Praktický lékař pro dospělé
Markova 3, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborný pan DOKTOR, pečlivě vyšetří, poradí, předepíše léky, které v brzké době pomohou. Upřímně doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Skvělý lékař , diagnostik, empatický s milým přístupem ke svým pacientům...
Chodím k němu víc jak dvacet let a přestože v Jinonicích už nebydlim , zůstávám stále jeho pacientkou...

Pan doktor je velmi profesionální. Je vidět, že jej práce baví a opravdu chce lidem pomoci. Také velmi dobře komunikuje s pacienty.

U pana doktora jsem již několik let a musím říct, že je výborný, povzbudí, poradí, vyhoví. Nenechává nic náhodě.

Navštěvuji pana doktora již přes dvacet let, vždy jsem byla spokojená,nemám žádné výtky. Věcný, rychlý,prostě jsem spokojená.

Velmi dobrý doktor, výborně komunikuje s pacientem, vše mu vysvětlí. Dle mého názoru, je to člověk na správném místě.

U pana doktora jsem již řadu let a i když nyní bydlím na opačném konci Prahy, stále k němu docházím. Je rychlý, věcný a co se týká diagnóz velmi přesný. Potvrzuji, že mi také rozpoznal diagnózu, se kterou si v jedné nejmenované jilemnické nemocnici týden marně lámali hlavu.

Dlouholetá zkušenost.Výborná komunikace.Doporučuji.

nejlepší doktor na světě!!

Velmi dobrý lékař,především schopný diagnostik,jeho léčba je vždy účinná.Kopecká