Vratislavova 11, Praha 2, Praha

Běžný termín +7 Více

Implantáty • od 19 000 kč

Keramické korunky • od 5 500 kč

Komplexní vyšetření tvrdých i měkých tkání

Stomatolog MUDr. Leden Miloslav pracuje v zdravotnickém zařízení MUDr. Leden Miloslav v obci Praha 2. Člen České stomatologické komory od 11. října 20...

• zubní kaz

Parodontologické konzultace

Rentgen zubů

od 100 kč

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím již několik let a jsem velmi spokojená. Pan doktor je citlivý, ochotný, vše vysvětlí, chodí mi upozornění na pravidelné kontroly, jsem velmi spokojená. Děkuji

Umístění: Ordinace

Pan doktor Leden je velice pečlivý trpělivý a velmi férový stomatolog na kterého nedám dopustit. I přesto že nemá smlouvu s mojí pojišťovnou, pořád je ve všech ohledech nejlepší. Vřele doporučuji!

Ocenuji lidsky a profesionalni pristup pana doktora i sestricky, v ordinaci prijali v patek dceru na vytrzeni mlecneho zubu, prestoze jsme byli neplanovani a "z ulice", tedy nejsme pacienti pana doktora. Pan doktor to s detmi vyborne umi, dcera odesla bez stresu a v pohode, prijemna atmosfera. Sama jsem z oboru a znam ruzne pristupy lekaru. Pane doktore, dekuji a preji Vam i sestricce hodne profesnich i osobnich uspechu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím pár let, nyní i s malou dcerou, která dost vyvádí...pan doktor to zvládá skvěle a dcera už to bere jako příjemnou návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Diky panu doktorovi a jeho mile sestricce, jsem prekonala strach ze zubaru. Chodim k nemu i se svou dcerkou a muzu rict, ze se na nej obe tesime :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je precizni a pracuje velmi jemne. Strach ze zubare mi pomohl odbourat. Jsem velmi spokojena s pristupem i odvedenou praci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám velký strach ze zubaře. Pan doktor i sestřička mě vždy uklidní a odcházím s úsměven na tváři. Pan doktor je moc šikovný a opravdu pečlivý, setsřička je moc milá a starostlivá. Jsem moc spokojená s profesionálním, ale zároveň velmi lidským přístupem. Děkuji

Mudr. Miloslava Ledena mohu na základě osobních zkušeností rozhodně doporučit.
Především oceňuji jeho velice precizní a pečlivou práci. Kvalitně provedené ošetření je důvod, proč jsem pana doktora vyhledala v jeho ordinaci po odchodu z kliniky. Přístup k pacientům hodnotím jako profesionální a zároveň velmi lidský.
Po zkušenostech s ošetřením na několika klinikách doporučuji ošetření u Mudr. Ledena.
Ing. Janů

Jsem velmi spokojená s profesionálním i lidským přístupem jak pana doktora, tak sestřičky.
Velké DÍKY.
Kosmatová

Musím ocenit velice vstřícný přístup pana doktora i sestřičky, navštěvuji pana doktora pravidelně a jsem velmi spokojen :-) Můžu jen doporučit. L. Krejčí

• zubní kaz
  • problémy se zuby