Adres

Krškova 807/21, Praha
Lékař stomatolog Matsak Lavgaev (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 2 Více
776 37.....

Dentální hygiena (990 Kč)

Akční cena bílé plomby (od 800 kč)

Akční cena metalokeramických korunek (od 4 500 kč) + 9 Více

Akční cena keramických korunek (od 8 800 kč)

Protetická rehabilitace

Implantologická konzultace

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky ...

• zubní kámen
  • zubní kaz
  • zbarvení zubů

Fotografie

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Preventivní prohlídky

Dneska jsem pana doktora Lavgaeva navštívil s akutním problémem a prosbou o vyřešení, velice dobře mě příjmul, vše precizně a bez bolestně vyřešil a naplánoval okamžitě mou další cestu k odstranění všech dalších problémů! Mockrát vám děkuji, JČ

Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Rozpadlý zub

Pan Lavgaev je sice trochu nerudný (na jeho neustále "Otevřete!" jsem už alergický), nicméně je velmi dobrý. Přišel jsem k němu s úplně rozpadlým zubem a on ho zachránil. Když byly s jedním kanálkem komplikace, nikam nespěchal, dělal rentgeny a zval mě na příště. Až když byl kanálek na rentgenu v pořádku, dodělal finální výplň a korunku. Zub funguje a vypadá, jako by s ním nikdy nic nebylo. Takže doporučuji.

Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Pan doktor by se měl především naučit chovat, protože na nepříjemnějšího a arogantnějšího doktora jsem dosud nenarazil. Důrazně upozorňuji, že ačkoli má pacient možnost objednat se k němu na tomto portálu, dostane pravděpodobně vynadáno jako já, že ho použil (proč tedy stále existuje ???). Další příklady z praxe: Doktor Lavgaev po každé návštěvě kritizoval můj chrup, říkal že se o něj nestarám - což není pravda a potvrdili to po jeho návštěvě 2 jiní zubaři. Poslal mne na dentální hygienu naproti své ordinaci, že prý mám velké množství zubního kamene - dent. hygienistka (jinak opravdu sympatická slečna - doporučuji narozdíl od výše zmíněného "doktora") toto vyvrátila a zdůraznila, že i když to byla moje vůbec první návštěva dent. hygieny, měl jsem zubního kamene minimální množství a zuby rovněž, že jsou v pořádku a není důvod častých návštěv. Jaké překvapení, když jsem šel k panu "doktorovi" po 2 !!! měsících od návštěvy dent. hygienistky a on mi znovu řekl, že mám velké množství kamene a měl bych jít zase na hygienu ???!!! Za mě tedy nedoporučuji, ačkoli nesnižuji doktorovi schopnosti. Je tak jen na vás, zda překousnete arogantního, ale třeba dobrého zubaře - já tedy ne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Dle mého názoru velmi dobrý zubař. Na vstupní prohlídce se mnou prošel RTG snímek zub po zubu, našel několik problémů, navrhl jejich řešení, které sice není levné, ale souhlasím, že je to jediný správný postup, který vede k záchraně zubů. Oproti předchozí zubařce jasný posun vpřed.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dobrý den, dnes jsem navštívil ordinaci MUDr. Lavgaeva s tím, že hledám seriózního zubního lékaře, kterému bych mohl svěřit veškerou agendu okolo péče o můj chrup. Za kvalitu jsem ochoten zaplatit a chápu obtížnou situaci stomatologů při jednání se zdravotními pojišťovnami. DNES jsem ale takového lékaře nenašel i navzdory velmi kladnému hodnocení na tomto portálu. Dostal jsem informaci o dalším postupu, který ale nevyužiji a budu ve svém hledání pokračovat dokud nenajdu nejen výborného profesionála, ale také empatického a (alespoň trochu) příjemného člověka. Vztah poskytovatele služby (jakékoliv) a jeho klienta je vztahem oboustranné důvěry, který dnes v žádném případě nebyl navázán. Děkuji MUDr. Lavgaevovi za jeho čas a přeji mu hodně štěstí v navazování dlouhodobého vztahu s perspektivními klienty.

DM.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Strašně se bojím zubařů, objednal jsem se s akutním problémem, protože paní doktorka, kam jsem chodíval je v důchodu. Pan doktor mě přijal, zrentgenoval, uklidnil a hlavně zub vytrhl rychle a skoro bezbolestně a hlavně nabídl konzultaci pro další řešení. Má zlaté ruce.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora pouze jedenkrát, provedl lékařské vyšetření, diagnostikoval můj stav a sestavil plán další léčby. Zatím absolutní spokojenost a vřele doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev Důvodem návštěvy bylo domluvit vhodné dokončení ošetření zubu mojí dcery

Pan doktor zhodnotil situaci, nabídl možné postupy ošetření, zodpověděl dotazy, vyšel vstříc při domluvě termínu další návštěvy. Je komunikativní, připravený srozumitelně a předem vysvětlit, jak bude při ošetření postupovat.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je nezodpovědný, nic pořádně nevysvětlí, musíte se ho ptát, abyste vůbec věděli, co bude dělat a jak bude, co probíhat... Co se mu, ale musí nechat je, že pokud máte nějaký problém, okamžitě se Vás ujme.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dokonalý profesionál!! I když jsem nebyl jeho pacient, tak si při mém velmi akutním stavu přivstal na 7:30 a velmi šetrně mně ošetřil, zbavil bolesti, přidal pár doporučení a pozval na kontrolu druhý den. Dvakrát jsem byl obědnaný na přesnou dobu a tento termín dodržel bez čekání v čekárně. Navíc mně šokoval tím že vše vyřídil přes VZP a nechtěl žádný honorář za ošetření. Ošetření velice rychlé a bez dlouhého povídání. Takže až můj současný (v tu dobu nedostupný dentista) odejde do důchodu tak vím přesně ke komu se přihlásit. Pokud teda už nebude u pana doktora plno.

Preventivní prohlídky

Protetická rehabilitace

Implantologická konzultace

Estetická stomatologie

Endodontické konzultace

Cena není uvedená

Vstupní prohlídka je zcela zdarma!

Cena není uvedená

U pojištěnců smluvních pojišťoven provádíme extrakce bez doplatku

Akční cena bílé plomby

Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

DM.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den, můžete přijít k nám dnes 12.2. ve 12:30 hod

MUDr. Matsak Lavgaev

• Dobry den, prijimate take pacienty pojistene CPZP - 205?
    Diky moc!

Dobry den, osetreni jednoho kanalku vychazi na 900 Kc. Pojistovnu 205 prijmame.

MUDr. Matsak Lavgaev

• zubní kámen