MUDr.

Matsak Lavgaev

Zubař přijímá nové pacienty

22 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 19 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení: jedna je vždy cenově příznivější, druha je relativně dražší. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

Vzdělaní a kvalifikace
    V roce 1995 jsem absolvoval statní univerzitu ve Stavropolu, Rusko, Stomatologickou fakultu.
    V letech 2004 až 2006 jsem studoval klinickou ordinaturu Moskevské statní lékařsko-stomatologické univerzity v oboru Obecná stomatologie. Poté jsem působil na katedře Zubního lékařství na stejně univerzitě během dvou let.
    V roce 2013 kvalifikace byla potvrzena Univerzitou Karlovou v Praze, bylo přidělené Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie).
    Jsem členem ČSK (Česká stomatologická komora)

• zubní lékař - stomatolog

• léčba kořenových kanálků

Fotografie

Hodnocení pacientů

Umístění: Lékař stomatolog Matsak LavgaevSlužby: Preventivní prohlídky

Byla jsem u pana doktora pouze jedenkrát, provedl lékařské vyšetření, diagnostikoval můj stav a sestavil plán další léčby. Zatím absolutní spokojenost a vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Lékař stomatolog Matsak LavgaevSlužby: Důvodem návštěvy bylo domluvit vhodné dokončení ošetření zubu mojí dcery

Pan doktor zhodnotil situaci, nabídl možné postupy ošetření, zodpověděl dotazy, vyšel vstříc při domluvě termínu další návštěvy. Je komunikativní, připravený srozumitelně a předem vysvětlit, jak bude při ošetření postupovat.

• I

Pan doktor je nezodpovědný, nic pořádně nevysvětlí, musíte se ho ptát, abyste vůbec věděli, co bude dělat a jak bude, co probíhat... Co se mu, ale musí nechat je, že pokud máte nějaký problém, okamžitě se Vás ujme.

• M

Dokonalý profesionál!! I když jsem nebyl jeho pacient, tak si při mém velmi akutním stavu přivstal na 7:30 a velmi šetrně mně ošetřil, zbavil bolesti, přidal pár doporučení a pozval na kontrolu druhý den. Dvakrát jsem byl obědnaný na přesnou dobu a tento termín dodržel bez čekání v čekárně. Navíc mně šokoval tím že vše vyřídil přes VZP a nechtěl žádný honorář za ošetření. Ošetření velice rychlé a bez dlouhého povídání. Takže až můj současný (v tu dobu nedostupný dentista) odejde do důchodu tak vím přesně ke komu se přihlásit. Pokud teda už nebude u pana doktora plno.

• H

Pan doktor mě akutně přijal ,přestože nemusel,vytrhl zub,vše vysvětlil, je fajn, mohu jen doporučit.

• Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný.Oceňuji pečlivost, šetrnost ošetření a doržení termínu objednání. Mohu doporučit

• Z

Lékaře plně doporučuji. Objednal jsem se s akutním problémem. Ihned jsme si domluvili nejbližší možný termín. Rychlý rentgen a diagnóza. Nakonec muselo dojít k extrakci zubu. Ta však byla rychlá a téměř bezbolestná. Navíc mi pan doktor ihned diagnostikoval, že dvě další výplně od mého bývalého zubaře jsou udělány špatně. Ihned jsme se domluvili na nápravě. Odcházel jsem spokojený a předchozí návštěva bankomatu byla zcela zbytečná.

• R

Pana doktora jestli ho lze takto nazvat, nenavštěvujte pokud máte jinou barvu pleti. Ani se Vám nepodívá do úst a hned ode dveří řve , že nedělá na pojišťovnu, ale za hotové. Bez konzultace atd........ a to jsem v peněžence měl 7 tisíc a byl připraven platit. No hold pan Lavgaev mi nedal ani možnost se vyjádřit. Doslova mě paralyzoval svým chováním. A to sám není Čech ! Ano ošetřil mě pouze jako akutní případ a poslal na proti k panu doktorovi Desortovi , že ten na pojišťovny pracuje.

MUDr. Matsak Lavgaev2015-09-28

Dobrý den,
    Ponechat bez odpovědí uvedený komentář mně nedovoluje nejenom lékařská etika, ale i obyčejná občanská slušnost: obvinění v rasistickém přístupu k výběru pacientů v žádném případě nikdy nemůže být spojeno s mým jménem. Proti podobným výrokům na veřejnosti mohl bych se bránit u soudu, však moje mnohaletá lékařská praxe a tisící spokojených pacientů všech možných národností včetně Vietnamců, Mongolů, Arabů, Afrikánců, Romů nebo Latino-Američanů v tomto případě jsou nejlepším důkazem naprosté absurdity podobného obvinění. Valná většina mých pacientů jsou Češi vč. veškerých možných národnostních menšin, skoro všichni mé pacienti se ke mně vrátili od té doby, co jsem otevřel vlastní praxe.
    Co se tyče rozsahu stomatologické peče, hrazené zdravotními pojišťovnami: kvalitní a nadstandardní výkony, které zaručené uspokojí požadavky i těch náročnějších pacientů, bohužel nejsou hrazené s veřejného pojistného vzhledem k vyšší ceně používaných materiálů a vyšší časové náročnosti podobných postupů, právě proto vždy nabízím pacientovi veškeré dostupné varianty léčení, a pokud pacient s nabízeným plánem léčení nesouhlasí, doporučují se obrátit ke kolegům, používajícím alternativní materiály a méně náročné postupy. Matsak Lavgaev

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu doporučit.Byla jsem u pana doktora s akutním problémem a ošetření absolutně bez bolesti.Jsem obj. na další návštěvu.

• R

Výborný lékař. Jsem velmi spokojená. Nebojím se zubařů, tak jako dříve a doporučuji. Moc děkuji. R. Seidlová