Oleksandr Mykolaichuk, zubař Praha

Dr.
Oleksandr Mykolaichuk verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

23 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 10 let
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
728 38.....

Preventivní prohlídky (1 Kč)

Protetická rehabilitace (5 000 Kč)

Implantologická konzultace (500 Kč) + 3 Více

Estetická stomatologie (1 000 Kč)

Endodontické konzultace

Běžný termín

REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY! Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, dentálni implantaci a protetické stomatologie. Oboru stoma...

• zubní kaz

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ukrajinština, Slovenština, Ruština, Polština

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

U pana doktora jsem si nechala dělat nový úsměv a musím říct, že se teď usmívam o sto šest.
Skvělý a profesionální přístup,příjemné prostředí. Se setrickou jsou sehraný tým.

Tuto ordinaci mohu všem vřele doporučit.

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Ambulanci pana doktora jsem si vybrala krome jineho i kvuli mnozstvu pozitivnich recenzi tady a musim rict ze to neni nahoda. Pan doktor i pani sestricka jsou absolutni profesionalove, jak lidsky tak odborne se na ne da spolehnout, neuspokoji se s vysledkem pokud neni alespon 100 procentni. Obzvlast u estetickych vykonu (co byl i muj pripad) se tahle vlastnost ceni.
V ambulanci jsem si nechala udelat dve fazety a dve korunky na prednich zubech a vysledek je fantasticky. Pro ty, kteri se podobneho zakroku boji, urcite jdete do toho v teto ambulanci, neni ceho se obavat a vysledek stoji zato.

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Pana doktora chválím kudy chodím, ale tentokrát už to napíšu i do online světa. Začala jsem k němu chodit asi před pěti lety a do té doby jsem měla se zubaři jen špatné zkušenosti. Měla jsem tenkrát rozsáhlý kaz, kde bylo potřeba i čištění kanálků a následná porcelánová korunka. Musím říct, že pan doktor byl úplně zlatý, vše mi vysvětlil, zákrok byl téměř bezbolestný a zub i korunka jsou doteď v naprostém pořádku. Stejně i další fotokompozitní výplň, kterou mi v průběhu dělal. Co obzvlášť oceňuji je, že pan doktor si dává záležet na modelaci. Přirovnala bych jeho práci k zubařské sochařině. Zub opravdu tvaruje tak dlouho, dokud absolutně nesedí. Dnes jsem byla na návštěve kvůli uštípnutému zubu a opět mi zub krásně vyspravil. Můžu 100% doporučit. :)

Děkuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Korekce

Pokud budeme hodnotit - je to 120 ze 100 ????
Absolutní profesionálita, lidský přístup, dobré ceny a žádná bolest. Je to výrazný perfekcionista (pan Mykolaychuk), který je naprosto na svém místě. Odděleně poděkování sestřičce: úsměv a výborná asistence ve všem. Výborný pan doktor, skvělá sestřička, perfektní tým. Doporučuji 100%!
S úctou a krásnými, zdravými zuby
Stanislav

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Špatný chrup a strach

Velmi doporučuji ordinaci Pana doktora, měla jsem velmi zanedbaný chrup a velký strach, dlouho jsem podle recenzí hledala zubní ordinaci s lidským přístupem, kde mi nikdo nebude nadávat. Před první návštěvou jsem byla hrozně nervozní, jakmile z ordinace vyšla usměvavá sestřička, udělalo se mi lépe. Pan doktor byl naprosto úžasný, hrála muzika, pan doktor si prozpěvoval. Byla jsem poučena o stavu chrupu s následným vysvětlením jak to můžeme vyřešit. Dalších návštěv jsem se nebála, chodila jsem každý měsíc a Pan doktor mě pomalu dával dohromady, vždycky s úsměvem, bezbolestně a vysvětlením, co se bude dělat, proč, kolik to bude stát a když nešlo jen o plombu, bylo mi nabídnuto několik variant řešení.
Abych to shrnula, přístup naprosto profesionální, se sestřičkou tvoří skvělou dvojku, na kterou se budete těšit. Rok a půl od první návštěvy se sama, dobrovolně objednávám na preventivní prohlídky a dentální hygienu, kde je přístup také výborný.
Doporučuji tuto ordinaci na 1000%
Kristýna P.

Děkuji, Krystynko

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Pana doktora Mykolaichuka mohu všem vřele doporučit. Vždy se o mé zuby profesionálně postará a já ani nevím že jsem prodělala nějaký zákrok. Je to pan doktor bezpolestný. Sestřička je také šikovná a milá. Těším se pokaždé na návštěvu v ordinaci a to jsem dříve nazažila. Zubařů jsem se bála a návštěvy eliminovala na minimum. Dnes je to díky panu doktorovi jinak a jsem za to ráda. Přeji mu spoustu spokojených pacientů. A těším se na příští návštěvu.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Pan doktor je skutečně hvězda mezi zubaři. Jeho ordinaci navštěvuji již třetím rokem a pokaždé to probíhá stejně - moc příjemná atmosféra, usměvavá paní sestřička, velice příjemný pan doktor, sranda a hlavně - nikdy moc dlouho nečekám a tak je návštěva (v tom lepším případě) hotová za pár minut. Obdivuji skvěle vybavenou ambulanci a celkový přístup, na kterém neshledávám jedinou chybičku. Vřele doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pokud budete mít takové štěstí jako já a stanete se pacientem pana doktora Mykolaichuka, mohu vás z vlastní zkušenosti předem ubezpečit, že se vám dostane té nejlepší péče. Naprosto profesionální přístup pana doktora a výsledky jeho práce jsou zcela ohromující.

Po každé návštěvě jeho ordinace žasnu, co vše je možné se zuby dokázat a jak i z mého pohledu mnohdy beznadějného případu (píši o vlastních zubech), může díky jeho zkušenostem a trpělivosti, vzniknout něco téměř jako klenot – pěkného a funkčního.

Každému zákroku předchází důkladná konzultace, vč. návrhů několika vhodných řešení (vše je zcela transparentní). Následně je vše velmi pečlivě provedeno a za použití kvalitních materiálů, na čemž si pan doktor zakládá.

Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná a přátelská. Pokaždé se zde cítím jako doma a to i díky velmi milé sestřičce, která je nepostradatelnou součástí dokonalého týmu pana doktora. Pan doktor si umí dobře vybrat, čemuž odpovídá i kvalita odvedené práce zubní laboratoře, se kterou spolupracuje.

Děkuji tímto panu doktorovi Mykolaichukovi a jeho spolupracovníkům za čas, který mi věnují. Velmi toho vážím a již nyní se těším na další návštěvu.

M. Matějka

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Pan doktor Mykolaichuk je skvely zubar. Velmi pedantny, skuseny, trpezlivy a rozvazny. S kazdym zakrokom si da zalezat a na kazdeho pacienta ma vyhradeny cas, takze sa pacientovi venuje na 100%. V ordinacii vladne velmi pokojna a prijemna atmosfera. S pani sestrickou, ktora je taktiez velmi prijemna a ochotna, tvoria zohraty tím. Je velmi oslobodzujuce ked mozte doktorovi doverovat a tuto doveru som u pan doktora Mykolaichuka nasla. S cistym svedomim odporucam.

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Pan doktor Oleksandr Mykolaichuk je ten nejlepší zubař. Vždy usměvavý a příjemný, velmi opatrný a pečlivý. Jsem velice spokojena. :)

Běžný termín

Preventivní prohlídky

1 Kč

1 Kč

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Tuto ordinaci mohu všem vřele doporučit.

Děkuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Korekce

Pokud budeme hodnotit - je to 120 ze 100 ????
S úctou a krásnými, zdravými zuby

Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

M. Matějka

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    Vstupní vyšetření hradí pojiš´tovna. DH provádíme.

Dr. Oleksandr Mykolaichuk

• Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli nabirate nove pacienty.Mam takovy problem,od malicka se bojim zubaru..Je mi 27let a bojim se i usmat,tak jsem se rozhodla ze uz stim neco udelam.Mohli by jste mi pomoct?dekuji za odpoved 733573073tel.Hasilova

Dobrý den,
    zavolá Vám sestřička.