Přijímám: dospělí, děti od 10 let
728 38.....

Ordinační hodiny: pondělí, středa-13-20.00 út, čt, pá - 8.00-15.00 hod -----------------------------------------------------------------------------...

• zubní kaz
  • zánět zubní dřeně
  • částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlová v Praze - aprobační zkouška a uznání rovnocennosti vzdělání - 2012
  • Ukrajinská lékařská stomatologická Akademie, 1997

Protetická rehabilitace

5 000 Kč

O
Umístění: BohemiaDent s.r.o. endodontické konzultace

V ordinace mam vzdy velmi prijemny, dostavam podrobne vysvetleni. Po poslednim doleceni vsech kazu uz nekolik let nemam zadne Problemy. Je to nejklidnejsi obdobi v mem zivote co se tyka potizi se zuby. Dekuji.

C
Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

Pan doktor i sestřička jsou po všech stránkách nejlepší. Chodíme už celá rodina a všichni jsme stejně spokojení. Co víc dodat.? To musíte sami zažít.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Nejlepší zubař, kterého jsem mohla mít! Pán doktor je moc milý a profesionální. Mívala jsem strach ze dentálních vyšetření, ale už je to úplně jinak od doby, co jsem začala chodit k pánu doktorovi.
Léčba je bezbolestná a bez dlouhého čekání, sestřička je milá, p. doktor je nejlepší v tom, co dělá a působí moc vřele. Jedině můžu doporučit. 100% spokojenost.

Barag hun bolgontoi adil, bi shudnii emchind ochih ih durgui, emchilgee hiilgehed ih ovddog bolohoor. Gehdee Oleksandr emch deer emchilgee hiij ehelsnees hoish yums ogt esregeeree bolson. Ene emch mergejliin oidor tovshind ajlaa hiideg. Bi emchelgeenii tursh ogt ovdolt mederdeggui. Suvilagch emch 2 hoeulaa mash eyeldeg. 100% sanal bolgoj baina.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. protetická rehabilitace

Jsem velice spokojena s perfektním ošetřením, které bylo na čas.Pan doktor a sestřička jsou velice profesionální a lidské.Po odstranění zubu žádná bolest i po odeznění injekce, co mě moc překvapilo. Mužů jen doporučit!!!

Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

Ahoj,tady Lucie???? přiznám se a má to asi každý..obavy ze zubaře.Pan Dr.dokázal opak????Vřele doporučuji.Pan Dr.je velice příjemný, vše vysvětlí,aby člověk pochopil,co se bude dít.Měla jsem zuby v dezolátním stavu a pan Dr.mi je dal dohromady ????Pokud hledáte skvělého a precizního zubaře,tak se neváhejte objednat.Litovat rozhodně nebudete.
S pozdravem Lucie

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

K panu doktorovi jsme se s manželem přehlásili na doporučení známé. Ačkoliv to máme přes celou Prahu, nemohli jsme udělat lépe. Se sestřičkou tvoří skvělý tým, oba jsou moc příjemní. Prostředí je čisté a moderní. Pan doktor má zlaté ruce, už mi zachránil několik zubů a odvedl skvělou práci! A navíc bezbolestně! Děkuji! ET

Umístění: BohemiaDent s.r.o. extrakce zubu

Už po první návštěvě jsem byla nadšena! Pan doktor a sestřička jsou perfektně sjednocení, milý, mají “lidský přístup k člověku, jsou pečlivý a profesionální. Prostředí je čisté a moderní. Dlouho jsem nezažila takový přístup. Skutečně se Vám snaží pomoci. Pan doktor má zlaté ruce, vše je bezbolestné! Jsem nadšena s neměnila bych! Děkuji mnohokrát!

Umístění: BohemiaDent s.r.o.

Každou návštěvu u pana doktora Mykolaichuka si říkám, že musím napsat recenzi. Dostávám se k tomu až po několikáté návštěvě, ale přece.
Dříve jsem chodila k paní zubařce (starší dámě), ke které chodila celá má rodina. Vždy to byla návštěva, ze které jsem odcházela se strachem, že budu muset opět přijít. Změnou zubaře se vše obrátilo k lepšímu. Do ordinace pana zubaře Mykolaichuka a jeho báječné sestřičky dojíždím přes 80 kilometrů a vždy natěšená. Ve zkratce -příjemná atmosféra, skvělý tým, pečlivá práce s kvalitními výsledky a za mě hlavně bezbolestná. Ať jde o trhání osmiček, umrtvení zubů aj. Prostě spokojenost.

Děkuji

Anežka Divíšková

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Trhání osmičky

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Trhal mi osmičku a dále vrtal osmičku. Musím ho opravdu pochválit a to i sestřičku. Bála jsem se hodně - dostala jsem do ruky plyšáka a na oči černé brýle, abych neviděla vsechny ty nástroje k trhání. Všechny úkony byly bezbolestné a trhání bylo překvapivě rychlé, což jsem nečekala. Moje představy (že pan zubař na mě klečí a páčí zub) a obavy byly naprosto zbytečné. Pan doktor je velice šikovný, milý, sympatický pán a zubař na pravém místě. Sestřička je skvělá a také moc příjemná. Za mě samá chvála a vřele tuto ordinaci doporučuji. KK.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Problemy s zuby

Jsem panu doktoru velice vdecna, zachranil me tri zuby, ktere skoro uplne znicili predchozi doktory. Oba pan doktor a sestricka jsou hodne lidske, profesionalne a laskave. Rada tam chodim i kdyz obycejne zubaru se bojim.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den, nevidím ordinační hodiny.
    přes 14 dní beru ibalgin na boles zubů. Moje lékařka se přestěhovala. Bolest pod spodním můstkem. Mohu se k vám přihlásit a dostavit? bydlím na Barrandově.

Dobrý den,
    ordinační hodiny jsou záložce "Informace o lékaři"

lékař Oleksandr Mykolaichuk

Dobrý den,
    Vstupní vyšetření hradí pojiš´tovna. DH provádíme.

lékař Oleksandr Mykolaichuk

• zubní kaz