Jandova 598/1, Vysočany, Praha 9, Praha

Celokeramická korunka • 5 500 Kč

Dentální hygiena • Od 1 000 Kč +13 Více

Digitální snímkování RVG a OPG................hrazeno ZP

Lokální anestezie (u jednoho zákroku)..........hrazeno ZP

Léčba kazu všemi druhy výplní: maximální zachování zubní tkáně

Od 4 500 Kč

700 Kč

950 Kč

Od 14 000 Kč

Smile Centrum

Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie, protetika, stomatochirurgie, zubní implantologie

• zubní lékař - stomatolog

Na kliniku pana Dr. Ridchenka docházím již několik let (mám dojem, že jsem byla jedna z jeho prvních pacientek, když začínal). Nebýt jeho, už bych asi nosila zubní protézu. Po několikaleté předchozí péči českých rádoby zubařů jsem měla prakticky všechny zuby v devastovaném stavu. Pan doktor mi je postupně během jednoho roku pospravoval tak, že v současnosti docházím pravidelně na ústní hygienu a preventivní prohlídky jsou opravdu jen formalitou. Mockrát děkuji.

Umístění: Smile Centrum prevence zubního kazu

Navštívila som Family Denal Care 2krát, prvýkrát na vstupnú prehliadku, ktorá prebehla v poriadku. Druhýkrát to bolo hneď nasledujúci deň kvôli oprave dvoch kazov, ktoré ani neboli viditeľné a nie som si vôbec istá, či nejaké boli nakoľko sa o svoj chrup starám pravidelne a na Slovensku som navštevovala špičkovú zubnú kliniku. Odbornosť zubára nebudem komentovať, ale špinavé umyvadielko na vyplachovanie úsnej dutiny áno. V momente keď som v ňom zbadala krv a kúsky ulomených zubov (pravdepodobne predchádzajúcich pacientov) sa mi zdvihol žalúdok. Bola som rada, keď z ambulancie odišla. Hygiena v zubnej ambulancii by mala byť na prvom mieste!! Po tejto skúsenosti som si povedala, že kliniku viac nenavštívim, avšak 2 dni po zákroku sa mi ozvala zdravotná sestra. Vraj mi omylom zabudli započítať plnú sumu za odvedenú prácu a ešte im dlžím ďalšich 1000 Kč. Podotýkam, že som chcela platiť kartou, čo mi nebolo umožnené a po platbe v hotovosti, ktorej predchádzala otázka či potrebujem doklad, som obdržala kus papiera, na ktorom bola napísaná. suma.

lékař Oleg Ridchenko

Dobrý den paní Šoková,
děkuji za zpětnou vazbu, rád vysvětlím situaci ze strany lékaře. Na vstupní prohlídce se opravdu zjistilo, že chrup máte celkem v dobrém stavu, nicméně podle rentgenologického vyšetření bylo objektivně vidět, že máte u dvou zubů aproximální (mezizubní) kazy, které pouhým okem nejsou vidět. Proto je v České republice zakázáno, provozovat stomatologickou praxi bez rentgenového zařízení a povinně rentgenové snímky v rámci preventivních prohlídek zhotovujeme. Snímky máme stále k dispozici, kdykoli můžete přijít a my Vám rádi situaci znovu vysvětlíme a vše ukážeme.
Co se týče plivátka, tak opravdu na dně sítka, bylo pár drobných kousků bílé silikonové otiskovací hmoty po otiscích. Desinfekce a proplach plivátka samozřejmě proběhla, jako vždy po každém pacientovi, avšak sestřička která v tu dobu sama sloužila mezi dvěma křesly, z důvodu nemoci kolegyně, sítko zapomněla vysypat. Teprve se zaškoluje, desinfekci a proplach samozřejmě stále kontroluji, manuální očistu jsem nezkontroloval. Tím nechci situaci omlouvat, uznávám že je to chyba, která ale nemá vliv na hygienu ordinace. Nyní dáváme velký důraz na kontrolu sítka na dně plivátka, i po preventivních prohlídkách a otiskování.
K otázce finanční stránky bych rád řekl, že sestrička Vám vypsala klasický paragon s číslem, jménem, částkou, datem a razítkem s podpisem a opravdu spletla výslednou částku. Zjistili jsme to hned ten stejný den Vaší návštěvy, v pátek v podvečer na konci směny. Nechtěli jsme Vás již vyrušovat a proto Vám sestřička zavolala až v pondělí. V současné době jednáme o zavedení platebních terminálů, instalaci předpokládáme do konce roku.
Celou záležitost hodnotím jako souběh špatných okolností, je mi velice líto že jste na místě nic nepodotkla. Například bych Vám rád situaci v ústech zdokumentoval pomocí intraorální kamery, nebo by se hned napravila situace se zbytky silikonové hmoty v sítku a vše se vysvětlilo. Vzhledem k Vašemu špatnému pocitu, jsem se rozhodl, že zbývající částku 1000,- hradit nemusíte.
Děkujeme za upozornění. Budeme ještě přísněji dohlížet na chod ordinace.

S pozdravem za Family Dental Care,
zubní lékař Oleg Ridchenko

U pana doktora jsem již 4 rokem a je to v pohodě. Nikdy žádná bolest, žádný stres, je velmi milý, ochotný. Žádné zbytečně opakované, napravované zákroky, prostě vše drží jak má. Vřele doporučuji.

Opravdu kvalitní zubařská péče, vše provedeno rychle a hlavne bezbolestně. Nikdy mě od něj nic nebolelo, a to ani po zákroku. A pohledná sestřička co víc si přát. :-)

Vynikající a pečlivý zubař, který vysvětlí i poradí. Navíc má velmi milou sestřičku. Rozhodně nejlepší zubař jakého jsem kdy měl!

Profesionální přístup, kvaltině odvedená práce a celková pečlivost. Ordinace je moderně vybavena a personál milý.

Na doporučení svého známého jsem před 4 lety zkusila nového zubaře a určitě nelituji. Vždy mne čeká perfektní, profesionální přístup. Velmi oceňuji nejen jeho precizní práci, ale taktéž jeho obdivuhodný celoživotní zájem o obor. Pan doktor dělá jak standartní zákroky, tak i velmi často navštěvuje např. zahraniční školení a velmi pečlivě sleduje nejnovější trendy. Pokud má člověk zájem, velmi ochotně se o takto získané zkušenosti podělí, event. v případě zájmu i provede. Dále je pro mne důležitý i věk pana doktora, do důchodu má totiž celkem daleko, za což jsem velmi ráda. Velmi těžko bych hledala srovnatelně dobrého.

prošla jsem pod rukama mnoha zubařů....pan doktor Ridchenko je z nich nejlepší, milý, laskavý, vše vysvětlí, do ničeho mě nenutí....skvělá zkušenost

_

Pan doktor srozumitelne vysvetlil moznosti, jednu z nich doporucil a nechal me vybrat. Je velmi sikovny, zub vytrhl naprosto bezbolestne a behem necele minuty. Sestricka je mila a usmevava. Doporucuji.