Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Ordinační hodiny: pondělí, středa-13-20.00 út, čt, pá - 8.00-15.00 hod -----------------------------------------------------------------------------...

• Zubní kaz
  • Zánět zubní dřeně
  • Částečná nebo celková adentie- absence 1 nebo více zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlová v Praze - aprobační zkouška a uznání rovnocennosti vzdělání - 2012
  • Ukrajinská lékařská stomatologická Akademie, 1997

1 Kč

Protetická rehabilitace

5 000 Kč

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Musím říci, že jsem s panem doktorem a sestřičkou velmi spokojen.
Co jsem přestal před cca 2,5 roky chodit k minulému zubaři a našel si ordinaci pana doktora musím jen chválit.
Sestřička je velmi milá a vždy se snaží najít nejlepší termín mé další návštěvy.
Pan doktor mi pomohl s aktuálním stavem chrupu a pozvedl ho na nový level.
Velmi se mi líbí, že využívá nové technologie pro léčbu zubů.
Vždy vše velmi dobře vysvětlí a následně precizně provede.
Opravdu musím říci, že k zubaři již chodím rád a nikdy mě nic při výkonu nebolelo.
Moc děkuji a těším se na další návštěvu.
Spokojený pacient

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Jiný

Velké poděkování patří panu doktorovi za veškerou stomatologickou péči, kterou poskytuje na velice vysoké profesionální úrovni. Jeho práce je vždy precizní, kvalitní, zákroky bezbolestné. A jsem velice VDĚČNÁ i za jeho lidský přístup a snahu lidem pomoci. Před pár dny jsem se na pana doktora obrátila o pomoc s akutním a velkým problémem, který mi svým zásahem způsobila v rámci pohotovostního ošetření jistá zubařka - ani ji snad nedokáži nazvat zubařkou. Pan doktor mě v tom průšvihu nenechal a dostal mě z něj. Z mého pohledu - jako pacienta, se jednalo o náročný chirurgický výkon a extrakci, se kterou si pan doktor Mykolaichuk excelentně poradil. Pro mě nejlepší stomatolog, jak po stránce profesionální, tak i po stránce lidské. A nelze opomenout ani vždy usměvavou a velice příjemnou sestřičku a krásné prostředí. Pane doktore, DĚKUJI.

G
Umístění: jiné místo Jiný

Rychle a kvalitne odvedena prace. Pan Mykolaichuk je velice prijemny a lidsky. Mela jsem obavu ale pan doktor me ji velice zbavil svym pristupem a profesionalitou. Dekuji

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

K panu doktoru chodím mnoho let. Vždy mě uklidní svým klidným hlasem,typu to bude dobré, dopadne to dobře, nebojte se. Pracuje opatrně a precizně i ve složitějších situacich. Prostředí příjemné, čekárna působí až nelékařským a domácím dojmem. Sestra velmi přijemná. Musím konstatovat, že celkový dojem je nadprůměrně pozitivni. Pavel Korbel, Praha

Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

Pan doktor je moc šikovný a velký profesionál. Vytvořil mi krásnou zubní fazetu v předu na jedničce a mojí mamince udělal krásný nový úsměv celé horní patro a vše se moc povedlo a vypadá to opravdu moc hezky. Do této ordinace se vždy ráda vracím, Paní sestřička je také moc hodná a milá. Ještě jednou za vše moc děkujeme a ordinaci doporučujeme.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Šla jsem k panu Mykolaichuk na doporučení a musím říct, že takhle jsem nikdy spokojená nebyla. Ordinace je krásná a působí na mě klidně, také je tam úžasně přátelský prostředí a proto je to snad i poprvé kdy nemám strach jít k zubaři. Preciznost a znalost. Pan Mykolaichuk je úžasný a pomohl mi ke krásnýmu úsměvu a za to moc děkuji.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. Běžný termín

Poprvé jsem do ordinace přišla před více jak 2 lety ve stavu, kdy jsem měla v puse strašnou paseku. Pan doktor mi postupně vyléčil všechny zuby a těch zákroků a druhů zákroků nebylo málo. Mohu tedy s klidem tvrdit, že si poradí s jakýmkoliv problémem. Nic u něj nebolí a když máte trošku strach, tak humor pana doktora a neuvěřitelně milá sestřička vás uklidní. Jsou skvělý tým. Krásné prostředí čekárny už je jen bonus.

O
Umístění: BohemiaDent s.r.o. endodontické konzultace

V ordinace mam vzdy velmi prijemny, dostavam podrobne vysvetleni. Po poslednim doleceni vsech kazu uz nekolik let nemam zadne Problemy. Je to nejklidnejsi obdobi v mem zivote co se tyka potizi se zuby. Dekuji.

C
Umístění: BohemiaDent s.r.o. estetická stomatologie

Pan doktor i sestřička jsou po všech stránkách nejlepší. Chodíme už celá rodina a všichni jsme stejně spokojení. Co víc dodat.? To musíte sami zažít.

Umístění: BohemiaDent s.r.o. preventivní prohlídky

Nejlepší zubař, kterého jsem mohla mít! Pán doktor je moc milý a profesionální. Mívala jsem strach ze dentálních vyšetření, ale už je to úplně jinak od doby, co jsem začala chodit k pánu doktorovi.
Léčba je bezbolestná a bez dlouhého čekání, sestřička je milá, p. doktor je nejlepší v tom, co dělá a působí moc vřele. Jedině můžu doporučit. 100% spokojenost.

Barag hun bolgontoi adil, bi shudnii emchind ochih ih durgui, emchilgee hiilgehed ih ovddog bolohoor. Gehdee Oleksandr emch deer emchilgee hiij ehelsnees hoish yums ogt esregeeree bolson. Ene emch mergejliin oidor tovshind ajlaa hiideg. Bi emchelgeenii tursh ogt ovdolt mederdeggui. Suvilagch emch 2 hoeulaa mash eyeldeg. 100% sanal bolgoj baina.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den, nevidím ordinační hodiny.
    přes 14 dní beru ibalgin na boles zubů. Moje lékařka se přestěhovala. Bolest pod spodním můstkem. Mohu se k vám přihlásit a dostavit? bydlím na Barrandově.

Dobrý den,
    ordinační hodiny jsou záložce "Informace o lékaři"

lékař Oleksandr Mykolaichuk

Dobrý den,
    Vstupní vyšetření hradí pojiš´tovna. DH provádíme.

lékař Oleksandr Mykolaichuk

• Zubní kaz