Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti od 10 let

POZOR! Příjem nových pacientů je pozastaven do konce r.2022. Děkujeme za pochopení. Milí pacienti! Pokud se nedovoláte - pilně pracujeme u křesla ...

• Zubní kaz
  • Zánět zubní dřeně
  • Částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlová v Praze - aprobační zkouška a uznání rovnocennosti vzdělání - 2012
  • Ukrajinská lékařská stomatologická Akademie, 1997
  • Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcya (Kyjiv, Ukrajina),1988

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Polština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

500 Kč

Hrazeno pojišťovnou

5 000 Kč

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor ma zlate ruce ! Vzdy vse srozumitelne vysvetli a perfektne provede. K zubari chodim beze strachu.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Jiný

Úžasný přístup pana doktora i sestřičky , vše vysvětlí, snaha pomoci co nejdříve .Jejich přístup člověka velmi uklidni

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor Mykolaichuk je naprosty profesional s velkymi zkusenostmi a lidskym prijemnym pristupem.Pana doktora i sestřičku, mohu vřele doporučit.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Jiný

Pan doktor našel volný termín a podarilo se vyřešit můj urgentní problém. Děkuji velice! Oceňuji profesionální přístup.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Nejlepší zubař a příjemná sestřička, už se nebojím jít k zubaři, vřele doporučuji pana doktora,profesionální

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan zubař příjemný,poradí.pomůže a vysvětlí.Já která se zubaře bojím tak od této návštěvy už ne.Myslím tím přímo pana lékaře Mykolaichuka.Sestřička příjemná,milá.Všem doporučuji.Prostředí krásné a čisté.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Byl sem jako vždy spokojen profesionální přistup. Vše mi bylo vysvetleno jak se starat o zuby. Obědnani přes sms dicky v poradku. A v ordinaci nikdy necekam když sem oědnán.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

Pan doktor má zlaté ruce. Zachránil mi zub. Opravnu ošetření na úrovni. Sestřička milá a laskavá. Oba super přístup

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je velky profesional s klidnym pristupem. V ordinaci je vzdy prijemna atmosfera. Dekujeme!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Empatický, příjemný,profesionál z první návštěvy mám výborný pocit, skvělá zdravotní sestřička, krásná vybavená ordinace

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný dobrý den, pane doktore. Narazila jsem na Váš odkaz na webu znamylekar.cz a velice jste mne zaujal. Protože jsem jedna z pacientek, která při vstupu do zubní ordinace skoro omdlévá, velice mne uklidnilo hodnocení mnoha Vašich pacientů. Už delší dobu hledám stomatologa a byla bych ráda, kdybych mohla navštěvovat právě Vaši ordinaci. Ráda bych Vás ale poprosila o sdělení orientačních cen za běžné zákroky, abych věděla, zda si mohu Vaší péči dovolit. Pojištěná jsem u OZP. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. S přáním hezkého dne Iveta Špásová iveta.spasova@gmail.com tel.: 724 536 428

Dobry den,
dekuji za Vas zajem.
Ceny na "bile" plomby pohybuji se v rozmezi 800-1600 Kč dle rozsahu, metalokeramicka korunka 4600 Kč, celokeramicka korunka 6000 Kč, strojové osetreni 1 kanalku- 700 Kc...
Nevim totiž jaky zakrok budete potrobovat. Pro objednani volejte prosim v ordinacni hodiny na tel.c.728 386 586. Dekuji. MUDr.Mykolaichuk

lékař Oleksandr Mykolaichuk

dobrý den, nevidím ordinační hodiny.
přes 14 dní beru ibalgin na boles zubů. Moje lékařka se přestěhovala. Bolest pod spodním můstkem. Mohu se k vám přihlásit a dostavit? bydlím na Barrandově.

Dobrý den,
ordinační hodiny jsou záložce "Informace o lékaři"

lékař Oleksandr Mykolaichuk

• Zubní kaz