Umístění: Olšanská poliklinika

K panu doktorovi Milanu Schovánkovi chodím již více jak dvacet let, hned po svém příchodu na nové zaměstnání do Prahy. Je to skutečný odborník, který má navíc tu cennou schopnost člověka vyslechnout, uklidnit a doporučit mu to nejlepší řešení v jakékoli situaci, se kterou se na něho obrátí.
Nikdy nedělá unáhlené závěry, ale podrobně prozkoumá nemocného,v případě potřeby zašle na nezbytná odborná vyšetření, analýzy či rozbory a pečlivě zvažuje závěrečné rozhodnutí.
Jsem velmi rád, že jsem měl tu čest takového lékaře a člověka poznat a že mohu být jeho pacientem, se sestřičkou tvoří výborný tým.
Pane doktore, za vše Vám upřímně děkuji. S přáním všeho nejlepšího - Zdeněk Sirůček

Vybral jsem doktora dle recenzí na tomto webu. Jsem mladý člověk, tedy né důchodce, který má na všechno dost času. Pan doktor, jakožto senior, má také zjevně dost času. Když k němu jdu na běžnou kontrolu, po neskutečě dlouhém čekání v čekárně si pan doktor v poklidu otevře soubor v počítači, pomaličku ho projíždí a jednou za deset minut položí otázku. Všeho všudy je pomalý, moc se nenadře a hlavně nespěchat, aby ste tam byli co nejdéle. Veškerou práci dělá sestra, a to ideálně ještě v čekárně, kde svámi (i se všemi ostatními kolem vás) velmi velmi nepříjemným tónem předevšemi probere váš zdravotní stav a když to jen trochu jde, pošle vás domů, že k p. doktorovi ani nemusíte. Minulý týden tam ztrapnila jednoho pána, až mi ho bylo líto.
Shrnuto a podtrženo, přístup a prostředí naprosto tragické, profesionalita zatím podle mě normální, ale moc se p. doktor nesnaží.

Pane doktore děkuji,přesto,že jsem se daleko odstěhovala, budu nadále k Vám dojíždět.

W

Pan doktro Schovánek je vynikající jak člověk tak i lékař. Má správný přístup k lidem, je velice příjemný.Chodím k němu řadu let a jsem velmi spokojená.Kéž by bylo takových lékařů více.

Velmi dobrý doktor a báječný člověk. Ze života nedělá vědu a umí naslouchat. Pečuje o mne už 27 let a i když by mohl jistě už dávno odpočívat, doufám, že ještě minimálně dalších 27 let pečovat bude :-)

Perfektní jednání a skvělý přístup!

vynikající lékař a člověk který dovede naslouchat

Souhlasím s velmi dobrým hodnocením MUDr. Schovánka. Je to praktik s lidským přístupem, klidem a s nadhledem. Prostě lékař na svém místě - kéž by takových lékařů bylo více!

Velmi dobrý doktor, jež své pacienty dokáže skvěle pochopit a dobře jim poradit.doporučuji:)

Výborný doktor po všech stránkách