Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zenklova 1545/39, Praha
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je můj anděl. Chodím k ní už 8 let a při každé nemoci na mě byla milá, hodná, vše mi podrobně vysvětlila. Člověk se od ní vrací s pocitem, že na Vás někomu opravdu záleží. Když mám nějaký požadavek nebo podezření, nemá problém mě doporučit k odborníkovi. Zkrátka tahle doktorka je prostě třída.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy pomohla, příp. doporučila ke specialistovi. Sestřička je milá a pokaždé se snaží vyjít vstříc. Jsem rád, že jsem si před léty zvolil tuto ordinaci.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je absolutní profesionál. Jedinou ji napadlo zaslat mě na CT břicha a zjistit příčiny hubnutí, zvracení, bolestí a hyperglykemie. Našla úžasnou kombinaci léků na úlevu od bolestí. Žádný specialista to nedokázal a na IKEM to dokonce odmítli řešit!! Sestřička? Ke mně perfektní - osobně i po telefonu.

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka vždy pomůže, poradí, případně pošle ke specialistovi. Vše jde jako na drátkách, žádné průhaty + milá sestřička :)

K
Ověřeny pacient

100% doporučuji !

K
Ověřeny pacient

profesionál

K
Ověřeny pacient

Spokojenost. Je lidská, vyslechne, poradí, nečekáte v její ordinaci hodiny. Co více si přát.

Z

Paní doktorka je sice náladová,ale pacienta vyšetří a když uzná,že je to potřeba pošle na další vyšetření.K sestřičce nemám výhrady.

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená.Několik let je mou praktickou lékařskou. Má zájem, pomůže, podpoří. Trochu jí to kazí sestřička. Její přístup k pacientům spíše odrazuje. Trochu vstřícnosti a vlídnosti by neuškodilo.

Ověřeny pacient

Je skvělá, profesionálka, milá a nepovyšuje se. Přešla jsem od doktorky, která paní doktorce Hammerové nesahá profesně a lidsky ani po kotníky. Úplně si užívám ten rozdíl. :) Jsem spokojená i se sestrou, k jejímu chování také nemám výhrady. Po předchozích negativních zkušenostech se mi zdá opravdu velice vstřícná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti