MUDr.

Matsak Lavgaev

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

25 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 14 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Dle mého názoru velmi dobrý zubař. Na vstupní prohlídce se mnou prošel RTG snímek zub po zubu, našel několik problémů, navrhl jejich řešení, které sice není levné, ale souhlasím, že je to jediný správný postup, který vede k záchraně zubů. Oproti předchozí zubařce jasný posun vpřed.

• D
    Umístění: Lékař stomatolog Matsak LavgaevSlužby: Preventivní prohlídky

Dobrý den, dnes jsem navštívil ordinaci MUDr. Lavgaeva s tím, že hledám seriózního zubního lékaře, kterému bych mohl svěřit veškerou agendu okolo péče o můj chrup. Za kvalitu jsem ochoten zaplatit a chápu obtížnou situaci stomatologů při jednání se zdravotními pojišťovnami. DNES jsem ale takového lékaře nenašel i navzdory velmi kladnému hodnocení na tomto portálu. Dostal jsem informaci o dalším postupu, který ale nevyužiji a budu ve svém hledání pokračovat dokud nenajdu nejen výborného profesionála, ale také empatického a (alespoň trochu) příjemného člověka. Vztah poskytovatele služby (jakékoliv) a jeho klienta je vztahem oboustranné důvěry, který dnes v žádném případě nebyl navázán. Děkuji MUDr. Lavgaevovi za jeho čas a přeji mu hodně štěstí v navazování dlouhodobého vztahu s perspektivními klienty.

DM.

• J
    Umístění: Lékař stomatolog Matsak LavgaevSlužby: Preventivní prohlídky

Strašně se bojím zubařů, objednal jsem se s akutním problémem, protože paní doktorka, kam jsem chodíval je v důchodu. Pan doktor mě přijal, zrentgenoval, uklidnil a hlavně zub vytrhl rychle a skoro bezbolestně a hlavně nabídl konzultaci pro další řešení. Má zlaté ruce.

Umístění: Lékař stomatolog Matsak LavgaevSlužby: Preventivní prohlídky

Byla jsem u pana doktora pouze jedenkrát, provedl lékařské vyšetření, diagnostikoval můj stav a sestavil plán další léčby. Zatím absolutní spokojenost a vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Lékař stomatolog Matsak LavgaevSlužby: Důvodem návštěvy bylo domluvit vhodné dokončení ošetření zubu mojí dcery

Pan doktor zhodnotil situaci, nabídl možné postupy ošetření, zodpověděl dotazy, vyšel vstříc při domluvě termínu další návštěvy. Je komunikativní, připravený srozumitelně a předem vysvětlit, jak bude při ošetření postupovat.

• I

Pan doktor je nezodpovědný, nic pořádně nevysvětlí, musíte se ho ptát, abyste vůbec věděli, co bude dělat a jak bude, co probíhat... Co se mu, ale musí nechat je, že pokud máte nějaký problém, okamžitě se Vás ujme.

• M

Dokonalý profesionál!! I když jsem nebyl jeho pacient, tak si při mém velmi akutním stavu přivstal na 7:30 a velmi šetrně mně ošetřil, zbavil bolesti, přidal pár doporučení a pozval na kontrolu druhý den. Dvakrát jsem byl obědnaný na přesnou dobu a tento termín dodržel bez čekání v čekárně. Navíc mně šokoval tím že vše vyřídil přes VZP a nechtěl žádný honorář za ošetření. Ošetření velice rychlé a bez dlouhého povídání. Takže až můj současný (v tu dobu nedostupný dentista) odejde do důchodu tak vím přesně ke komu se přihlásit. Pokud teda už nebude u pana doktora plno.

• H

Pan doktor mě akutně přijal ,přestože nemusel,vytrhl zub,vše vysvětlil, je fajn, mohu jen doporučit.

• Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný.Oceňuji pečlivost, šetrnost ošetření a doržení termínu objednání. Mohu doporučit

• Z

Lékaře plně doporučuji. Objednal jsem se s akutním problémem. Ihned jsme si domluvili nejbližší možný termín. Rychlý rentgen a diagnóza. Nakonec muselo dojít k extrakci zubu. Ta však byla rychlá a téměř bezbolestná. Navíc mi pan doktor ihned diagnostikoval, že dvě další výplně od mého bývalého zubaře jsou udělány špatně. Ihned jsme se domluvili na nápravě. Odcházel jsem spokojený a předchozí návštěva bankomatu byla zcela zbytečná.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie s dvacetiletou praxe. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení: jedna je vždy cenově příznivější, druha je relativně dražší. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

Vzdělaní a kvalifikace
    V roce 1995 jsem absolvoval statní univerzitu ve Stavropolu, Rusko, Stomatologickou fakultu.
    V letech 2004 až 2006 jsem studoval klinickou ordinaturu Moskevské statní lékařsko-stomatologické univerzity v oboru Obecná stomatologie. Poté jsem působil na katedře Zubního lékařství na stejně univerzitě během dvou let.
    V roce 2013 kvalifikace byla potvrzena Univerzitou Karlovou v Praze, bylo přidělené Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie).
    Jsem členem ČSK (Česká stomatologická komora)

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci