BohemiaDent s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 10 let
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
728 38.....

Preventivní prohlídky (1 Kč)

Protetická rehabilitace (5 000 Kč)

Implantologická konzultace (500 Kč) + 3 Více

Estetická stomatologie (1 000 Kč)

Endodontické konzultace

Běžný termín

REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY! Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, dentálni implantaci a protetické stomatologie. Oboru stoma...

• zubní kaz
  • zánět zubní dřeně
  • částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Ukrainian Medical Stomatological Academy, 1997

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Ruština, Polština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o.

K panu doktoru Mykolaichukovi jsem přešla (na základě názorů z tohoto webu) z jiné zubní ordinace, kde mi doktorka odmítla léčit dva zuby-osmičky. Doporučovala je vytrhnout, i přestože mně tyto zuby nebolely. Pan doktor Mykolaichuk mi oba dva zuby zachránil (zaplomboval). Je to měsíc po zákroku a s výsledkem jsem zcela spokojená. Ode mě tedy moc děkuji a doporučuji!
PS: paní sestřička je velice milá!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Vypadlá plomba

Pan doktor je naprostý profesionál a zároveň skoro i terapeut. Jsem velký nervák a pan doktor mě dokázal před extrakcí zubu uklidnit natolik, že jsem se úplně přestala bát. Jakýkoliv zákrok u pana doktora je bezbolestný. Má zlaté ruce :-) Navíc si s vámi před zákrokem povídá a vždy podá veškeré informace k tomu, co Vás čeká. Nikdy jsem neodcházela od zubaře s tak dobrým pocitem. Vím, že panu doktorovi můžu věřit a že odvedená práce bude dokonalá.

Pan doktor byl velice milý a vstřícný. Názorně vysvětlil daný problém a následně ho táke efetivně vyřešil. Až se u nás vyskytne další zubní problém určitě pana doktora navštívíme znovu. Mohu pouze doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Nejdříve jsem potkala paní (pacientku), která byla předemnou a ta mi sděluje, že byla dnes podruhé. Naprosto nadšená, chválila pana doktora že je úžasný. :) a já po první návštěvě musím zatím souhlasit! Sestřička také moc příjemná,

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

K panu doktorovi Mikolaichukovi jsem se dostala shodou náhod, když jeho kolega opustil pracoviště, kam jsem docházela. Měla
jsem štěstí, že se mě ujal právě ve chvíli, kdy jsem se rozhodla vyřešit úlomek předního zubu a zlepšit celkovou estetiku chrupu pomocí několika fazet. Jeho přístup byl naprosto profesionální a výsledek předčil mé očekávání. Je to nejlepší zubní lékař, kterého jsem poznala. Rovněž atmosféra v ordinaci je, i díky sestřičce, příjemná. Vřele doporučuji. Jarmila Ponikelská

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

U pana doktora jsem si nechala dělat nový úsměv a musím říct, že se teď usmívam o sto šest.
Skvělý a profesionální přístup,příjemné prostředí. Se setrickou jsou sehraný tým.

Tuto ordinaci mohu všem vřele doporučit.

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Ambulanci pana doktora jsem si vybrala krome jineho i kvuli mnozstvu pozitivnich recenzi tady a musim rict ze to neni nahoda. Pan doktor i pani sestricka jsou absolutni profesionalove, jak lidsky tak odborne se na ne da spolehnout, neuspokoji se s vysledkem pokud neni alespon 100 procentni. Obzvlast u estetickych vykonu (co byl i muj pripad) se tahle vlastnost ceni.
V ambulanci jsem si nechala udelat dve fazety a dve korunky na prednich zubech a vysledek je fantasticky. Pro ty, kteri se podobneho zakroku boji, urcite jdete do toho v teto ambulanci, neni ceho se obavat a vysledek stoji zato.

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Pana doktora chválím kudy chodím, ale tentokrát už to napíšu i do online světa. Začala jsem k němu chodit asi před pěti lety a do té doby jsem měla se zubaři jen špatné zkušenosti. Měla jsem tenkrát rozsáhlý kaz, kde bylo potřeba i čištění kanálků a následná porcelánová korunka. Musím říct, že pan doktor byl úplně zlatý, vše mi vysvětlil, zákrok byl téměř bezbolestný a zub i korunka jsou doteď v naprostém pořádku. Stejně i další fotokompozitní výplň, kterou mi v průběhu dělal. Co obzvlášť oceňuji je, že pan doktor si dává záležet na modelaci. Přirovnala bych jeho práci k zubařské sochařině. Zub opravdu tvaruje tak dlouho, dokud absolutně nesedí. Dnes jsem byla na návštěve kvůli uštípnutému zubu a opět mi zub krásně vyspravil. Můžu 100% doporučit. :)

Děkuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Korekce

Pokud budeme hodnotit - je to 120 ze 100 ????
Absolutní profesionálita, lidský přístup, dobré ceny a žádná bolest. Je to výrazný perfekcionista (pan Mykolaychuk), který je naprosto na svém místě. Odděleně poděkování sestřičce: úsměv a výborná asistence ve všem. Výborný pan doktor, skvělá sestřička, perfektní tým. Doporučuji 100%!
S úctou a krásnými, zdravými zuby
Stanislav

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Špatný chrup a strach

Velmi doporučuji ordinaci Pana doktora, měla jsem velmi zanedbaný chrup a velký strach, dlouho jsem podle recenzí hledala zubní ordinaci s lidským přístupem, kde mi nikdo nebude nadávat. Před první návštěvou jsem byla hrozně nervozní, jakmile z ordinace vyšla usměvavá sestřička, udělalo se mi lépe. Pan doktor byl naprosto úžasný, hrála muzika, pan doktor si prozpěvoval. Byla jsem poučena o stavu chrupu s následným vysvětlením jak to můžeme vyřešit. Dalších návštěv jsem se nebála, chodila jsem každý měsíc a Pan doktor mě pomalu dával dohromady, vždycky s úsměvem, bezbolestně a vysvětlením, co se bude dělat, proč, kolik to bude stát a když nešlo jen o plombu, bylo mi nabídnuto několik variant řešení.
Abych to shrnula, přístup naprosto profesionální, se sestřičkou tvoří skvělou dvojku, na kterou se budete těšit. Rok a půl od první návštěvy se sama, dobrovolně objednávám na preventivní prohlídky a dentální hygienu, kde je přístup také výborný.
Doporučuji tuto ordinaci na 1000%

5 000 Kč

Preventivní prohlídky

1 Kč

1 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o.

PS: paní sestřička je velice milá!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Vypadlá plomba

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Tuto ordinaci mohu všem vřele doporučit.

Děkuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Korekce

Pokud budeme hodnotit - je to 120 ze 100 ????
S úctou a krásnými, zdravými zuby
Stanislav

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Špatný chrup a strach

Doporučuji tuto ordinaci na 1000%
Kristýna P.

Děkuji, Krystynko

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Krásný dobrý den, pane doktore. Narazila jsem na Váš odkaz na webu znamylekar.cz a velice jste mne zaujal. Protože jsem jedna z pacientek, která při vstupu do zubní ordinace skoro omdlévá, velice mne uklidnilo hodnocení mnoha Vašich pacientů. Už delší dobu hledám stomatologa a byla bych ráda, kdybych mohla navštěvovat právě Vaši ordinaci. Ráda bych Vás ale poprosila o sdělení orientačních cen za běžné zákroky, abych věděla, zda si mohu Vaší péči dovolit. Pojištěná jsem u OZP. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. S přáním hezkého dne Iveta Špásová iveta.spasova@gmail.com tel.: 724 536 428

Dobry den,
    dekuji za Vas zajem.
    Ceny na "bile" plomby pohybuji se v rozmezi 800-1600 Kč dle rozsahu, metalokeramicka korunka 4600 Kč, celokeramicka korunka 6000 Kč, strojové osetreni 1 kanalku- 700 Kc...
    Nevim totiž jaky zakrok budete potrobovat. Pro objednani volejte prosim v ordinacni hodiny na tel.c.728 386 586. Dekuji. MUDr.Mykolaichuk

Dr. Oleksandr Mykolaichuk

• Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli nabirate nove pacienty.Mam takovy problem,od malicka se bojim zubaru..Je mi 27let a bojim se i usmat,tak jsem se rozhodla ze uz stim neco udelam.Mohli by jste mi pomoct?dekuji za odpoved 733573073tel.Hasilova

Dobrý den,
    zavolá Vám sestřička.