Ordinace praktického lékaře
Rašínovo nábřeží 42, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře

po 20 letech v Praze jsem konečně našla skvělého zkušeného a chytrého praktika, ochota, krátká čekací doba, témět holistický přístup, člověka vnímá ve všech souvislostech

Možná je paní doktorka svérázná, ale každý jsme nějaký a každému vyhovuje něco jiného. Nicméně, těžko lze posoudit z laického pohledu s jakými pacienty se setkává a občas je třeba mít hroší kůži :-)
K paní doktorce chodím víc, jak 25 let a jsem na ní zvyklá, vím, že nikdy nic nepodcenila a pokud pošle k jinému lékaři, je to jen správně. Potvrdí si tím např. své stanovisko, anebo usoudí, že je to parketa pro odborného specialistu. Osobně jsem zažila paní doktorku jako nesmírně obětavého a lidského člověka, jenž neváhá nasadit svou pomoc kdykoli. Je nejen profesní lékař, ale i ochotna a obětavá řešit zdravotní problémy i když nejste právě mobilní. Čtu v příspěvcích, že není diskrétní...to, že se zmíní o nějakém problému a vskutku nejmenuje, pak se nad tím jistě do hloubky zamýšlí a nepřejde to pouze nevšímavě. Mám pár diagnóz, kdy musím pravidelně navštěvovat i jiné odborné lékaře a mohu říci, že jsem se setkala s lékaři, jenž jsou i zcela nekomunikativní, či afektovaní... Zajímá mě jaká je profesně (to mě k ní koneckonců přivádí), a na to si opravdu za ta léta stěžovat nemohu. Jistě, že každý máme jiný práh cítění a vnímání a tam, kde se jiný cítí dobře, tam bych se mohla ošívat třeba zase právě já. Na pí. doktorku osobně nedám dopustit. Chuchmová

W

Jmenuji se Kateřina wawrečková. K paní doktorce docházím již 15 let. Vzhledem k tomu, že jsem o své zdraví velice úzkostná, tak jsem prošla rukama mnoha lékářů- vše na doporučení paní doktorky, aby se nic nezanedbalo... byť už si asi občas taky trošku ťuká na hlavu :-). Je to skvělá a svědomitá ženská, která nenechá nic náhodě. Umí dát pár dobře mířených rad do života a dělá to stim nejlepšim úmyslem. Je mi 35 a je taková "druhá mamina", která si nebere servíty a umí říct věci pěkně přímočaře. Zároveň ale udělá vše, aby mi bylo lépe... A jestli ráda povídá o pacijentech , tak pouze kvůli příkladu a nejmenuje.. A co se rodinných příslušníků týče, tak snad není co řešit....tak ať si člověk najde jinou lékařku, než mají rodiče...A jestli má občas ne donbrou náladu sestřička nebo paní doktorka...ježíš, jsme jen lidi a upřímně, neznám nikoho kdo by se vydržel nonstop usmívat, ikdyž je jeho práce práce s lidmi.. A co sestřičky a její facky týče...nevím, jestli je to pravda, ale přijde mi ještě ubožejší, takhle někoho pranýřovat kvůli straré záležitosti, je to ubohý! Každý v životě udělal nějakou chybu a nejhorší jsou ti, co pak soudí. Za mě je sestřička v pohodě a správná na svém místě.
Shrnuto: Jsem vděčná za paní doktorku a se sestřičkou, jsou dobrý tým.

U paní doktorky jsem byla nějakou dobu registrovaná. Mám časté angíny a tak jsem opakovaně využila jejích služeb. Návštěva u ní probíhala vždy stejně:
Po pozdravu následovala samochvála od paní doktorky, včetně výčtu a jmenného seznamu pacientů, které zachránila před jistou smrtí anebo alespoň před doživotními problémy. Když jsem se snažila tento úvod "přeskočit", aby jsme mohly pokročit k samotnému vyšetření, došlo také vždy ke stejnému vývoji. Při pohledu do mého krku vždy poctivě zahlásila, že tam asi něco je, ale že tam nevidí a že má bezva kamarádku lékařku na I.P.Pavlova, kam si jistě a ráda zajedu, když je mi tak dobře, že? Takže jsem si vždy zajela za její kamarádkou-lékařkou, kde jsem si vyčekala další frontu v čekárně. Je pravda, že paní doktorka vždy ochotně svým spřízněným kolegům, ke kterým odesílá své pacienty, zavolá a domluví, že tam přijdete a pravděpodobně s čím a nezapomene vám připomenout, kdo že vám to tak skvěle pomohl!!
Až budu v důchodu, budu nedoslýchavá a v televizi nebudou dávat moc seriálů, třeba začnu k této lékařce znovu chodit. Ale silně o tom pochybuji! V žádném případě nedoporučuji a zdůrazňuji, že jen telefonování s ní je pro silné povahy a pro ty, komu nevadí, že nemohou dokončit ani jednu větu a cokoli oni sami nebo jiný lékař kdy provedl, bylo dozajista špatně.
S doporučením "TUDY NE!" a s názorem, že každý svého štěstí strůjcem, přeji prima den!

U paní doktorky jsem byla krátkou dobu registrovaná a v případě potíží jsem k ní docházela. Mám relativně časté angíny a kdykoli jsem do ordinace přišla, odehrálo se totéž: po pozdravu následovala samochvála paní doktorky a výčet se jmény pacientů, kterým všem zachránila život a které vytáhla hrobníkovi z lopaty, včetně konstatování, že je totiž výborný diagnostik a vidí i to, co ostatní přehlédnou.
Když jsem připomněla, že jsem tam z toho důvodu, že mi není dobře, přistoupila k samotnému vyšetření. Když se dostala k problému - k mému krku - vždy prohlásila také totéž: "Já tam nevidím, já vás pošlu ke své kamarádce na nám. I.P.Pavlova a ona se na Vás podívá!" To je opravdu fajn, když jedete ke svému lékaři v "nic-moc stavu" a on Vás pošle k dalšímu lékaři, kde si vyčekáte další frontu ... prostě nevím, proč vyšetřuje, když nevidí!
Dalším faktem pro mě zůstává, že ač znám relativně dost jejích pacientů, neznám jediného, který by o ní "skutečně" tvrdil, že je dobrý diagnostik - to jsou slova jen paní doktorky samotné. Jinak skutečné hodnocení na ní se až nápadně shoduje s mým - problematické a konfliktní jednání, skákání do řeči, samochvála a nakonec odeslání jinam! Bomba a nikdy víc!!

K paní doktorce Vajsthajtlové jsem začala chodit před 3 lety a mohu zodpovdně říci,že jí vděčím za to ,že žiju. Diagnostikovala okamžitě příčinu mých vleklých zdravotních problémů i když mně před tím
"tkzv.specialisté"léčili na něco úplně jiného. Absolvovala jsem operaci a jsem v pořádku. Tak pečlivého,účastného a profesionálního lékaře jako je paní doktorka jsem ještě nepotkala. Doufám,že
bude ještě dlouho pracovat a pomáhat svým pacientů.Za sebe mohu říct,že jí nikdy nepřestanu být
vděčná.

Velmi dobrý

Je mi 53 let. Když jsem k paní doktorce, před spoustou let přišel, vytáhla mě téměř hrobníkovi z lopaty, kde mě dostali jiní "odborníci". Paní doktorka je velmi příjemná, zajímá se o celkový stav pacienta, zjišťuje příčinu onemocnění a tu se snaží odstranit. Vyváženě dovede používat léky, ale i "dobré slovo", což je někdy už poloviční úspěch. Jestli je někdy svérázná? Asi to je zapotřebí. Někdy je to to poslední, co zabere na jakékoliv frontě. Ke mně se ale chovala vždy velmi vstřícně a příjemně. Pokud mi chtěla něco osobního říct, co by neměl nikdo slyšet, řekla mi to o samotě. Co se týče diagnostiky, pozná víc, než by si kdo pomyslel, takže vyřeší i problém, se kterým jsem původně nepřišel. Díky komplexní lékařské péči paní doktorky v uplynulých létech, jsem na tom tak dobře, že již mnoho let žádnou péči nepotřebuji, ale když se objeví jakýkoliv zdravotní problém, tak vím, že mám možnost jít tam, kde dostanu pomoc i v těch nejhorších chvilkách.

Pacient LG

Zodpovědná lékařka, přijemná v jednání.

Skvělá doktorka, která prokoukne simulanty. Četl jsem reakci Šárky Chotový - ženská, ty jsi na palici,to je spíš na psychiatrii, být doktorkou, zažaluju tě za utrhání na cti a pomluvu!!!!!!!!!!