Přijímám: dospělí, děti od 10 let

DOVOLENÁ 14.6.- 25.6. 2021 Ordinační hodiny: PO 13:00 - 20:00, ÚT + ČT + PÁ 8:00 - 15:00 _______________________________________________________...

• Zubní kaz
  • Zánět zubní dřeně
  • Částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlová v Praze - aprobační zkouška a uznání rovnocennosti vzdělání - 2012
  • Ukrajinská lékařská stomatologická Akademie, 1997
  • Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcya (Kyjiv, Ukrajina),1988

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Ruština, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

500 Kč

Hrazeno pojišťovnou

5 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Pan doktor je skvělý odborník navíc s lidským příjemným přístupem.Mám v něj absolutní důvěru. Už se nebojím zubaře.
Sestřička i slečna v recepci jsou velmi milé.
Poslední návštěva mně přesvědčila jak pan doktor musí mít svou práci rád, když nelituje prostředků do vybavení ordinace moderní technologií a zároveň myslí na své pacienty a spolupracovníky a nechá pro ně vytvořit krásně a příjemné prostředí čekárny a zázemí. Ordinace je ještě rozšířená o recepci a to je další plus.
Díky
Daniela Kálalová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Výborné ošetření, bez bolesti, nové metody. Vše vysvětleno, skvělé jednání, včetně . milé sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Bozi! navstivila jsem pana doktora opet po trech letech, a zuby jak perlicky! Za tri roky je jeho prace stale skvela. Od te doby, co pana doktora navstevuju, nemam zadne problemy. A ze sem jich mela dost.. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Vždycky mají odborný servis a dneska nebylo to horší než obvykle Doktor Mykolaichuk je výjimečný specialista a po každé se těším na návštěvu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

K panu doktorovi chodím asi 15 let.Je to skvělý odborník a velice citlivý a zodpovědný lékař.Děkuji mu za všechnu péči,kterou mně vždy poskytuje

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Vše na 100% v pořádku, komunikace skvělá, pan doktor velice ochotný, sestřička i slečna na recepci velmi milé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Při odchodu z návštěvy od pana doktora a jeho usměvavé sestřičky mám pocit, že místo bolesti cítím , jako by mě někdo pohladil. Tady mají své pacienty rádi.

Krátce jednou větou:
Jsem v dobrých rukách a jsem tomu moc ráda!!!!

Panu doktorovi přeji i do budoucnosti hodně spokojených pacientů!!!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

K panu doktorovi jsem šla před dvěmi lety na estetickou opravu předních zubů a domácí bělení. Pan doktor byl velice milý, vstřícný a velmi profesionální. Práce pana doktora je perfektní, také musím vyzdvihnout ochotu a přístup, velmi mi pomohl. Stejně tak obě zdravotní sestřičky. Fazety mi stále krásně drží, vypadají naprosto přirozeně, všichni mi úsměv chválí. S přístupem a výsledkem jsem naprosto spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Velká spokojenost,jak s panem doktorem ,tak i s celým personálem.Čisté,hezké prostředí .Určitě všem doporučuji.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Krásný dobrý den, pane doktore. Narazila jsem na Váš odkaz na webu znamylekar.cz a velice jste mne zaujal. Protože jsem jedna z pacientek, která při vstupu do zubní ordinace skoro omdlévá, velice mne uklidnilo hodnocení mnoha Vašich pacientů. Už delší dobu hledám stomatologa a byla bych ráda, kdybych mohla navštěvovat právě Vaši ordinaci. Ráda bych Vás ale poprosila o sdělení orientačních cen za běžné zákroky, abych věděla, zda si mohu Vaší péči dovolit. Pojištěná jsem u OZP. Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. S přáním hezkého dne Iveta Špásová iveta.spasova@gmail.com tel.: 724 536 428

Dobry den,
    dekuji za Vas zajem.
    Ceny na "bile" plomby pohybuji se v rozmezi 800-1600 Kč dle rozsahu, metalokeramicka korunka 4600 Kč, celokeramicka korunka 6000 Kč, strojové osetreni 1 kanalku- 700 Kc...
    Nevim totiž jaky zakrok budete potrobovat. Pro objednani volejte prosim v ordinacni hodiny na tel.c.728 386 586. Dekuji. MUDr.Mykolaichuk

lékař Oleksandr Mykolaichuk

• Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli nabirate nove pacienty.Mam takovy problem,od malicka se bojim zubaru..Je mi 27let a bojim se i usmat,tak jsem se rozhodla ze uz stim neco udelam.Mohli by jste mi pomoct?dekuji za odpoved 733573073tel.Hasilova

Dobrý den,
    zavolá Vám sestřička.