jsem moc ráda, že mám nejen já ale i mé dcery nejlepšího zubaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pán doktor Mykolajčuk je odborník ve svém oboru, poradí a všechno vysvětlí. Chodíme k němu celá rodina a jsme maximálně spokojení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Děkujeme za několikalatou péči a jsme moc spokojeni. Vynikající odborník, milý a příjemný, krásné prostředí. Ochotná sestřička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je strašně šikovný a hodný. Jsem ráda, že ve svých 53 letech jsem našla takového specialistu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

S pánem doktorem jsme velice spokojeni, skvělý přístup, výborný odborník, umí najít cestu i k tím mladším bojácným pacientům. Mohu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

K panu doktorovi chodím s celou rodinou 10 let je to výborný lékař a specialista. Jeho přístup k pacientům je lidský, vždy vše vysvětlí a pomůže. Se sestřičkou tvoří skvělý tým. Vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor patri mezi absolutne spickove lekare. Jak po strance profesionalni ,tak lidske. Je precizni, udela si max.cas na pacienta,nic neboli , citim se absolutne skvele,a zapominam,ze jsem u zubare. Pan doktor I sestricka jsou famozni. Chodim sem uz asi 10 let, a po osetreni chodim prakticky jen na kontroly. Pecliva prace,jsem v naprostem poradku,.A to pro mou profesi ,je naprosto nezbytne. Pro moje celozivotni srovnani,uprimne,nejlepsi zubar,co znam.

lékař Oleksandr Mykolaichuk

Děkujeme mockrát. Velice jste nas potěšila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Naprosto nejlepší služby, pan doktor je neuvěřitelné milý a pracovitý člověk, který vždy pomůže a poradí. Už nikam jinam, jedině k němu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

Byla jsem nadšena. Pan doktor i sestřička jsou oba úžasní, moc mi pomohli. Vrátili mi ztracené sebevědomí. Klobouk dolů před nimi. Samozřejmě pochvala patří i paní recepční Ještě jednou velké díky!!!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný dobrý den, pane doktore. Narazila jsem na Váš odkaz na webu znamylekar.cz a velice jste mne zaujal. Protože jsem jedna z pacientek, která při vstupu do zubní ordinace skoro omdlévá, velice mne uklidnilo hodnocení mnoha Vašich pacientů. Už delší dobu hledám stomatologa a byla bych ráda, kdybych mohla navštěvovat právě Vaši ordinaci. Ráda bych Vás ale poprosila o sdělení orientačních cen za běžné zákroky, abych věděla, zda si mohu Vaší péči dovolit. Pojištěná jsem u OZP. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. S přáním hezkého dne Iveta Špásová iveta.spasova@gmail.com tel.: 724 536 428

Dobry den,
dekuji za Vas zajem.
Ceny na "bile" plomby pohybuji se v rozmezi 800-1600 Kč dle rozsahu, metalokeramicka korunka 4600 Kč, celokeramicka korunka 6000 Kč, strojové osetreni 1 kanalku- 700 Kc...
Nevim totiž jaky zakrok budete potrobovat. Pro objednani volejte prosim v ordinacni hodiny na tel.c.728 386 586. Dekuji. MUDr.Mykolaichuk

lékař Oleksandr Mykolaichuk

Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli nabirate nove pacienty.Mam takovy problem,od malicka se bojim zubaru..Je mi 27let a bojim se i usmat,tak jsem se rozhodla ze uz stim neco udelam.Mohli by jste mi pomoct?dekuji za odpoved 733573073tel.Hasilova

Dobrý den,
zavolá Vám sestřička.