Dbejte o své zdraví

147 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Běžný termín

Příjemné prostředí a milé jednání Dodržení času na který jsme byli objednáni. Celková spokojenost.

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Jiný

Skvělý přístup pana doktora i sestřičky. Vše mi bylo vysvětleno, nabídnuto nejlepší řešení, jsem velice spokojena. Tohoto zubního lékaře se skvělým personálem mohu jen doporučit. Zařízení je moderně vybaveno. Všude čisto. Ceny za výkony bych na dnešní dobu hodnotila jako přijatelné. Objednací doba je cca 1 měsíc.

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Běžný termín

Děkuji za vše .Maximální spokojenost .Dokonalá práce. Doporučuji p.dr je pedantni a budete spokojeni

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Jiný

Pan doktor je naprostý profesionál, dnes mi ošetřil bolestivou ránu po resekci zubu! Jako skvělý odborník řešil odstranění příčin bolesti, nikoli její potlačení analgetiky, které stejně už nezabírala! Moc děkuji za jeho přístup a okamžitou pomoc!!!

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Běžný termín

Je to správný zubař a ví co dělá jiného bych nechtěl, byl jsem v Hradci Králové a tam nejsou tak upřímný a hodný.

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Běžný termín

Skvely, sikovny a velmi empaticky zubar. Nemohu opomenout ani pani asistentku, ktera je jedním slovem užasna.

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk preventivní prohlídky

Pan doktor je profesional, velmi prijemny, kvalifikovany, vzdy dobre poradi, zakroky su bezbolestne a s vysledkom sme vzdy spokojni. Chodime uz niekolko rokov ja aj muz a nemenili by sme. Sestricka je mila a s panom doktorom funguju vyborne. Ordinacia je moderna. Mozem iba doporucit.

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk ošetření kořenových kanálků

Skvělý pan doktor, konečně se k zubaři těším!! Profesionál! Vše podrobně vysvětlí a zákrok provede bezbolestně. Mohu jen vřele doporučit!!!

C
    Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk ošetření kořenových kanálků

Pán doktor, Mykolaichuk, velmi dobrý zubař, profesionál v oboru, ve městě Praha. Opravdu Doporučju.

Lékař: lékař Oleksandr Mykolaichuk Běžný termín

Bylo skvělé udělaná léčba a příjemné prostředí pro pacienty! Žádné spoždeni! Příjemný personál, úžasné chování k pacientů