BohemiaDent s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti od 10 let
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
728 38.....

Preventivní prohlídky • 1 Kč

Protetická rehabilitace • 5 000 Kč

Implantologická konzultace • 500 Kč +3 Více

Estetická stomatologie • 1 000 Kč

Endodontické konzultace

Běžný termín

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, dentálni implantaci a protetické stomatologie. Oboru stomatologie se věnuji přes 20 let. ...

• zubní kaz

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Ruština, Polština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

K panu doktorovi jsem se objednala na základě jeho velmi dobrého hodnocení zde. Rozhodla jsem se pro fasety na neestetické mezery mezi zuby. Pan doktor svoji práci odvedl naprosto skvěle, jsem moc spokojená a mohu jej jen doporučit. Zákrok byl bezbolestný a byl pro mě příjemnější než stejně strávený čas u kadeřnice. Je moc milý a stejně tak i sestřička. Těším se na další návštěvu :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor i sestřička mají k pacientovi velice milý a vstřícný přístup, snaží se uklidnit i sebevětšího nerváka (jako jsem já) a za to jsem moc vděčná :). Zákrok (ošetření zubního kazu) byl úplně bezbolestný a výsledek perfektní.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Na internetu jsem si pročítal diskuze o kořenových kanalků kde byla vesměs samá negativa co se týče bolesti během zákroku. Chtěl bych všechny vyvést z omylu. Nejvíce na zákroku bolela injekce a poté jsem neměl ani názkak jakkékoli bolesti, odcházel jsem s velmi příjemným pocitem že se tohoto zákroku do budoucna nemusím vůbec bát.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. krytí dásňových recesů

Skvělý a profesionální přístup. Rychlý a bezchybný výkon spojený s citlivým přístupem k pacientovi. M.P.

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Objednala jsem se k panu doktorovi kvuli skvelym recenzim ale kdyz jsem byla u pana doktora, musela jsem se ho nekolik krat zeptat na jmeno, jestli je to opravdu Oleksandr Mykolaichuk, protoze clovek, ktereho jsem potkala, vubec se nechoval jak tady lide popisuji.
Byl hodne neprijemny, prislo mu vhodny mi neco vycitat. Rekl, ze ani neprijima nove pacienty, pri tom na znamem lekari byl uveden opak a sestricka me objednala.
Opravdu nedoporucuji. Hodne neprijemna zkusenost!

Dr. Oleksandr Mykolaichuk

Dobrý den, doporučuji příště až půjdete k zubaři, vyčist´te si pořadně zuby. Neumim byt vlidný na mladou osobu, která přijde do ordinace a má zbytky jidla mezí zuby a spoustu plaku. Chovate-li se s disrespektem k lékaři, nečekejte úcty k sobě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Jsem velmi spokojená s první návštěvou. Pan doktor mi nejen ihned rychle a bezbolestně provedl léčbu zubů, ale i vrátil mi naději že zlomený zub ještě může být zachráněn. Zatím jen výborná zkušenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o.

K panu doktoru Mykolaichukovi jsem přešla (na základě názorů z tohoto webu) z jiné zubní ordinace, kde mi doktorka odmítla léčit dva zuby-osmičky. Doporučovala je vytrhnout, i přestože mně tyto zuby nebolely. Pan doktor Mykolaichuk mi oba dva zuby zachránil (zaplomboval). Je to měsíc po zákroku a s výsledkem jsem zcela spokojená. Ode mě tedy moc děkuji a doporučuji!
PS: paní sestřička je velice milá!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Vypadlá plomba

Pan doktor je naprostý profesionál a zároveň skoro i terapeut. Jsem velký nervák a pan doktor mě dokázal před extrakcí zubu uklidnit natolik, že jsem se úplně přestala bát. Jakýkoliv zákrok u pana doktora je bezbolestný. Má zlaté ruce :-) Navíc si s vámi před zákrokem povídá a vždy podá veškeré informace k tomu, co Vás čeká. Nikdy jsem neodcházela od zubaře s tak dobrým pocitem. Vím, že panu doktorovi můžu věřit a že odvedená práce bude dokonalá.

Pan doktor byl velice milý a vstřícný. Názorně vysvětlil daný problém a následně ho táke efetivně vyřešil. Až se u nás vyskytne další zubní problém určitě pana doktora navštívíme znovu. Mohu pouze doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Nejdříve jsem potkala paní (pacientku), která byla předemnou a ta mi sděluje, že byla dnes podruhé. Naprosto nadšená, chválila pana doktora že je úžasný. :) a já po první návštěvě musím zatím souhlasit! Sestřička také moc příjemná,

Preventivní prohlídky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. zubní vyšetření

Umístění: BohemiaDent s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Umístění: BohemiaDent s.r.o. krytí dásňových recesů

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Opravdu nedoporucuji. Hodne neprijemna zkusenost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o.

PS: paní sestřička je velice milá!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Vypadlá plomba

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Krásný dobrý den, pane doktore. Narazila jsem na Váš odkaz na webu znamylekar.cz a velice jste mne zaujal. Protože jsem jedna z pacientek, která při vstupu do zubní ordinace skoro omdlévá, velice mne uklidnilo hodnocení mnoha Vašich pacientů. Už delší dobu hledám stomatologa a byla bych ráda, kdybych mohla navštěvovat právě Vaši ordinaci. Ráda bych Vás ale poprosila o sdělení orientačních cen za běžné zákroky, abych věděla, zda si mohu Vaší péči dovolit. Pojištěná jsem u OZP. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. S přáním hezkého dne Iveta Špásová iveta.spasova@gmail.com tel.: 724 536 428

Dobry den,
    dekuji za Vas zajem.
    Ceny na "bile" plomby pohybuji se v rozmezi 800-1600 Kč dle rozsahu, metalokeramicka korunka 4600 Kč, celokeramicka korunka 6000 Kč, strojové osetreni 1 kanalku- 700 Kc...
    Nevim totiž jaky zakrok budete potrobovat. Pro objednani volejte prosim v ordinacni hodiny na tel.c.728 386 586. Dekuji. MUDr.Mykolaichuk

Dobrý den,
    Vstupní vyšetření hradí pojiš´tovna. DH provádíme.

• zubní kaz
  • zánět zubní dřeně