6 000 Kč

2 000 Kč

9 000 Kč

15 000 Kč

• zubní lékař - stomatolog

Velmi milý a simpaticky,empatický zubar.Vse vysvětlil.Byla jsem na akutním trhání osmičky.Libila se mi i krátka objednací lhuta

Chodím k panu doktorovi více já 10 let a jsem naprosto spokojen. Vše vysvětlí, jeho praxe a odbornost je na vysoké úrovni.

Umístění: Bulovka Dental Clinic a.s.

Úžasný přístup k dětem, pan doktor dokáže s dítětem rychle navázat vztah a získat si důvěru, tříletá dcera si nechala úplně v klidu ošetřit a zaplombovat 4 zuby. Vydržela na křesle přes hodinu, pan doktor si s ní celou dobu povídal a vtipkoval, zabavoval, pouštěl na monitoru pohádky. Dcera už se těší na příští návštěvu.

Umístění: Bulovka Dental Clinic a.s. Péče o zuby syna

K panu doktorovi jsme se dostali na doporuceni, celý přístup a zákrok s plným nasazením, odborně hodnotit neumím, ale vysvětlil, ukázal, chápala jsem. Nabídl řešení vysvětlil důvod. K malemu synkovi, který potřebuje hodně šikovný a trpělivý přístup se choval skvěle, rozesmival, zabavoval, vysvětloval, bez násilí, trpělivě. Děkujeme. Tohle hodně doktorů není zvyklá dělat, nebo neumí. Má hezký vztah k dětem.

Touto cestou bych velice ráda poděkovala Mudr.M.Tomkovi,Ph.D., který mi pomohl se specializovaným problémem. Chtěla bych vyjádřit spokojenost s kvalitou odvedené práce a příjemným profesionálním přístupem.I.Lohrová

C

Na pána doktora podávam sťažnosť, pretože po tom ako som ho navštívila na pohotovosti mi vyvrtal zdravý zub a poškodil nerv... zub mi odumiera a jeho záchrana ma stojí 100vky eur ... Neviem kde sa mám sťažovať, neviem ako sa brániť a neviem, kto mi vynahradí čas a peniaze a hlavne tu bolesť, ktorú musím trpieť každú návštevu u zubára, práve kvôli nemu.

Rozhodně nedoporučuji, hlavně sestra pana doktora je velmi arogantní a nepříjemná. Po vytržení zubu jsem měla ihned velké bolesti, předpokládám že mi schválně aplikovali slabší anestezii. Když jsem se snažila k doktorovi objednat, byl mi třikrát položen telefon. Ukázka toho, jak by zubní ošetření rozhodně nemělo vypadat. Ihned jsem také dostala papíry, s tím, že o důchodce není zájem, ať si najdu jiného zubaře.

C

Pan doktor Tomka je špičkový zubní lékař a kdo tvrdí opak měl by se zamyslet nad svým IQ. Troufám si tvrdit, že jako lékař s několikaletou praxí ve svém oboru nepotřebuje radit od kdejakého laika s postupem ošetření. K panu doktorovi chodím již řadu let a na jeho práci si nemohu ani v nejmenším stěžovat. Naopak je to můj první lékař, který se nezabývá pouhou rekonstrukcí chrupu ale kupříkladu se obtěžuje na rozdíl od mnohých kolegů s "banalitami" jako je odstraňování zubního kamene a o estetičnosti bílých výplní a protetických prací ani nemluvím. Pan doktor je velice precizní. Lékaře bych určitě neměnil.

Nedoporučuji ,nic neumí,je arogantní.
Špatný zubař

Nemůžu souhlasit se špatným hodnocením přede mnou. S panem doktorem jsme byli vždycky nadmíru spokojeni. Sám mi navrhl vyndání právě osmičky, z důvodu toho, že tlačila na vedlejší zub a mohl by se tam rozvinout kaz. Vyndaní bylo bezbolestné a hotové asi za 10 minut. Chodíme k němu celá rodina včetně dvou malých dětí a pan doktor byl vždycky absolutně profesionální a velice milý. Sama jsem se zubaře vždycky bála, ale k panu doktorovi chodím bez obav a pravidelně.