• zubní lékař - stomatolog

Paní Pivoňková je skvělá zubařka! Vždy mi poskytla profesionální péči, je milá, hodná (to se u zubaře obzvláště hodí) vše vysvětlí, popřípadě i ukáže. Díky ní, jsem se přestala bát chodit k zubaři, naopak se i těším. Jednoznačně doporučuji. :-)

Má zkušenost s paní doktorkou je vynikající. Vyslechne si vás, vše podrobně vysvětlí a nic nezanedbá. Vyšetření i případné ošetření vykonává velmi pečlivě, ale zároveň člověk nestráví v zubařském křesle zbytečně mnoho času. Co však oceňuji nejvíce, je její vstřícnost a zájem o pacienta – člověk cítí, že je v péči lékaře, kterému na jeho pacientech záleží. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Premium Dental Care Jiný

Paní doktorka se mne ujala ,přestože nejsem její pacient. Můj lékař byl na dovolené a já jsem potřebovala akutní ošetření. Zákrok byl složitý a ona ho zvládla s bravurou,rychle a precizně. Je velice empatická a naprosto profesionální .

Umístění: Premium Dental Care Jiný

Paní doktorka je prostě vynikající, příjemná a profesionální. Měl jsem strašnou bolest a ona mě vzala mimo ordinační hodiny, což nikdo jiny vůbec nechtěl. Odborně vyšetřila, poradila a provedla veškeré potřebné úkony. Doporučuji všem!

Umístění: Premium Dental Care Jiný

Při prohlídkách i výkonech na mne paní doktorka Pivoňková působí velmi profesionálně a precizně. Také je vstřícná a nemá problém s dotazy. Na všechno ochotně odpoví a umí srozumitelně vysvětlit i odborné záležitosti, což je pro mne také důležitým faktorem ve způsobu, jakým ošetřujícího lékaře vnímám.

Umístění: Premium Dental Care Jiný

Paní doktorku jsem navštívil několikrát a vždy mi byla poskytnuta naprosto excelentní péče. Při první návštěvě udělala rentgen a určila problematické zuby. Před jakýmkoli zákrokem/ošetřením mě velice podrobně informovala o tom, co bude dělat společně s popisem zákroku na rentgenovém snímku, takže jsem i potom v křesle věděl, co se děje. To mě uklidnovalo. Při ošetřování jsem nikdy dříve nazazil šetrnějšího doktora. Paní doktorka velice dbá na to, aby ošetření bylo co nejméně bolestivé.:) Po ošetření velice podrobně a názorně vysvětlí průběžnou péči o zuby. Jsem rád, že jsem v péči právě paní doktorky Pivoňkové a už bych nenechal nikoho jiného, aby se o mé zuby staral.